Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők nektek mennyire redflag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nektek mennyire redflag, ha kiderül a kiszemeltetekről, hogy demiszexuális?

Figyelt kérdés

Demiszexuális, tehát csak akkor kíván meg mikor beléd zúgott szinte teljesen. Akkor viszont van normális étvágyam, kezdeményező és szenvedélyes vagyok, mégha nem is prioritás nálam.

Nem tudok érzelemmentesen szexelni.

Viszont mást sem kívánok meg, ebből adódóan hűséges vagyok.

Mennyire kizáró ok ez a szexuális identitás nálatok?

Sokan csak lazát keresnek, arra én meg alkalmatlan lennék.

Én ilyen vagyok, hiába flörtölök és szikrázik a levegő köztem és valaki között, érznem kell, hogy beinduljak rá.

Nagyon ritkán volt, hogy ismeretlen nőre gerjedtem, mert erős kölcsönös vonzalom volt.

Most például hosszú ideje senki nincs hatással rám, pedig nőkkel vagyok körülvéve.



2022. jan. 15. 21:26
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
82%
Komolyan nem értem, miért baj, ha egy definícióra kreálnak egyetlen szót. Ez lenne a nyelv fejlődése.
2022. jan. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
65%

#21 Egyrészt az a baj ezzel, hogy az emberek többsége kva buta (lásd: kérdező).

Azt hinni hogy nem vagy heteroszexuális, mert van egy társkeresési preferenciád, gáz.


Másrészt: sok esetben az újonnan létrehozott netes definíció hibás, mint ahogy ebben az esetben is. A "szexualitásokkal" kategorizáljuk, hogy egy adott nemű ember milyen neműekhez vonzódik. Kizárólag ennyi a szexualitás. A személyes preferenciáid, esetleges fétiseid a szexualitásodon belül NEM külön szexualitások.


Hülyeségeket beszélni nem nyelvfejlődés. Még akkor sem, ha ezt a hülyeséget egy egész hadseregnyi tini hajtogatja tiktokon, vagy twitteren.

2022. jan. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
91%

Aha, szóval a tiniket és a tiktokot használod diszkreditálásra, nem rossz.


[link]


Itt a szexuális orientációt, beállítottságot nevezi annak, amit te leírsz, a harmadik mondatban ott van, hogy nincs pontos definíciója a szexualitásnak.


Abban egyetértek, hogy a hetero és a demi nem egymás ellentétei, és a kérdező nem tudja jól, de ezért mondják azt pl, hogy biromantikus aszexuális, és abból tudod, hogy mi a helyzet.

2022. jan. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
97%
Nál ez green flag, vagyis zöld zászló lenne, mert én is így működöm.
2022. jan. 16. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért szexuális identitás?

Ez nem az. Több normális, hogy azzal szexelünk aki iránt érzünk valamit.

Nyilván vannak olyanok is akik már az első randin szexelni akarnak, de nem nehéz hasonló társra lelni, akik csak az érzelmek kialakulása után kívánják a szexet

2022. jan. 16. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
100%
Több=teljesen
2022. jan. 16. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
35%

Nekem a lelki kötődés hatalmas érték, a szexuális hűség meg teher.

Senkitől nem várom el a szexuális kizárólagosságot, de tőlem se várja senki.

Én meg így vagyok összerakva.

2022. jan. 16. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
39%
És muszáj erre szakkifejezéseket kitalálni? Nem lehet egyszerűen azt mondani, hogy érzelmek nélkül nem érdekel a szex? Semmi baj nem lenne veletek, ha nem aggatnátok magatokra fölöslegesen idegenszavakat annak reményében, hogy attól majd különlegesebbek lesztek. Nem lesztek és ezzel semmi baj, de ezzel a kényszeres kitűnni akarással igen.
2022. jan. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
82%
28-as, sajnos ez a bélyegzési kényszer korunk betegsége.
2022. jan. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
72%
13-as én nem hiszem hogy ezen válaszod után te demi vagy. Amugy egy érzelmileg egészséges ember demi tök mindegy hogy pasi vagy nő. Adtak egy cimke nevet amit demiszexuálisnak hívnak, de egy demi nem fog ilyeneket írni, mint amiket te írtál. Nekem ez a véleményem arról amit te írtál, ha valaki megkivánna már első randin az vagy kapja be magának vagy menjen és keressen egy örömlányt. Butaságokat írsz egy érzelmileg egészséges ember aki komoly kapcsolatot keres az nem a nemi szervét randiztatja hanem magát, az nem fog úgy viselkedni veled mint egy szexuális ragadozó. Azok a perverzek és az nem ugyanaz.
2022. jan. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!