Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy helyes és igényes férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy helyes és igényes férfi minek udvarol nekem, mikor én dagi vagyok és az arcom sem a legszebb?

Figyelt kérdés

Pénzem sincs, mondjuk főzni azt tudok, de azt meg még nem is tudja. Szóval nem sok jó tulajdonságom van.

Gondolhatja komolyan ezt, vagy élből koptassam le, mert csak szivat?

Mit gondoltok?


2021. aug. 21. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem dgd meg, ki tudja, mikor lesz legközelebb jó pasid.
2021. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Feküdj le vele, legalább lesz egy jó élményed.
2021. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sosem tudhatod.

Lehet látja benned azt, amit te nem veszel észre.


Az érem másik oldala, hogy ragadd meg az alkalmat ha nyílik lehetőséged egy kellemes estére.

Mondom ezt 30-as nőként.

Legyél te az, aki kihasználja az alkalmat!

2021. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki. Ha ő is tetszik neked, engedd meg neki, hogy udvaroljon.
2021. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap láttam egy magas, normálisan izmos, helyes, szakállas, divatosan öltözött, szemöldökét rendben tartó, nem kopaszodó huszonéves srácot egy 110 kilós, kopott körmű, sminkeletlen, bolyhos pólós, rosszul öltözött, lenőtt hajú 30as nővel. Egymást ölelgették, a nő ujján hatalmas köves gyűrű.


A szerelem betalált

2021. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
5: Amikor már a chadek is ilyen nőket kaphatnak meg akkor tudhatjuk, hogy baj van
2021. aug. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert tetszel neki, és/vagy szeret? Kellene dolgozni az önértékeléseden!
2021. aug. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

6osnak szerintem nem chad volt, nem volt szálkás, nem látszott rajta a kihaénnem hozzáállás, ami szokott a "menőcsávókon", hanem olyan nagyon nagyon nyugodt, kiegyensúlyozott helyes, magával tisztában lévő férfinak tűnt. És mosolyogtam rá, de csak egyetlen egyszer nézett rám egy rövid ideig, megölelte a nőt mellette, és akkor láttam, hogy egy pár, jegyesek.


Annyira normális volt a pasi, hogy csak lestem. A mozgólépcsőn is tudom, hogy látta, hogy nézem, de direkt nem nézett vissza, jelezve, hogy ő a párját szereti. Annyira jónak tűnt ettől a pasi.. nagyon feldobta a napom, hogy vannak még ilyenek és nagyon csalódott voltam, hogy a kövér, lestrapált, igénytelen nőket veszik el. Ki tudja,lehet tudott valamit a csaj, mondjuk informatikus volt, vagy ilyesmi.

2021. aug. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
8: Igen, valószínűleg tudott valamit. Például megbízható és nem hülyíti a közösségi médiában a pasikat egótuning céljából, mikor a párja nincs ott. De az is lehet, hogy bújós, kedves természete van és nem csak elvár, hanem adni is tud a kapcsolatban. Ha csak ennyit tud, már ezzel benne van a felső 30%-ban, mint partnerjelölt. Sok nő ráment a külsőségekre: szép ruhák, hófehér mosoly, divatos frizura, így ezek már nem különlegességek, ellenben az említett tulajdonságokkal.
2021. aug. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15%
2 nunát is lehet hajtógatni rád.. nagy pina fétise van ..
2021. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!