Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők hány évesen "engedik el"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők hány évesen "engedik el" a "helyes pasi" keresését?

Figyelt kérdés

Gimiben, egyetemen még fontos hogy "helyes" legyen, jól nézzen ki. Utána ez változik valamit, mondjuk 30 éves kortól kezdve?


Mikortól nem szempont többé? Már akinek.



2021. dec. 8. 15:04
 71/107 anonim ***** válasza:
100%

69

Na meg egyszer! Nem erdekel, hogy én mit adok! A kiszemeltemnek, VAGY elég, amit adni tudok, VAGY nem vagyok senkivel!

2021. dec. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/107 anonim ***** válasza:
4%

Es hany olyan valaszt latsz, hogy a noknek csak a szemelyiseg szamit, nem a penz :D



(Elarulom, sokat)



37F incel

2021. dec. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/107 anonim ***** válasza:
100%

"- Megfelelő helyen dolgozol, hogy segíts?"


Miben? :D eleve nem kezdek olyannal, aki nálam kevesebbet keres.

2021. dec. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/107 anonim ***** válasza:
100%

72

Én őszinten vallalom, hogy nekem NEM CSAK a személyiseg számit

2021. dec. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/107 anonim ***** válasza:
0%

"73/74 anonim ***** válasza:

"- Megfelelő helyen dolgozol, hogy segíts?"



Miben? :D eleve nem kezdek olyannal, aki nálam kevesebbet keres."


NEM pénzre...azaz nem fizetésre gondolok.


Hanem olyan dolgokra, hogy megfelelő hivatalban vagy, és tudsz intézni ezt-azt. Vagy be tudsz mutatni megfelelő embereknek. Magas rangú rendőrként/NAV-oskét/szolgálatisként, tudsz infókat, vagy elintézni dolgokat.

2021. dec. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/107 anonim ***** válasza:
100%

75

Nem. De nem értem, hogy nekem ezt miért kéne....

2021. dec. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/107 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nőként az értékemet jelöli, hogy navosként el tudom-e tussolni a bírságodat vagy mire gondolsz? Atyaég... ez ugyanaz pepitában, mint hogy a nőknek a hapsi fizuja számít csak. Mondjuk számít, valóban, hogy annyit letegyen az asztalra kb mint én, nagyságrendileg persze, nem 5000 ft-okkal elszámolva. Mert én férfit nem tartok el.
2021. dec. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/107 anonim ***** válasza:
0%
77. Élből hajléktalan neked mindenki? Vagy ha valaki kevesebbet keres azt már eltartani kell? Tudod van aki kisebb lábon is tud élni, de neked ez már eltartás.. Érdekes logika.
2021. dec. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/107 anonim ***** válasza:
100%
Nem hajléktalan élből, nem ezt írtam. Azt, hogy nagyságrendileg azonos legyen a keresetünk. Hasonló életszínvonal miatt. Volt olyan partnerem, akivel egy moziba nem lehetett elmenni vagy pizzázni, mert nincs rá keret. Én nem megyek vissza általános alsósnak.
2021. dec. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/107 anonim ***** válasza:
5%
Az első házasság és két gyerek után.
2021. dec. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!