Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nőként találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nőként találhatok olyan férfit, akinek én vagyok a legszebb és teljesen "odavan értem"?

Figyelt kérdés

Múltkor egy ismerősöm kicsit becsiccsentve ódákat zengett a kövér, objektíven csúnyácska arcú barátnőjéről, olyan szépen beszélt róla, hogy direkt meghatódtam.

Velem (és nyilván rólam sem) nem beszélt soha ilyen szépen senki. Bár csak egy barátom volt még elég régen, hiába volt előnytelen külsejű és igénytelen, ő is folyamatosan kritizált.


2021. jún. 5. 08:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen férfi, a kérdés ,hogy neked megfelelne e.
2021. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Velem (és nyilván rólam sem) nem beszélt soha ilyen szépen senki. "



Jobbam kell valasztani. Meg ne vard mastil, hogy o fogja novelni az onbecsulesed.

2021. jún. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
szívesen beszélgetnék veled 25f ha van kedved írj
2021. jún. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hol van itt 25f?

Már bocs hogy beleszólok a buliba!

2021. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14-hol van ? hogy érted? 25 f elvileg azt jelenti hogy 25 éves vagyok és pasi/férfi
2021. jún. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ja bocsesz, félreértettem 15#-t

Bár az hogy a nő nem fog írni az remélem megvan, nem szoktak, tapasztalat. Csak úgy sikerült eddig ismerkedni ha én írtam rá.

Kivétel egyszer volt, amikor megvédtem valami csajt egy kommentben, majd erre fel rámírt hogy ismerkedjünk. Na nem is tartott sokáig a dolog.

2021. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!