Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy tánccal csajozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy tánccal csajozni csak magas, helyes pasiként eredményes, amúgy egy iszonyú kínos erőlködés lesz belőle?

Figyelt kérdés

Mert ugye mindenki nyomja a dumát, hogy keress társas hobbit, ahol lehet ismerkedni (nyelvoktatás, tánc stb.)


Láttam hirdetést kizomba tánc oktatásra. Ez olyan stílus, ahol erősen "egymáshoz hangolódik" a két fél.

https://www.youtube.com/watch?v=m43JF5vBFGI


Nos én 169 vagyok, 52 kilóval és elég szar a mozgáskoordinációm (mivel egy reumatológiai betegségem is van, de mozogni tudok rendesen). Szűz vagyok lassan 30 évesen és életemben egyszer tanultam táncot (általánosban), de az is iszonyú cringy volt pedig messze nem a legjobb csajjal táncoltam.


Átfutott az agyamon, ha most egy visszamaradott alkatú pasiként ilyenre jelentkeznék (ahol lehet minden csaj magasabb lenne nálam), akkor vajon kinek mennyi kedve lenne egy ilyen genetikai selejttel együtt vonaglani?

Vagy erőszakkal osztják be azt, aki magának (nem akar) nem talál párt?


https://www.youtube.com/watch?v=hgefcBW611w

Az is milyen fura, hogy ilyen táncos videókban sose látni alacsony, sovány, nyikhaj pasit csak szívdöglesztő Armandokat.


Szerintetek van értelme ilyen helyen egyáltalán megpróbálni eljutni a friendzone-ig vagy totál kamikáze akció lenne az önbizalmamnak?


Képzelem, ahogy a csaj egy órán keresztül resting bitch face-el a padlót/falat bámulja (néha elmosolyodik ahogy összenéz egy 190 magas, sportos Alejandroval a vállam mellett), következő alkalomra meg már visszamondja a bérletét én meg táncolhatok a beugró 62 éves Juli nénivel, aki nyugdíjasként kedvet kapott egy kis táncikálásra.



2021. szept. 19. 19:33
A kérdező szavazást indított:
Szerintem ne pusztítsd az önbizalmad ilyenekkel, totál kínos lenne az egész, neked és a csajnak is. Inkább menj el egy WoW LAN-partira kockulni
Éppenséggel kipróbálhatod, ha szereted az ilyen táncikálást és elég erős az énképed, hogy elviselj egy resting bitch face csajt vagy nyuggert
Ne légy ilyen negatív, tuti lesz fiatal lány is aki élvezi a társaságod mégha egy béna nyikhaj is vagy
Ne viccelj már, tök vonzó méreteid vannak. EGY IGAZI FÉRFI VAGY! Irány a táncparkett és jöhet a bugyivadászat!
Nekem +185 magas, sportos, alfahím pasiként sincs önbizalmam ilyen helyre menni, de te tudod
27 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Menni menni, próbálkozni! Én ezt javaslom mindenkinek! Amíg esélyt adsz, remény is van, hogy szembe jön valaki, akivel jó lehet neked! Ha feladod, esélyed sincs. Menj, táncolj, tanulj nyelvet, élményfess, jógázz, tökéletesen mindegy! Mosolyogj, nevess (akár magadon is), élvezd az életet, és maradj nyitott!!!!!
2021. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. szept. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
44%

Előbb jönnék össze Danny DeVito-val, mint Arnold Schwarzeneggerrel. Főleg, ha táncról van szó :D Adj bele mindent!


[link]

2021. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

169 cm-vel nem lennél alacsonyabb minden lánynál, mert eleve 165 a női átlag magasság. Én alacsony nőként eleve nem is táncolnék 180+ partnerrel, mert nem a mellkasát kívánom bámulni egész idő alatt.

A sikered nem a magasságodtól függ tánc terén, hanem a stílusodtól. De szerinte a leírásod alapján argentin tangóznod kéne és nem kizombáznod.

2021. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

4-es

Köszi, éppen nagy sóhajjal ezt akartam leírni. (Kivéve, hogy én az átlag férfi magasság feletti magassággal vagyok sújtva nő létemre.)

2021. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%
A magasságoddal nincs gond,attól nyugodtan táncolhatnál. Viszont nem érzem úgy,hogy Neked ehhez lenne kedved,korábban nem volt sikered,és ha mozgáskoordinációs nehézséged van nem kellene erőltetned. Egyszer menj el,ha jól érzed magad maradj,de ha nem,keress mást amihez kedved van.
2021. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

Ez valami táncos cuckold fantázia, amit leírtál? :D


Amúgy nem igaz, ha elmész egy ilyen rendezvényre, akkor láthatod majd, hogy sok jó alacsony táncos van, és hogy az általad emlegetett latin Alejandrok legtöbbször 165-175 cm között vannak.

2021. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
16%

4!


”169 cm-vel nem lennél alacsonyabb minden lánynál, mert eleve 165 a női átlag magasság”


És? A nők ettől jóval magasabbat akarnak.

2021. szept. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
#8 A kérdésben tánc szerepelt. A nagy magasságkülönbség annyira zavaró táncnál, hogy tudok olyan hivatásos táncos párt, akik nem egymás partnerei, a lány a tesójával táncol, mert ő csak 160 centi, a pasija viszont majdnem 190. Tehát tánc szempontjából előny egy 170 körüli magasság. Aztán ha megismerkednek, könnyebben alakulhat valami. Nekem sem kéne 170 cm-nél magasabb férfi.
2021. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
40%

9


A kérdésben tánc szerepelt, de marhára nem az a kérdező célja.

2021. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!