Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok szexin öltözködni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szexin öltözködni, emiatt sosem lehet helyes pasim?

Figyelt kérdés
Rossz alkatom van sajnos, széles csípő és derék, logó mellek, vastag comb és extra vastag vádli, alacsony termet. Nem vagyok extrán túlsúlyos (64 kg), mégis szinte lehetetlen olyan ruhát találjak, ami jól áll rajtam. Skinny nadrágok csak kiemelik a vastag lábam, a bő szárú nadrágokban meg kétszer akkorának tűnök. Cipőkről ne is beszéljünk, hosszú szárú csizmát nem tudok venni, nem létezik olyan, amibe beleférne a vádlim, pedig nagyon tetszenek, ahogy a combcsizmák is. Sosem érzem magam csinosnak, nem kapok bókot senkitől, úgy érzem a megjelenésem miatt nekem nem jut helyes pasi.
2021. okt. 23. 09:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Dehogynem jut :) hidd el talalsz, toltsd le a tindert :)
2021. okt. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
Persze. Csak regisztrálj valamilyen társkeresőre, 10 percen belül az egekig lesz nyalva az egod. Máris nem fog érdekelni milyen alkatod van. Mehetsz rá a samponreklámos kigyúrt chad pasikra.
2021. okt. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Csak szép arc kell.
2021. okt. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Hordj szoknyát, A-vonalú ruhákat, ezek nőiesek, és jótékonyan takarják az alakot.

Sok pasinak épp a kicsit teltebb nők tetszenek. A 100 kiló fölötti nők is találnak maguknak párt általában.

Lehet kicsit többet sportolni, egészségesebben, mértékletesebben enni. Simán le tudnál adni szép fokozatosan néhány kilót, ha akkora probléma. Csak ne vidd túlzásba se a fogyózást.

2021. okt. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%

van egy olyan erzesem, hogy ez valami incel nyomorult kamukerdese, hogy ‘lam-lam, meg a nem jo csajok is helyes pasirol almodoznak’..

ha nem tetszik az alakod, fogyj le, sportolj. amugy olyan nincs, hogy valakinek semmilyen ruha nem all jol hatvanvalahany kilosan.

2021. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Egészségesen élek, 8 éve életmódot váltottam, előtte majdnem 80 kg voltam, sajnos az alkatom a fogyással nem változott meg. Legjobban talán mégis a vastag, amorf lábaim zavarnak. Szoknyát, ruhát azért nem szeretem, mert összedörzsölődik a combomnál, kényelmetlen.
2021. okt. 23. 11:07
 7/20 anonim ***** válasza:
61%
Én ha nem fognám vissza magam, szinte csak bő férfi ruhákat hordanék, simán nézhetnének leszbikusnak (a visszafogás alatt azt értem, hogy inkább a női osztályról vásárolok sötét színű, sportosabb fazonú, de szintén bővebb szabású ruhákat). Ennek ellenére van párom, akinek így tetszem. Nem ezen múlik.
2021. okt. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Gyanús...


Helyes pasi mit jelent ?

2021. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A kerdesed meg a leirasod masrol szol. Nem az a bajod, hogy nemtudod mit hordj, hanem az alkatoddal van bajod.

Egyebkent az ilyesmi alkatu lanyoknak szerintem kifejezetten jol all esetleg a cicanadrag fenek ALA érő pulcsikkal.

2021. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Cicanadrág! + tunika! Csodakra képes.
2021. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!