Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak szép lányok és helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak szép lányok és helyes fiúk között is olyanok akik nehezen találnak párt?

Figyelt kérdés

Szóval akiknek jó külsejük van és nyitottak, nekik is lehet gondjuk a párkeresésben?

Hány évesen volt az első kapcsolatod és mennyi volt a leghosszabb idő amíg egyedül voltál?


2021. nov. 29. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Persze, önbizalomhiány, szociális készségek visszamaradottsága kinézet független
2021. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Sztem még ha akad is ilyen, annak se valószínű, hogy az minden vágya, hogy egy random idegen végre levadássza őt.

A párkeresési nehézség nem egyenlő az igénytelenséggel.

2021. nov. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A pártalálási nehézségek külsőtől majdnem teljesen függetlenek.

Ami szerintem fontos: kompatibilis személyiség, hasononló életszakasz(jövőkép) valamint vonzalom.

Ha valamelyik deficites akkor máris működésképtelen a dolog közép és hosszú távon.

Ja és egy jó nagy adag szerncse is kell hozzá.

20év/6év

2021. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Én szerintem elég normálisan nézek ki, ha sminkelném magam akkor tényleg jól is néznék ki (lusta vagyok emiatt hamarabb felkelni). Aztán mégis baromi nehéz az ismerkedés. Nekem főleg mert nem vagyok valami nyitott, nem tudok flörtölni vadidegenekkel, vagy szemezni velük. Online valamennyire működik az ismerkedés, de én már nem online akarok ismerkedni, mert rosszak a tapasztalataim. De személyesen nehéz. Én amúgy azt mondanám nem adottságoknak vagyok híján, hanem kisugárzásnak. Nekem 2 éve nem volt komoly kapcsolatom. Illetve nekem 23 évesen lett az első kapcsolatom. 27 L
2021. nov. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Persze hogy van.

Nem csak ez számit.

Mik a céljaid az életben?

Hol élsz?

Hol szeretnél lenni 20 év múlva?

Mit teszel érte?….

…,,….

Holnap estig lehetne sorolni hogy a kinézet mellet mi számit még.

2021. nov. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Ennyi hülye, kapcsolatra alkalmatlan ember között? Szerinted? Nem szűkölködöm sem vonzerőben, sem nyitottságban a visszajelzések alapján, de borzasztó, hogy milyen emberek hiszik azt, hogy bárki kér a retek jellemükből egy párkapcsolatban.


Én sem vagyok egy könnyű eset, de legalább nem baszok félre és nem játszom meg, hogy komoly kapcsolatot szeretnék, hanem társat keresek, akit társként is kezelek és nem támasztok felé aberrált elvárásokat, amiknek én magam nem szívesen felelnék meg (vagy nem is tudnék). Ezzel nagyjából a felhozatal 80%-át leköröztem, a maradék 20 meg elveszik sajnos köztük és úgy kell keresni, mint tűt a szénakazalban.

2021. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nézek ki rosszul, de úgy tűnik, mások nem így gondolják :)
2021. nov. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én például adok magamra, külsőleg sem vagyok taszító, nyitott vagyok és közvetlen, jó kis egzisztenciát teremtettem magamnak, van egy jó kis vállalkozásom és egy szép nagy autóm, továbbá hab a tortán, helyesen is tudok írni, viszont még sincsen csaj. Nem tudom, hogy mi lehet a probléma, lehet, hogy pont ez riasztja el a nőket. :-D De megoldom másképp és nem sírok, majd jön valamikor az, akinek jönnie kell. ;-)
2022. szept. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!