Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy tánccal csajozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy tánccal csajozni csak magas, helyes pasiként eredményes, amúgy egy iszonyú kínos erőlködés lesz belőle?

Figyelt kérdés

Mert ugye mindenki nyomja a dumát, hogy keress társas hobbit, ahol lehet ismerkedni (nyelvoktatás, tánc stb.)


Láttam hirdetést kizomba tánc oktatásra. Ez olyan stílus, ahol erősen "egymáshoz hangolódik" a két fél.

https://www.youtube.com/watch?v=m43JF5vBFGI


Nos én 169 vagyok, 52 kilóval és elég szar a mozgáskoordinációm (mivel egy reumatológiai betegségem is van, de mozogni tudok rendesen). Szűz vagyok lassan 30 évesen és életemben egyszer tanultam táncot (általánosban), de az is iszonyú cringy volt pedig messze nem a legjobb csajjal táncoltam.


Átfutott az agyamon, ha most egy visszamaradott alkatú pasiként ilyenre jelentkeznék (ahol lehet minden csaj magasabb lenne nálam), akkor vajon kinek mennyi kedve lenne egy ilyen genetikai selejttel együtt vonaglani?

Vagy erőszakkal osztják be azt, aki magának (nem akar) nem talál párt?


https://www.youtube.com/watch?v=hgefcBW611w

Az is milyen fura, hogy ilyen táncos videókban sose látni alacsony, sovány, nyikhaj pasit csak szívdöglesztő Armandokat.


Szerintetek van értelme ilyen helyen egyáltalán megpróbálni eljutni a friendzone-ig vagy totál kamikáze akció lenne az önbizalmamnak?


Képzelem, ahogy a csaj egy órán keresztül resting bitch face-el a padlót/falat bámulja (néha elmosolyodik ahogy összenéz egy 190 magas, sportos Alejandroval a vállam mellett), következő alkalomra meg már visszamondja a bérletét én meg táncolhatok a beugró 62 éves Juli nénivel, aki nyugdíjasként kedvet kapott egy kis táncikálásra.



2021. szept. 19. 19:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
#10 Utolsó két mondatot ajánlom a figyelmedbe.
2021. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Egyébként biztos nem ilyen tánccal indítanék.
2021. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
34%
9-es: szerinted a kérdező versenytáncos és partnert keres??? :DDDDDDDD
2021. szept. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem mivel nem tudnád ott önmagadat adni, nem sok sikered lenne. Keress valami olyan hobbit, ami a személyiségeddel összhangban van, mert ez biztos nem az és emiatt senki nem fog rád felfigyelni és csak a kudarcélményt fogod gyűjteni.
2021. szept. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
#13 Nem, de írtam, hogy egy független lánnyal ha tetszik neki a kérdező, kialakulhat valami, mert aki szeret táncolni és akinek szempont a párkapcsolatban a tánc, az ha teheti, magasságban hozzá illő párt választ. Én is így tettem.
2021. szept. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
38%

@9

"a lány a tesójával táncol, mert ő csak 160 centi, a pasija viszont majdnem 190"

Khm. Tehát a párja véletlenül sem 169 centis. És nem hiszem, hogy "hát ez így alakult, amúgy lehetett volna akár épp annyi is". Ugye érted, hogy a kérdésben rohadtul nem táncpartnert keres a kérdező, hanem táncos keretek közt akar barátnőt találni magának, illetve ennek a "lehetőségnek" a komolytalanságára akarja felhívni a figyelmet?

2021. szept. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%

16

"Ugye érted, hogy a kérdésben rohadtul nem táncpartnert keres a kérdező, hanem táncos keretek közt akar barátnőt találni magának, illetve ennek a "lehetőségnek" a komolytalanságára akarja felhívni a figyelmet?"


Akkor csendben kérdem meg, hogy miért éppen táncolni akar menni? Nem lenne jobb kutyát sétáltatni és közben szóba elegyedni a lenézett nyugerekkel is akár? És bárkivel, aki szimpatikus? Végül talán jön egy helyes 152 cm magas lány, akivel jól lehet beszélgetni?

2021. szept. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

@17

Azért, mert ezen az oldalon bárki megkérdezi, hogy hol tudna ismerkedni egy férfi, kapásból a tánctanfolyamot mondják az emberek. Nem vicc, bármilyen abszurdan is hangzik, és valószínűleg ennek a tippnek a szürrealitására próbált rávilágítani a kérdező is.


Itt van két válasz, amiben meg van említve a táncóra. Az "ismerkedni" kulcsszóra rákeresve többet is fogsz találni, ha türelmesebb vagy, bár magam is meglepődtem, hogy korábban mindenki ezt ajánlgatta (gondolom, a legnagyobb rosszindulattal, magában vihorászva), újabban viszont mintha leszoktak volna róla az emberek. A másik ilyen klasszikus, berögződött tanács meg az ismerősi kör, de nyilván olyan introvertált, esetleg egyenesen aszociális emberekről van szó, akiknek (hozzám hasonlóan) nincs szociális hálójuk, akik számára ez nem opció.


#6

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


#7

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2021. szept. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%

18

Nem kell ennyire túlgondolni. Elhiszem neked amúgy.


Én például (bevallom) már-már kétségbeesetten próbáltam neten ismerkedni. De már feladtam. Szóval múltkor megyek a jógaórára a mellettünk levő házba és jön le a lépcsőházban egy nagyon szimpi srác, kutyával. Mivel én mindig megnézem a kutyákat (eléggé kedvelem őket), tuti, hogy még nem láttam őket. Szóval elég vicces belegondolni, hogy hány emberrel meg lehetne ismerkedni kutyasétáltatás közben.

2021. szept. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen állásponttal teljesen fölösleges kizombára menni.

Egyébként had osszam meg az én tapasztalataimat a salsa órákról. Nem pont kizomba, de a táncsulik mindkettőt szokták oktatni és a társaság is ugyanaz.


Egyrészt tele van hozzád hasonló kétségbeesett férfiakkal. Másrészt tele van öregedő és szintén kétségbeesett nővel.

Nehogy azt hidd, hogy elmész táncolni, és azt látod majd, hogy egy csomó 18-30 éves csaj fordul meg egymás után a pasik keze között lelkesen táncolva!

Valószínűleg a nők nagyrésze bőven 40+os lesz, de nem ritka az 50+ vagy akár a 60 éves is.

Lesznek ugyan viszonylag fiatal csajok (25-35), de értelemszerűen értük megy majd a harc.


Ahogy az életben minden más területen, úgy itt is szinte kizárólag a jobb pasik fognak nőt szerezni. Kutyát nem érdekel, hogy hogyan táncolsz. Csak legyen meg a kémia. Nekem ritka szánalmas látvány volt, amikor ilyen gyógyegérfejű, vagy Shrek alkatú manuszok próbálnak arcoskodni, mennyi lépést tudnak, közben szinte lesüt a csajokról, mennyire gáznak találják ezeket.


Vannak persze kivételek, amikor egy "előnytelen" külsejű férfinak is jut nő - de ott a nők meg általában ketyósak. (Mondjuk, ha csak egy jó orált akarsz tőlük, akkor mindegy.)


A helyzetet tovább nehezíti, hogy egy, csomó pasi eléggé nyomul, és mire te jutsz oda a nőhöz, már valószínűleg unott és savanyú képpel fogja fogadni a következő partnerét.


Szóval szerintem hagyd ezt a kizomba dolgot. Utána csak még rosszabbul érzed majd magad. De tényleg hagyd.

2021. szept. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!