Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők hány évesen "engedik el"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők hány évesen "engedik el" a "helyes pasi" keresését?

Figyelt kérdés

Gimiben, egyetemen még fontos hogy "helyes" legyen, jól nézzen ki. Utána ez változik valamit, mondjuk 30 éves kortól kezdve?


Mikortól nem szempont többé? Már akinek.



2021. dec. 8. 15:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/107 anonim ***** válasza:
98%
A külső mindig is szempont marad nyilván.
2021. dec. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/107 anonim ***** válasza:
94%
51 éves vagyok, és soha nem kezdenék olyannal, akit én a saját, belső, tudatalatti koordinátarendszerem alapján ne éreznék helyesnek. Az már más kérdés, hogy aki ebbe a kategóriába beleesik, annak a külseje a nagy többség szépségeszménye szerint szinte mindig a fura külsejű kategóriába sorolódik.
2021. dec. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/107 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom. Engem sose a 'hejjespasik' fogtak meg. Jobban szeretem a karakteres, jó humorú, magabiztos férfiakat.
2021. dec. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/107 anonim ***** válasza:
94%

Soha nem engedi el a többség, és ez így van jól.

Minimum vonzónak kell találnunk a másikat ahhoz, hogy szóba álljunk vele.

Te vajon elengedted a csinos nőt?

Nem hiszem.

2021. dec. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/107 anonim ***** válasza:
93%
Igényes nő nem engedi el csak azért, hogy könnyebben talaljon valakit.
2021. dec. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/107 anonim ***** válasza:
87%

mindig fontos, hogy valamilyen szinten helyes legyen (legalabbis nekem tetsszen), de soha nem csak ez volt szempont.


nekem sose jottek be a kigyurt bajmosolyu szepfiuk, de azt nem tudom, miert kene elengednem, hogy vonzo legyen a parom. mindig olyannal jottem ossze, aki (szerintem) jol nez ki, most kapaszkodj meg: meg 30+osan is! emellett rengeteg minden mas is szamit, de olyannal sose jonnek ossze, aki fizikailag nem vonz. szerencsére nem

is vagyok raszorulva.


de visszakerdezek: ferfiak hany evesen engedik el a fiatal, tokeletes testu es gyonyoru arcu cicababa kereseset?

2021. dec. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/107 anonim ***** válasza:
92%
Soha. Inkább el lennék egyedül, minthogy egy ronda döggel beérjem.
2021. dec. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/107 anonim ***** válasza:
81%
A sikeres, magabiztos férfiakat szeretem. Nem a hejjespasikat
2021. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/107 anonim ***** válasza:
96%
Minden korban szempont, hogy vonzódjunk a másikhoz.
2021. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/107 anonim ***** válasza:
79%
Nem minden nőnek ugyan az a helyes.. Pl leonardo 16-30 éves kora között kimondottan a 0.00001%-ba tartozott .. De van akik meg nyálas képűnek tartották az a kevesebb azért..van olyan akinek a debella testű de arcilag 10 ből kettes férfiak jönnek be.. Van aki kreol bőrű barna hajú férfiakat szereti, mást meg taszít.
2021. dec. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!