Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan képes sok ember ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képes sok ember ennyire felszínes lenni, miközben tele van a világ incelekkel és talán a hozzátok legközelebb álló emberek közt is van egy-kettő?

Figyelt kérdés

Gyakran lehet itt olvasni, hogy az incelek csak egy hangos agresszív kisebbség, selejt az összes...


Nos, akkor itt állok én, a mai napon találkoztam egy nőnemű barátommal, aki egy nagyon szép lány, de nem akar tőlem semmit, mint a lányok úgy általában. (itt megjegyezném épp eme felszínes emberek kedvéért, nem Victoria Secret modellekre bukom, átlagos lányok is gyakran szoktak tetszeni), de az említett lány tényleg nagyon szép.


Több alkalom volt már, vele eddig a negyedik, de több nőnemű barátom van, akivel néha együtt lógunk.


De ma elemző szemmel néztem magunkra, az egész kívülről olyan volt, mint egy randi. Beültünk egy étterembe, még a kezemet is megfogta többször (alapból ilyen típus, de elmutogatott egy szituációt és ezzel demonstrálta, az egész kívülről úgy tűnt, mintha rám lenne indulva, 3 asztallal odébb egy idősebb férfi folyamatosan minket bámult, velünk szembe egy család tizen-huszon éves srácai is kieső szemekkel nézték a szitut.


A Margitszigeten hozzám bújt, mondta, hogy olyan jó érzés hozzám bújnia, de amikor bepróbálkoztam ismételten az értésemre adta, hogy nem kellett volna, mert megint félreértettem a dolgot, de mivel láttam, hogy fázik kicsit, mondtam neki, hogy oké, így egymásba karolva mentünk több száz métert, szemben futók, biciklisek, párok, stb.


Egyébként ugyanez a lány még tavaly nyáron nálam aludt, ugyanazon a nyáron volt, hogy én aludtam nála, ugyanez a próbálkozás majd hárítás és "megbeszéltük" dolog. Kívülről meg mi látszik? Hol az egyikünk alszik a másiknál, hol fordítva. Tipikus összejárogatás.


És mivel velem több alkalommal megtörténtek már hasonló félreérthető szituációk, valószínűnek tartom, hogy nem én vagyok az egyetlen világ lúzere, hanem akadnak még rajtam kívül. Főleg, ha azt nézem, hogy én azért aránylag hamar rájövök az esélyekre, csak mivel ennél jobb lehetőségem nincs, így az 1% esélyt is többnek tartom, mintha itthon nézek valami filmet vagy sorozatot, mert akkor aztán biztos nem fog becsengetni senki és a heti 1-2 matchből sem nagyon tudtam összeállítani programokat, így jobb híján igen, ráérek az ilyen barátzónás együtt lógásokra.



2021. nov. 18. 00:59
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
26%

"Nézd, én még azt el tudom fogadni, hogy valakinek nem olyan könnyű, mint másoknak, akár külső, akár személyiségbeli okokból, vagy mondjuk szerencsétlenül alakultak a dolgai. Simán el tudom hinni, hogy rendes és érdemelne párt. Egy bizonyos korig hihető. Elhiszem ezt egy 20 éves srácról, vagy akár 25, 28...stb., de minél idősebb, annál szkeptikusabb vagyok. Egy 40 éves szűz incelnél már 0% esélyt adok arra, hogy tök rendes"

Na figyi, én pont 28 vagyok, tehát szerinted még a "menthető" kategória vagy mi. De azt látom hogy mivel teljesen esélytelen az egész társkeresősdi, hiszen a magamfajtának egy nyanvadt randira eljutni lehetetlenség, ezért az a sorsom hogy ha megérném akkor 30, 40, sőt 50 évesen is egy nők terén full eredménytelen férfi legyek.

Teljesen világos előttem hogy bármiben is hinnék, teljesen kizárt hogy bármit is elérek mert ha eddig nem tudtam elérni semmit, akkor ezután (totálisan kiégve immár) sem fogok semmit elérni, egyszerűen ilyen az élet valósága.

Férfiak számára nincs tündérmese az életbe betoppanó királylányról úgy ahogy a mai nőknek ez egy reális lehetőség, mert őket azért csak megtalálja az ellenkező nem.

Egy társkeresésben kiégett férfit viszont senki nem fog felkarolni, így teljesen esélytelenné válik.

Ergo nyugodtan elkönyvelheted a huszonéves inceleket is pontosan ugyanabba a kategóriába mint a 40 éveseket, mert nincs számottevő különbség, ha már ki van égve az ember. A kérdés csak az hogy mikor ég ki az ember, de általában ez már a huszas évek derekán megtörténik, és nincs visszaút.

2021. nov. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
79%

"Ergo nyugodtan elkönyvelheted a huszonéves inceleket is pontosan ugyanabba a kategóriába mint a 40 éveseket, mert nincs számottevő különbség, ha már ki van égve az ember."


Nem könyvelem el, mert láttam már több ellenpéldát is.

Azt, akinek nem jön össze ilyen-olyan okból és kiég, még sajnálom is, mert egy idő után már pont a saját kiégettsége is erősen nehezíti a helyzetét. Csak akkor vagyok undorral az ilyenek felé, ha gyűlölködnek és beteges, sértegető elméleteket hangoztatnak.

2021. nov. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
17%
42. Aki kiég az már nem jön vissza mindig ott lesz benne hogy ő nem kell senkinek, és egy idő után ez átfordul gyűlöletbe.
2021. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
21%

"Csak akkor vagyok undorral az ilyenek felé, ha gyűlölködnek és beteges, sértegető elméleteket hangoztatnak."

Érdekelne hogy te mit is tartasz pontosan gyűlölködésnek, vagy sértegető elméleteknek?

Mert van az hogy valaki kritikus másokkal szemben, és van az hogy valaki uszítva és kollektívan megvetve beszél a másikról.

Tartok tőle hogy te azt képzeled hogy aki kiég az nem egyenlő azzal aki erősen kritikusan, vagy akár gyűlölködve beszél a másik nemről.

Márpedig ez a kiégés egyik jellemző tünete, hiszen ezt a megvetettséget megvetéssel lehet csak lereagálni. Nem mindegy azonban hogy ebben meddig és hogyan megy el az ember

2021. nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
72%
Nem, aki elkezd gyűlölködni, az egyszerre sz.ar ember és buta is az élethez. Nem képzelheti azt egy értékes, értelmes, normális ember, hogy azért, mert egy az emberek többsége számára alapvető dolgot (párkapcsolat) ő több évtized alatt képtelen összehozni, a teljes ellenkező nem/társadalom a hibás. Már leírva is abszurd, szánalmas, nevetséges. Egyszerűen túl gyökér ahhoz, hogy szembenézzen azzal, hogy ő tehet róla.
2021. nov. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
32%
Nem értem ,miért kell felfújni ezt az incel dolgot.. Ha random emberektől megkérdeznéd az utcán hogy mit jelent, 95%-uk csak pislogna. Csak itt gyakorin, esetleg pár fórumon illetve még pár elmebeteg van aki youtube-on hirdeti az igét (azt is angolul), de ennyi.
2021. nov. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
63%

Semmilyen teljes nem egészére vonatkozó "kritikát" nem lehet komolyan venni, aki ilyenekbe belemegy, ott már tuti gondok vannak. Én sem fogalmaznék meg soha ilyet a férfiakkal szemben, pedig találkoztam köztük istentelenül undorító és gáz elemekkel és bántottak is egyesek.

Az, hogy valaki kiég, pont, hogy NEM jelenti azt, hogy nekiáll gyűlölködni. Nálam azt jelenti ez a szó, hogy belefáradt, nem próbálkozik tovább, elveszítette a hitét abban, hogy sikerülhet, de nem feltétlenül a másik fél miatt, hanem lehet, hogy saját magával kritikus.

És én nem vetek meg senkit csak azért, mert számomra mondjuk nem vonzó, nem néz ki jól, nem túl jók a szociális készségei, nincs sikeres karrierje, rosszul öltözik, stb., alapvetően még barátságos is vagyok mindenkivel. De ha olyan dolgokat fogalmaz meg, ami rám nézve is sértő, és mindenbe belemagyaráz minden sz.art, akkor már nem leszek barátságos, ilyen egyszerű.

2021. nov. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
3%

45. Hü ha.

Aki párkapcsolatban van az nem fogja ezt soha megérteni, elképzelésed nincs arról hogy milyen az amikor mindent megteszel és semmi eredménye mert nem kelessz a kutyának se. Mint mondtam már tini korodban ott voltak a kérők csak nem kellettek neked, de hát ez ugye csak ilyen rosszindulat, nekem is lehetett volna csak p*n@val kellet volna születni.

2021. nov. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
77%

48, hagyd... Nő vagyok, 7,5 éve full egyedül (igen, b*szatlanul is), ez egy olyan "létállapot", amit csak azok tudnak igazán átérezni, akik benne vannak, és így csak ők tudják megérteni a helyzet által kiváltott gondolatokat is.

Egy kívül-belül vonzó nő fényévekre van ettől az egésztől, ennek a hozzászólónak is már több mint 8 éve tart a boldogsága, miközben kb. annyi idős, mint én (30). Qrvára nem mindegy ám, hogy így telik a fiatalsága az embernek vagy úgy, mint nekünk, nélkülözve, kilátástalanul. Teljesen normális, ha utóbbiba kisebb-nagyobb mértékben "beletorzulsz", senki nem viselné ezt jobban, csak amíg nem is kényszerül elviselni, addig könnyen döngeti a mellét, hogy de bezzeg őőő, ő aztááán maga lenne a megtestesült kiegyensúlyozottság...

2021. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
14%

49. Szegényke😭


Tőled bocsánat, pontosítok csinos lánybak születve ez persze nem probléma mert mindig lesz akit lehet szépíteni.

2021. nov. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!