Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők nektek mennyire redflag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nektek mennyire redflag, ha kiderül a kiszemeltetekről, hogy demiszexuális?

Figyelt kérdés

Demiszexuális, tehát csak akkor kíván meg mikor beléd zúgott szinte teljesen. Akkor viszont van normális étvágyam, kezdeményező és szenvedélyes vagyok, mégha nem is prioritás nálam.

Nem tudok érzelemmentesen szexelni.

Viszont mást sem kívánok meg, ebből adódóan hűséges vagyok.

Mennyire kizáró ok ez a szexuális identitás nálatok?

Sokan csak lazát keresnek, arra én meg alkalmatlan lennék.

Én ilyen vagyok, hiába flörtölök és szikrázik a levegő köztem és valaki között, érznem kell, hogy beinduljak rá.

Nagyon ritkán volt, hogy ismeretlen nőre gerjedtem, mert erős kölcsönös vonzalom volt.

Most például hosszú ideje senki nincs hatással rám, pedig nőkkel vagyok körülvéve.



2022. jan. 15. 21:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
58%

* amiben boldognak erzed magad


Aki leteper vagy hisztizik mert nem teperted le ott udvariasan hatralj ki. Minek ragodsz ilyeneken? Megmondjam? Mert anno volt rossz élményed. De ha ezt nem tudod helyen kezelni akkor nem ártana elobb helyre tenni ezt magadban es csak utana ismerkedni mert ezzel azt is elmarod aki tokeletes lett volna szamodra.

2022. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 A kérdező kommentje:

48.

26/F vagyok.

Akkor 22voltam a buliban és beszélgetés, flört után mászott rám.

Eddig 16barátnőm volt majdnem mindnél 1hónap kb. 10találkozás kellett, hogy úgy érezzem akcióba lépek. Addig csak ölelés, csók.

2022. jan. 16. 12:57
 53/67 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem vagy demiszexualis 52-es valaszod alapjan de mindegy. Szerintem a kellemetlen élmények miatt gondolod azt hogy demi vagy. Az sem mindegy hogy az a 10 talalkozas milyen idokozoket takar.
2022. jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 A kérdező kommentje:

53!

Ha valóban nem vagyok demiszexuális kérlek magyarázd el mi a bajom, mikor egy év alatt munkahely és egyetem váltás miatt megismertem rengeteg gyönyörű nőt, sokáig egyetlen férfi kollégájuk voltam. És semmit nem váltott ki belőlem senki, pedig voltak szemezések, összemosolygások, flörtök. De fel sem áll senkire. 10000/1nő talán, akire azt mondom lefeküdnék vele, az is csak azért mert "szemébe nézve meglátom magam benne."

2022. jan. 16. 13:13
 55/67 A kérdező kommentje:

Barátaim meg.. simán ha bejön neki valaki és kölcsönös belátható időn belül meg is fektetik. Plusz gyakran esetük egy nő, nekem pedig 100/1kb.

Meg hiába vagyok vonzó és flörtölök vonzó nővel attól még nem tudnám megdugni, amíg nem szeretek belé nem működik a dolog nálam. 😔

2022. jan. 16. 13:19
 56/67 A kérdező kommentje:

Segítsetek mi ez, ha nem demiszex minek hívnátok ezt?

Ha már ennyi hátrányos helyzet ért miatta szeretnék tisztában lenni az okkal.

Huszonéves nők is simán kibeszélnek egymás között, ahogy leírtam. Lehet nem kéne foglalkoznom velük, de ez alapján ítélnek meg sajnos azt meg nehezen viselem, hogy leb*ziz annak a nőnek a társasága, akivel ismerkedek azért mert x idő után még nem léptünk szintet.

2022. jan. 16. 13:26
 57/67 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kibeszélek, én csak jeleztem, hogy a fiatalkori kellemetlen élményed miatt is lehet ez. De aki demi annak 26 évesen nem volt 16 barátnője. Egy picit ellentmondásnak érzem azokat amiket utána írsz.

Én olvastam itt demiszexualis társkeresőnek a bemutatkozását, és az merőben másabb volt mint amiket te írtál. De p szürke asszexuálisnak nevezte magát. Ez a megfogalmazás sem véletlen a demiszexuális emberekre.


Egy heteronak se áll fel minden nőre, most bocsánat a kifejezésért, de képzeld el azt a tűzoltót akinek egy gyönyörű nőt kell kimentenie a tűzbol, és nem tudná, mert olthatatlan vágyat érezne iránta szexuálisan amivel ott a tűz közepén a gyönyörű nővel a karjaiban ölné meg saját magát is és a nőt is ha a szexuális elaléléssel leblokkol és nem tudja mit kell csinálni, mert a nő szépsége elvakította és nem koncentrálja a vért feljebb és nem a lenti részbe, nem tudom érted-e mit akarok mondani. De tudnék mondani más példát is de nem fogok. Hetero vagy szerintem kis étkű, magyarán nem olyan a nagy étked mint a kollegáidnak, és az sem biztos hogy alapból, először azokat a kellemetlen fiatalkori élményeidet kéne elengedned, utána lehetne azt mondani, hogy demi vagy, de így, hogy nincs ugyan nagy étked, és 100/1 nő állít talpra egy egyenest, de 26 éves korodig 16 barátnőd volt, így csalóka ez, pláne ahogy írtál az esetleges randi partneredről. Ez inkább a sértettség ami beszél belőled a nőkről. Ez is okozhat nem talpra állást Jani bácsinak odalent, magyarán önértékelési problémák miatt is lehet. És most ne értsd félre nem gúnyolódtam hanem próbáltam úgy fogalmazni hogy azért konszolidált legyen, de mégis érthető, és egy picit vicces is, hogy ne görcsölj és ne rágódj ezen.

Ha valaki ezen rágódik az más dolgokra is kihat. Ezek miatt írtam azt, hogy én szerintem nem biztos hogy demiszexuális vagy.

2022. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:

Azt akartam mondani hogy az ember jóval több mint ösztönlény.


Ja és megint tipoztam. Javítom.


* De ő szürke asszexuálisnak nevezte magát.


* tűzből


De az a rámászós élményedben van a magyarázat kulcsa, kérdés hogy flörtöltél a lánnyal, miket mondtál neki, szexuális tartalmú volt-e, ösztönösen csináltad, mert ha a válaszod ezekre igen akkor nem vagy demi, csak a lány rád mászott, te meglepődtél ezen, és úgy megijesztett, hogy így reagált a lelki élményre a tested is, és aztán már azt gondoltad, hogy demi vagy, de az csak lehet a szavaid következménye volt, első bulis flört egy picit elszaladt a nyelved és nem gondoltad, hogy ez lesz, de ez pavlovi reflexként inkább stopot idézett elő neked. De szimplán tévedhetek is, és nem mondtál olyanokat de rád mászott, és abból is lehet ez a blokk, csak nem áll össze így ez a kép ezekkel amiket írtál.

2022. jan. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:

Bocs lehet a Jani bácsi hülye hasonlat volt.


De nem akartam a nevén nevezni, magyarán nem akartam szókimondó lenni.

2022. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van és minden ebből következik.

Csak szomorú vagyok, hogy vonzó férfiként elvileg lehetne megint párom, mégsem akar a lelkem/testem. Plusz bennem a félsz, hogy megint egy olyan nővel kerülök össze, aki így kibeszél és ezt gondolja rólam a barátnőivel együtt vagy nem állítja le őket, nem is ismertek de már találgattak ez meg az vagyok szerintük aztán meg ez terjed rólam pletykaként aláásva engem inkább megkímélem magam.

2022. jan. 16. 15:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!