Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők hány évesen "engedik el"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők hány évesen "engedik el" a "helyes pasi" keresését?

Figyelt kérdés

Gimiben, egyetemen még fontos hogy "helyes" legyen, jól nézzen ki. Utána ez változik valamit, mondjuk 30 éves kortól kezdve?


Mikortól nem szempont többé? Már akinek.



2021. dec. 8. 15:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/107 anonim ***** válasza:
11%
A párválasztási preferenciák változása, ha egyáltalán végbemegy egy nőben (mert van, akinél változatlan marad), nem a kortól, hanem a gyerekek születésétől függ. A legtöbb, anyává vált, majd párja által elhagyott nő számára a megbízhatóság, kiszámíthatóság sokkal fontosabb szempont, mint az, hogy mennyire megnyerő, sármos a férfi stílusa. Lehet, hogy a hormonok teszik ezt, de nekem az a tapasztalatom, hogy az anyáknak másfajta férfiak tetszenek, mint a gyermekteleneknek. Még olyan 40 fölötti, gyermektelen nőt is ismertem, akinek a férfiideálja még mindig a humoros, lehengerlő, könnyed, nyomulós, titokzatos pasas volt, s inkább egyedül maradt, de nem volt hajlandó egy unalmas, kiszámítható férfival összejönni. A gyerekes nők többségükben már nem egy izgató kalandra vágynak, hanem arra, hogy tudjanak mindig, mindenben a párjukra számítani.
2021. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/107 anonim ***** válasza:
2%
#19: a putriban lehet, hogy így megy, de vannak ám másféle helyek és másféle életmodellek - és ehhez még csak Nyugatra sem kell utazni.
2021. dec. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/107 anonim ***** válasza:
0%
21: Ez így nem igaz szerintem. Egyszerűen az anyák lejjebb visznek a standardjaikból, mert a sármos pasiknak már nem kellenek hosszú távon, bár szexre többnyire igen.
2021. dec. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/107 anonim ***** válasza:
0%

Igazán kedvesek azok a nőihölgy hozzászólók, akik visszavágásként érdeklődnek, hogy a férfiak mikor engedik el a tökéletes alkatú, széparcú cicababákat. A nagyon jóképű, magas, kisportolt srácokat leszámítva (ők meg miért tennék) kb. 16 évesen elengedik!

Más kérdés, hogy mit értünk cicababa alatt, a nők önértékelése ugyanis erősen torzult. Ismerek olyan 160 cm "magas", alaktalan, lapos, rágcsálófejű csajt, aki álom szépséges főnyeremény hercegnőnek képzeli magát.

2021. dec. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/107 anonim ***** válasza:
98%
Én is 158 cm alacsony vagyok, 45 éves, szóval koromat tekintve (is) már messze kinőttem a hercegnőségből. Attól még abszolút nem nézek ki rosszul és a vőlegényem is igen jófajta hapsi. A jelek szerint ő sem húszéves cicababát szeretne 43 évesen. Valamiért. Szóval a külső fontos, de messze nem minden.
2021. dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/107 anonim ***** válasza:
95%

Relatív kinek mi a helyes.

Nekem számít a külső,helyes párom van. Évek óta

2021. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/107 anonim ***** válasza:
95%

A vonzalom mindig fontos marad.

A szexuális élethez igenis kell,hogy olyan legyen a partner aki tetszik és akit kívánok.

2021. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/107 anonim ***** válasza:
82%

"Hát... mondjuk olyan 35-40 között, feltéve, hogy még szűz és egészséges a libidója."


Inkább 90 felett.

2021. dec. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/107 anonim ***** válasza:
19%

"Te vajon elengedted a csinos nőt?


Nem hiszem"



Muszaj. Oreg vagyok mar hozzajuk :)



37F incel

2021. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/107 anonim ***** válasza:
1%
Amikor lesz egy két gyerekük akkor hajlandóak leadni az igényből, mert a gyerekek fontosabbak mint hogy jó pasija legyen. Te meg nevelheted más ikráit.
2021. dec. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!