Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők hány évesen "engedik el"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők hány évesen "engedik el" a "helyes pasi" keresését?

Figyelt kérdés

Gimiben, egyetemen még fontos hogy "helyes" legyen, jól nézzen ki. Utána ez változik valamit, mondjuk 30 éves kortól kezdve?


Mikortól nem szempont többé? Már akinek.



2021. dec. 8. 15:04
 81/107 anonim ***** válasza:
37%

Ennyire ne legyen már ez az oldal szélsőségesen feminista könyörgöm! Nézzétek már meg, hogy egy nő tök mindegy mit ír, az mindig fel van pontozva. Az egyik azt írja hogy süket duma a jó külső meg a pénz. Felpontozva! A másik azt írja hogy nem adja alább, kella fullos külső, a pénz. Felpontozva! Ekkora trágyadomb oldalt, tipikusan kerül minden objektivitást, és üldöz mindenkit akinek más a véleménye. Hogy én miért csodálkozom ezen, amikor ma már az objektivitás mint fogalmat max az értelmező kéziszótátrban lhet megatlálni.


Aztán megy az élvezkedés hogy nézzétek milyen hasznos vagyok, nekem 90% a rátám! Hogyne, bufizz egyet, ha nő vagy felpontoznak. Ha lacsony a százalékod, eleve lepontoznak. Ekkora ordenáré foskupacot!

Hát kezdem megérteni azokat, akik csak a baromságokat öntik ide, itt értelmes, konstruktív vitát nem lehet vívni. A pontozósdi lényege a feszültésg keltése, erre gondolom az oldal üzemeltetője is rájött, ugyanis sokan csak gyomoridegből írnak, meg hogy felbsszák a másik embert. Majd kialakul egy ökör vita, de ez hozza a klikk számot. A moderátoroknak sem érdeke beszüntetni ezeket, főleg hogy már vagy 30 kommentet jelentettem ami szimplán személyeskedő, de sosem törölték! Nanás, ebben a PC világban, ki merne most egy női kommentbe beleállni? Férfiak? Ugyan már, 30 év múlva háziállatnak lesznek tartva. Remélem addig a sok ezer éves gyalázatot elverik rajtunk, mert hát minde rosszról mi tehetünk, a nevünk meg már a 21-is század: KUSS. Persze, persze, én kérek elnézést hogy létezem. Igaz, emberéleteket mentettem eddig is, de sebaj, vállalom az önkéntes autanáziát. A korszak sláger férfija az erőszakos, ostoba, bunkó, lusta, félreb*szó senkiházi, velük olyan jól lehet reklámozni a nők igazát.

2021. dec. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/107 anonim ***** válasza:
60%

Úristen….nem robbant fel a fejed, míg ezt ideokádtad?

Ráadásul hülyeség is.

2021. dec. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/107 anonim ***** válasza:
72%

Tudod, az van lepontozva, és annak alacsony a %-a, aki hülyeségeket ír, vagy agresszív nőgyűlölő fröcsögéseket.

Érdekes, hogy azt nevezitek ti feministànak, ha egy nő vissza mer szólni, hogy ugyan, kapjál már a fejedhez, mielőtt mindenért IS a nőket okolod, és úgy állítod be a férfiakat, mint holmi szerencsétlen áldozatokat.

Tájékoztatlak itt a párhuzamos kis valósagodban:még mindig a nők az áldozatok többségében, és mindig férfiközpontú társadalomban élünk.

Ha téged háziállatnak tart valaki, meg is érdemled.

2021. dec. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/107 anonim ***** válasza:
21%

Nők az áldozatok... Most mondjam hogy akkor meg is érdemlik? A nők valami extrém módon vonzódnak a barmokhoz, a csillogáshoz, a nárcisztikusokhoz, a falu bikájához. Majd jön a sírás, hogy alap szinten semmibe vesz, megcsal, hetente kétszer rommá ver.


A normális férfi uncsi, az nem kell. Ha meg nem jutott más csak ilyen, azt meg pár év alatt leigázzátok, semmibe veszitek, majd sírtok hogy egyhangú az életetek. Ja igen, meg hogy sz*r a szex otthon, egy papucsállatka mellett éltek.


Mesélj már, mi az a férfiközpontú társadalom? Én meg azt látom, hogy már lassan törvény bünteti ha a nő szőt valami negatív kontextusban említem, ha ellenzem ezt az erőszakos b*zulást, lmbtq-zást, feminista nyomulást, ezt a család és emberellenes hazugság csődületet. Olyan generációk nőnek fel, akik konkrétan alkalmatlanos lesznek a párkapcsolatra, ugyanis más isten nem létezik már csak az egó és a pénz. Majd aki ez ellen is szót emel, az barom, az nem normális.


Egy kis kiegészítés: nem okolom a normális nőket, hála Istennek ők is látják ezt förtelmet. A stílusomon nem szándékozom változtatni, az meg hogy ki ír hülyeségeket nagyon relatív.


Egy inci finci rózsaszín feminista oldalon mint ez, minden hülyeségnek számít, ami a női érdekeket sérti. Itt kizárólag csak az mehet, amikor a férfiakat kell alázni, taposni, szidni, lenézni. Ezek kivétel nélkül mind felpontozással járnak, óriási az egyetértés. Valahogy más lenne a vélelményem, ha azt látnám, hogy a nők megvédik, sőt kikérik maguknak, és hozzá tennének, hogy a FÉRJEK TÖBBSÉGE igenis normális, szerető, gondoskodó családapa. De nem, általánosságban a férjek balkáni, bunkó, pörköltszaftos trokóba böfögő parasztok. Ezt taps, ez felpontozás. Ha egy férfi azt írja hogy nehéz ismerkedni, az egy senki, nulla incel.


Egy nő bármit ír ebben a témában, ott sajnálkozás, egyetértés van mindig. Ha egy nő 25 éve korára 70 pasival dugott, az taps, az királyság, ez a szexuális szabadság, szuper nő. Ha egy férfi ilyen, az szemétláda, megbízhatatlan. Ne mond már hogy nem ez megy a gyk-n, olvass vissza tetszőleges kérdéseket.


Majd sokan feltesznek szándékosan cinkelődő kérdéseket, akkor aztán megy az ösztűz. Van értelme bármiről is értelmesen beszélgetni? Minden de minden csak a nőkről, a nők sérelmeiről, a nők érdekeiről szól. Másról nem is szólhat. Powered by she.hu


Micsoda férfi elnyomásban kell élnetek! Nézz már szét a GE-nél(General Electric). Aztán gyere vissza és kérj elnézést. Botrányos ahova ez a világ süllyedt, meg az értékválság ami átjárja az egészet.

2021. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/107 anonim ***** válasza:
76%

84

"Egy nő bármit ír ebben a témában, ott sajnálkozás, egyetértés van mindig. Ha egy nő 25 éve korára 70 pasival dugott, az taps, az királyság, ez a szexuális szabadság, szuper nő. Ha egy férfi ilyen, az szemétláda, megbízhatatlan."


Igen bzdmeg! Csak elfejted, hogy a nők, közlik előre hogy csak szex, mig a pasik behazudják, h komolyat akarna, és közben meg csak kefélni akarnak!


Na ez!!! Ez szemetség!

2021. dec. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/107 anonim ***** válasza:
24%

85.-re.


Mert azt akarjátok hallani, a hazugságot! Ez kell nektek!

Nőt felszedni olyan, mint a gomba termesztés: "Tartasd sötétben, és etesd trágyával!"


Én MINDIG viselem a gyűrűt. 100-ból 99 nő le sem köp, amikor meglátja rajtam.


És akkor az anyagi oldalt ne is említsük!


Mert ugye folyton nyomjátok, hogy nem számít a pénz, de...valahogy csak a pénzes csávó kapja a minőségi puncit, nem a melós. >:)

2021. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/107 anonim ***** válasza:
73%

86

"Mert azt akarjátok hallani, a hazugságot! Ez kell nektek!"


Ugy érted, ezt hazudod, mert akkor nyílik a nő combja! Komoly kapcsolat reményet hazudod azert, hogy lefekudjon veled a nő! Na akkor ki a féreg?


"Én MINDIG viselem a gyűrűt. 100-ból 99 nő le sem köp, amikor meglátja rajtam."

-Micsoda szemetek a nők! Asztaaaaa! Nem akarjuk az időnket nős pasira fecsérelni!



"És akkor az anyagi oldalt ne is említsük! Mert ugye folyton nyomjátok, hogy nem számít a pénz, de...valahogy csak a pénzes csávó kapja a minőségi puncit, nem a melós."

- Soha nem tagadtam, hogy nem állnék csóró pasival! Ugyanakkor a biztos egzisztencia nem garantálja a sikert. (Nálam legalabbis csak beugró)

2021. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/107 anonim ***** válasza:
100%

Úristen mi van itt!?


Egyáltalán,

- mi az, hogy helyes pasi (minden nőnek más)?

- mi az, hogy minőségi punci ( minden férfinak más)?

- egy 40-es pasinak miért ne lehetne "kockás" hasa?


Ez annyira emberfüggő, hogy kinek mi a prioritás.


Semmi értelme ennek az általánosítható kérdéseknek és rájuk adott válaszoknak.


Szóval ne vitatkozzatok itt kérlek!


:-)

2021. dec. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/107 anonim ***** válasza:
3%
Minden kérdés alkalmas a férfiak gyalázására, így szélsőséges feministák felpontozhatják egymást. Mert tudjuk h a 21-ik szazadban a nők extrém módon el vannak nyomva. Meg hát csak a nők az áldozatok.
2021. dec. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/107 anonim ***** válasza:
100%
87, mi számít neked biztos egzisztenciának?
2021. dec. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!