Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik! Nem jöttem be neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nem jöttem be neki vagy csak egy könnyű kis kalandot akart erőlködés nélkül?

Figyelt kérdés
Randiztam egy pasival, aki randin többször megérintett, majd a végén megcsókolt, viszont nem mentem bele a játékába, aztán már nem is keres.
2017. szept. 14. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
90% esély, hogy könnyű kis kalandot keresett, 10%, hogy annyira elutasító voltál vele, hogy úgy érezte, ezt nem érdemes erőltetni.
2017. szept. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az utóbbi. Ez a randi így alakult. Nem mindenki értékeli azt ha egy nő többre tartja magát egy menetnél sajnos.
2017. szept. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak egy könnyű kalandot keresett vagy most tesztel, hogy ezek ellnére is keresed-e.

A lényeg, hogy most már soha nem fog kiderülni.

2017. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyilván nem volt komoly, valószínűleg meg akart dugni az első randin. Ha nagyon fagyos voltál, akkor valószínűleg úgy gondolta, hogy a közeljövőben nem számíthat semmi jóra, és továbbállt.
2017. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ezt innen nehéz megmondani...
2017. szept. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt már.
2017. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Addig nekem nincs gond,hogy többször megérintett.... a végén megcsókolt..de mibe is nem mentél bele?
2017. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szergej55 ***** válasza:
Annyira nem jöttél be neki, hogy komolyat is akarjon.
2017. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak kefélni akart, ennyi.
2017. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
és te keresed?
2017. szept. 15. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!