Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők hány évesen "engedik el"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők hány évesen "engedik el" a "helyes pasi" keresését?

Figyelt kérdés

Gimiben, egyetemen még fontos hogy "helyes" legyen, jól nézzen ki. Utána ez változik valamit, mondjuk 30 éves kortól kezdve?


Mikortól nem szempont többé? Már akinek.



2021. dec. 8. 15:04
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/107 anonim ***** válasza:
28%

87

Semmi extra!

- 600-700 vagy afeletti kereset.


- 30 ev felett eljen egyedül/legyen saját lakása, v megtakaritása. (Kiabranditó, ha az intim együttlét csak nálam megoldható)


- Legyen jogsija kocsija (Nem, nem kell bmw, audi és tarsai!) Egy egyszerü, közepkategorias autó! Olyan, amivel lehet gyereket hurcolni, bevasarolni menni, programokra menni. (Elég kiabranditó, ha csak az enyemmél lehet....)

2021. dec. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/107 anonim ***** válasza:
32%

Nem én vagyok a 87-es. Az én egzisztenciám jónak mondható? 600EFt a főállásomból, cirka 500EFt a legálisan kiadott ingatlanjaimból. Diploma, két autó, biztosítások, eszközállományok. Van két szakmám, a hobbim is profitábilis.


Ezzel hol tartok ma Mo-on? Mármint női szemmel?

2021. dec. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/107 anonim ***** válasza:
100%

92

Teljesen rendben vagy!



(Ja es mielott hiszti lenne, nem kell eltartani! Jól keresek, van lakásom, autóm, de nem fogok eltattani senkit! Imádom az egzotikus orszagokat, a minősegi sportolast, szeretek itazni, izgalmas programokra járni....szeretem az egészseges finom eteleket, és meg sorolhatnam! A programok rámeső reszet örömmel allom, (bár nem szoktak kérni a randikon) viszont senkit nem fogok eltartani...nem fogom a pasi részet állni!

2021. dec. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/107 anonim ***** válasza:
100%
92-es, ha csak ennyi alapján kellene dönteni, én adnék Neked esélyt, annak ellenére, hogy jobb anyagi helyzetben vagyok és magasabb végzettségem van. Bizonyos szint alá sem anyagilag, sem intellektuálisan nem mennék, mert egyszerűen összeegyeztethetetlen lenne az életvitelünk. Viszont 46 éves özvegyként, egy gyerekkel a Hozzád hasonló hasonló helyzetben lévő magyar férfiak számára egyértelműen nem én vagyok a célcsoport.
2021. dec. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/107 anonim ***** válasza:
73%

Itt mindenki milliardos, meg ra is licitalnak egymasra. Meghogy szegeny az orszag :D



37F incel

2021. dec. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/107 anonim ***** válasza:
64%

95

Nem gondolom, hogy az 500 ezres kereset, megerdenli a "milliardos" jelzőt. (Sőt, milliomost sem)

2021. dec. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/107 anonim ***** válasza:
32%
Azt írja nem kell bmw meg audi elég egy középkategóriás is.....xddd oszt mi az 5-8 milliós mazda... Eszement némber!
2021. dec. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/107 anonim ***** válasza:
68%

97

Nekem egy skoda octaviam van!

4.5 M volt....

2021. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/107 anonim ***** válasza:
66%

94. Nekem férfi létemre mindig is az volt a fontos, hogy a nő egyben legyen. Műveltség, intellektualitás, iskola, munka, legyen önállóan is életképes, legyen neki saját élete, érdeklődési köre stb. Erre mondják iogy erős nő? Oké, én rájuk voksolok.


94-es. Nem akartam belemenni vagy részletezni az életem, az iskolai végzettségeimmel nem vallanék szégyent. Többes szám, felsőfok. 😉

2021. dec. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/107 anonim ***** válasza:
100%

99-es, én sem, épp ezért írtam, hogy "beérném" egy diplomás partnerrel, és habár nekem van, nem várnék el tudományos fokozatot, pedig a barátaim egy részének érthetetlen, hogy tudnék "leállni valakivel, akinek még PhD-je sincs". Azzal is tisztában vagyok, hogy miután több mint két évtizedet Ázsiában és Ausztráliában dolgoztam a gyógyszerkutatásban, az anyagi helyzetem valószínűleg jobb, mint azoké, akik ugyanezt Magyarországon tették. Így az anyagi elvárásaim sem tűnnek számomra irreálisak, mert mindössze annyit szeretnék, hogy ne kelljen eltartanom a partneremet, illetve hogy ne kelljen miatta változtatnom a szokásaimon és a megszokott életszínvonalamon.


Én valószínűleg ott követtem el a hibát, hogy a férjem halála után visszaköltöztem Magyarországra a magyar valóság aktuális helyzetének ismerete nélkül, és itt szembesültem azzal, hogy itt nem szakmailag sikeres, anyagilag független, még viszonylag fiatal, önálló nőnek tartanak, hanem a párkapcsolatok szempontjából az "elhasznált, én aztán nem akarom nevelni a kölykét" kategóriába sorolnak.Szóval felmértem a lehetőségeimet, legjobb tudásom szerint dolgozom, nevelem a gyermekem, és befogadtam egy kóbor macskát.

2021. dec. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!