Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nőként találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nőként találhatok olyan férfit, akinek én vagyok a legszebb és teljesen "odavan értem"?

Figyelt kérdés

Múltkor egy ismerősöm kicsit becsiccsentve ódákat zengett a kövér, objektíven csúnyácska arcú barátnőjéről, olyan szépen beszélt róla, hogy direkt meghatódtam.

Velem (és nyilván rólam sem) nem beszélt soha ilyen szépen senki. Bár csak egy barátom volt még elég régen, hiába volt előnytelen külsejű és igénytelen, ő is folyamatosan kritizált.


2021. jún. 5. 08:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Nem lehetetlen. Ismertem egy ronda csajt akkora egoval, hogy ő csalta évekig a jóképű, hűséges pasiját, és ment férjhez egy jómódú férfihez. Az exe meg még most is rinyál utána. Önbizalom kérdése.

73N

2021. jún. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Mi benned a csúnya? Mutass képet.
2021. jún. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Valakinek te is biztos hogy szép vagy 😇
2021. jún. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
66%
A szépség nem definiálható, szerintem! Például, bárkibe bele lehet szeretni, függetlenül, ahogy kinéz. Ismertem egy lányt, de igazából én nem mondanám, hogy bárki is csúnya, inkább úgy fogalmaznék, hogy nekem nem tetszett... aztán elég sokat voltunk egymással "összezárva", egy munkahelyen és ahogy kezdtem megismerni, egyre vonzóbb és egyre érdekesebbnek találtam.... aztán vissza gondoltam az első pillanatokra és magamon akadtam ki, hogy mennyire szűk látóterüek az emberek. ( magamat is bele értve ). Miután ránéztem, már tetszett a mosolya, vonzott az alakja, álandóan a szeme volt elöttem..... szóval bárki tud tetszeni, és bárkit lehet szeretni. Neked is lesz valaki akinek Te leszel a megtestesült csoda!
2021. jún. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

A gyakori rogyásig van ilyen férfiakkal, akik a csillagokat is lekamuzzák neked ha nőt lehet vele szerezni

Jó válogatást kérdező!

2021. jún. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerelem elvakít.
2021. jún. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerencse kérdése, talán összejön. De garantálni semmit nem lehet, és a tiéd különösen nehéz ügy.
2021. jún. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

""odavan értem""


bocs. de te nem társat keresel. Hanem olyan valakit, akitől szépnek és egyedinek érezheted magad.


Ne másoktól várjál megváltást, hanem előbb magadat kezd el szeretni/elfogadni.

2021. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8, nem erre gondoltam. Csak még legtöbbször a minimum átlagos barátnőimet sem becsülik meg, csúnyán bánnak velük, kritizálják őket. Erre itt egy olyan pasi, aki a csúnyácska barátnőjét is teljes szívből szereti és elfogadja, és még büszke is rá.
2021. jún. 5. 13:38
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

"Csak még legtöbbször a minimum átlagos barátnőimet sem becsülik meg, csúnyán bánnak velük, kritizálják őket"


azt ugye vágod, hogy a barátnőid választották azt a pasit? Semmi köze nincs a külsőnek stb. A kiscsajnak tetszett xy, aztán jön a pofára esés, hogy a pasi amúgy belül egy kaki.

2021. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!