Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok szexin öltözködni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szexin öltözködni, emiatt sosem lehet helyes pasim?

Figyelt kérdés
Rossz alkatom van sajnos, széles csípő és derék, logó mellek, vastag comb és extra vastag vádli, alacsony termet. Nem vagyok extrán túlsúlyos (64 kg), mégis szinte lehetetlen olyan ruhát találjak, ami jól áll rajtam. Skinny nadrágok csak kiemelik a vastag lábam, a bő szárú nadrágokban meg kétszer akkorának tűnök. Cipőkről ne is beszéljünk, hosszú szárú csizmát nem tudok venni, nem létezik olyan, amibe beleférne a vádlim, pedig nagyon tetszenek, ahogy a combcsizmák is. Sosem érzem magam csinosnak, nem kapok bókot senkitől, úgy érzem a megjelenésem miatt nekem nem jut helyes pasi.
2021. okt. 23. 09:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A barátnőm hasonló alkatú. Viszont nagyon nőiesen öltözködik és én nagyon csinosnak találom. Latex legginget szokott felvenni olyan felsővel ami a feneke alá ér. Meg ruhákat. Magassarkú cipőket hord meg ilyen nőiesebb bakancsokat, nekem az is tetszik. A fehérneműi is nagyon szexik. Őszintén szólva amit itt leírtál a csizma és a skinny nadrágon kívül bármit felvehetsz, szóval inkább kifogás sztem hogy nincs kedved kicsit utánanézni meg venni pár divatosabb nőies ruhát.
2021. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"nem jut helyes pasi"

Ez ilyen ecceri melós stílus

2021. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
A leggings a létező legelőnytelenebb ruhadarab az alkatomra, pont hogy kiemeli a vastag lábaimat, nagy fenekem, mint a skinny jeans, szerintem ezek csak vékony lányokon mutatnak jól. A fenekem alá érő felső nyáron nem túl praktikus a meleg miatt, de ősszel-télen sem tudom felvenni egy rövidebb kabát alá, hogy ne nézzen ki röhejesen. Magassarkút utálom, sokat kell naponta gyalogoljak, sietnem, plusz gyenge a bokaszalagom, többször volt már műtve.
2021. okt. 23. 19:11
 14/20 anonim ***** válasza:
Jó, hát ha semmi se jó neked akkor ne csodálkozz.
2021. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Farmerből se csak skinny létezik és csizmából se csak vékony szárú. Ne mondd már nekem h egy Hunter csizma vagy bármilyen csinosabb bokacsizma nem jön rá a lábadra...
2021. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nyugi, tuti úgy vagy szép, ahogyan vagy.
2021. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nézz körbe a caremon, meg a bersyn.


Ezzel a kombóval nem nyulhatsz melle. Elég drága helyek, de megéri az árát! A leggings nem ördögtől való, ha tunikát veszel fölé. Amolyan, lenge blúzt...


[link]


Ja, és egy okos, intelligens, jól kinéző IT.s a vőlegényem, noha 85 kg vagyok!

2021. okt. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Csak a személyiség számít.
2021. okt. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mit jelent az hogy H-E-LY-E-S?

Incus ő íze Icus

2021. okt. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Itt van egy pasi, aki pont ilyen leggings vastag combú lányt akar. Összehozzalak vele?
2021. okt. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!