Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan képes sok ember ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képes sok ember ennyire felszínes lenni, miközben tele van a világ incelekkel és talán a hozzátok legközelebb álló emberek közt is van egy-kettő?

Figyelt kérdés

Gyakran lehet itt olvasni, hogy az incelek csak egy hangos agresszív kisebbség, selejt az összes...


Nos, akkor itt állok én, a mai napon találkoztam egy nőnemű barátommal, aki egy nagyon szép lány, de nem akar tőlem semmit, mint a lányok úgy általában. (itt megjegyezném épp eme felszínes emberek kedvéért, nem Victoria Secret modellekre bukom, átlagos lányok is gyakran szoktak tetszeni), de az említett lány tényleg nagyon szép.


Több alkalom volt már, vele eddig a negyedik, de több nőnemű barátom van, akivel néha együtt lógunk.


De ma elemző szemmel néztem magunkra, az egész kívülről olyan volt, mint egy randi. Beültünk egy étterembe, még a kezemet is megfogta többször (alapból ilyen típus, de elmutogatott egy szituációt és ezzel demonstrálta, az egész kívülről úgy tűnt, mintha rám lenne indulva, 3 asztallal odébb egy idősebb férfi folyamatosan minket bámult, velünk szembe egy család tizen-huszon éves srácai is kieső szemekkel nézték a szitut.


A Margitszigeten hozzám bújt, mondta, hogy olyan jó érzés hozzám bújnia, de amikor bepróbálkoztam ismételten az értésemre adta, hogy nem kellett volna, mert megint félreértettem a dolgot, de mivel láttam, hogy fázik kicsit, mondtam neki, hogy oké, így egymásba karolva mentünk több száz métert, szemben futók, biciklisek, párok, stb.


Egyébként ugyanez a lány még tavaly nyáron nálam aludt, ugyanazon a nyáron volt, hogy én aludtam nála, ugyanez a próbálkozás majd hárítás és "megbeszéltük" dolog. Kívülről meg mi látszik? Hol az egyikünk alszik a másiknál, hol fordítva. Tipikus összejárogatás.


És mivel velem több alkalommal megtörténtek már hasonló félreérthető szituációk, valószínűnek tartom, hogy nem én vagyok az egyetlen világ lúzere, hanem akadnak még rajtam kívül. Főleg, ha azt nézem, hogy én azért aránylag hamar rájövök az esélyekre, csak mivel ennél jobb lehetőségem nincs, így az 1% esélyt is többnek tartom, mintha itthon nézek valami filmet vagy sorozatot, mert akkor aztán biztos nem fog becsengetni senki és a heti 1-2 matchből sem nagyon tudtam összeállítani programokat, így jobb híján igen, ráérek az ilyen barátzónás együtt lógásokra.



2021. nov. 18. 00:59
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
81%
Fáradt vagyok már ehhez, reggel visszajövök kommenteket olvasni..
2021. nov. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
14%

A nok valutaja a szex, a ferfiake a(z elkotelezett) parkapcsolat.



Vagyis ugy akarja "elszedni" a te valutadat, hogy nem adja oda az ovet :)



Vajon mit szolna, ha valahogy megtudna, hogy mas csajokkal is talalkozgatsz? :)



37F incel

2021. nov. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
88%
Te figyelj, van olyan, hogy valakik több évtizede házasok, van egy szakajtónyi gyerekük, ezért mindenki azt hiszi, hogy éjjel-nappal mást se csinálnak csak szexelnek. Ehhez képest simán lehet, hogy csak évi egyszer-kétszer, vagy egyáltalán nem. Erre varrj gombot!
2021. nov. 18. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
90%

Tinedzsereknel és azoknál akik agyilag leragadtak ezen a szinten szokás az hogy kell egy fiú barát aki olyan közeli hogy ott is alszunk nála de szigorúan csak barát. Mert milyen menci ha van egy trofead aki rajong érted.

Normális nő ezt felnőtt korára kinovi ahogy azt is hogy így aláadja ferfikent.

2021. nov. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
88%

4-essel egyetértek, és a legnagyobb önkritikával mondom ezt, ugyanis én is ilyen voltam úgy 20 éves koromig. Mondjuk nem az motivált, hogy "menci", hanem tényleg élveztem azoknak a srácoknak a társaságát, mert jó fejek és értelmesek voltak, csak épp férfiként nem vonzottak. De mára már felfogtam, hogy gyermeteg és velük szemben szemétség ilyen ottalvós, ölelgetős viszonyt ápolni velük, valamint most már párom is van. És ha számít, hogy párom van, és emiatt SEM csinálnám, az mutatja, hogy valamiért mégsem teljesen ártatlan az egész, még ha én tényleg soha nem feküdtem volna le velük, meg semmi.


Szóval a lényeg a lényeg, ezt ki kell nőni.

2021. nov. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
82%
Hogyne. Kepzelem: átlagos nő az incelek szerint: Magas, okosN vicces, szédületes karriere van, de közben annyira azért ne legyen okos, h rájojjon mekkora kretén vagy, termeszetesen vekony, fiatal, szexben tapasztalt, de minimum szüz...
2021. nov. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező minek barátkozol olyan csajjal akitől többet akarsz, de ő eleve semmit nem akar tőled?

Az ilyen csajt élből el kellett volna hajtanod, mi az hogy hagyod hogy szórakozzon veled?

Ez téged minősít inkább

2021. nov. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
2%
5. Csúnya dolog ám mások kedvességével visszaélni.
2021. nov. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
35%

Tőketlen vagy, ha akartál tőle kapcsolatot ö meg nemet mondott utána nem kellene kinyalni a seggét.

Hanem meg kellene mondani neki hogy barátnak meg nem kell.

Az ilyenek miatt mint te, van az hogy a nők nem érzik problémának hogy nincs párjuk.

Nem csak magaddal baszol ki hanem a teljes férfi nemmel.

Nem akarom persze azt mondani hogy nincs fiú-lány barátság. De amit te csinálsz az mindenkire nézve káros.

2021. nov. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
31%
Fasznak fényezed az egóját? Ha elküldenéd a francba egyből akarna tőled valamit.
2021. nov. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!