Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy tánccal csajozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy tánccal csajozni csak magas, helyes pasiként eredményes, amúgy egy iszonyú kínos erőlködés lesz belőle?

Figyelt kérdés

Mert ugye mindenki nyomja a dumát, hogy keress társas hobbit, ahol lehet ismerkedni (nyelvoktatás, tánc stb.)


Láttam hirdetést kizomba tánc oktatásra. Ez olyan stílus, ahol erősen "egymáshoz hangolódik" a két fél.

https://www.youtube.com/watch?v=m43JF5vBFGI


Nos én 169 vagyok, 52 kilóval és elég szar a mozgáskoordinációm (mivel egy reumatológiai betegségem is van, de mozogni tudok rendesen). Szűz vagyok lassan 30 évesen és életemben egyszer tanultam táncot (általánosban), de az is iszonyú cringy volt pedig messze nem a legjobb csajjal táncoltam.


Átfutott az agyamon, ha most egy visszamaradott alkatú pasiként ilyenre jelentkeznék (ahol lehet minden csaj magasabb lenne nálam), akkor vajon kinek mennyi kedve lenne egy ilyen genetikai selejttel együtt vonaglani?

Vagy erőszakkal osztják be azt, aki magának (nem akar) nem talál párt?


https://www.youtube.com/watch?v=hgefcBW611w

Az is milyen fura, hogy ilyen táncos videókban sose látni alacsony, sovány, nyikhaj pasit csak szívdöglesztő Armandokat.


Szerintetek van értelme ilyen helyen egyáltalán megpróbálni eljutni a friendzone-ig vagy totál kamikáze akció lenne az önbizalmamnak?


Képzelem, ahogy a csaj egy órán keresztül resting bitch face-el a padlót/falat bámulja (néha elmosolyodik ahogy összenéz egy 190 magas, sportos Alejandroval a vállam mellett), következő alkalomra meg már visszamondja a bérletét én meg táncolhatok a beugró 62 éves Juli nénivel, aki nyugdíjasként kedvet kapott egy kis táncikálásra.



2021. szept. 19. 19:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
és akkor mivan, ha szűz vagy, vagy alacsony? olyan hobbit csinálj, amit élvezel és ne azért, hogy valami maradékot összecsipegess, mert az nagyon gáz.
2021. szept. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
54%

@19

Én aztán nem gondolok túl semmit, hát látod, kapásból két ilyen választ is mutattam, pedig alig néhány kérdést néztem át. :D A kutyasétáltatás teljesen jó ötletnek tűnik, legalábbis ezerszer életszerűbb, mint ez az izzadságszagú táncikálásra sarkallás. Azzal a sráccal lett valami egyébként, mármint megszólítottad, vagy ő téged?

2021. szept. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

#16 Te ennyire nem tudsz szöveget értelmezni vagy szelektív a figyelmed? Leírtam a saját példámat is és azt is, hogy sok lánynak aki táncol, bejön az alacsony pasi. A kiugró példát csak arra írtam, hogy tánchoz nem is jó eltérő magasságú partner. Nekem az ideálom 170cm. Több nem kell.

Persze a kérdező esetében inkább az a gond hogy nem a tánc miatt megy, ez meg fel fog tűnni és akkor olyan erőltetett lesz az egész.

2021. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem olyan könnyű tánc órán ismerkedni, mint azt sok férfi hiszi. 2 éve én is kifejezetten ilyen céllal iratkoztam be egy tánc tanfolyamra, aztán nagyot koppantam, mert a nők többnyire célirányosan az adott tánc megismerése miatt iratkoztak be. Ráadásul ez az elképzelés az utóbbi időkben annyira elterjed, hogy többször előfordult, hogy az adott órán két hárommal több férfi volt mint nő. (F 45).
2021. szept. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!