Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan képes sok ember ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képes sok ember ennyire felszínes lenni, miközben tele van a világ incelekkel és talán a hozzátok legközelebb álló emberek közt is van egy-kettő?

Figyelt kérdés

Gyakran lehet itt olvasni, hogy az incelek csak egy hangos agresszív kisebbség, selejt az összes...


Nos, akkor itt állok én, a mai napon találkoztam egy nőnemű barátommal, aki egy nagyon szép lány, de nem akar tőlem semmit, mint a lányok úgy általában. (itt megjegyezném épp eme felszínes emberek kedvéért, nem Victoria Secret modellekre bukom, átlagos lányok is gyakran szoktak tetszeni), de az említett lány tényleg nagyon szép.


Több alkalom volt már, vele eddig a negyedik, de több nőnemű barátom van, akivel néha együtt lógunk.


De ma elemző szemmel néztem magunkra, az egész kívülről olyan volt, mint egy randi. Beültünk egy étterembe, még a kezemet is megfogta többször (alapból ilyen típus, de elmutogatott egy szituációt és ezzel demonstrálta, az egész kívülről úgy tűnt, mintha rám lenne indulva, 3 asztallal odébb egy idősebb férfi folyamatosan minket bámult, velünk szembe egy család tizen-huszon éves srácai is kieső szemekkel nézték a szitut.


A Margitszigeten hozzám bújt, mondta, hogy olyan jó érzés hozzám bújnia, de amikor bepróbálkoztam ismételten az értésemre adta, hogy nem kellett volna, mert megint félreértettem a dolgot, de mivel láttam, hogy fázik kicsit, mondtam neki, hogy oké, így egymásba karolva mentünk több száz métert, szemben futók, biciklisek, párok, stb.


Egyébként ugyanez a lány még tavaly nyáron nálam aludt, ugyanazon a nyáron volt, hogy én aludtam nála, ugyanez a próbálkozás majd hárítás és "megbeszéltük" dolog. Kívülről meg mi látszik? Hol az egyikünk alszik a másiknál, hol fordítva. Tipikus összejárogatás.


És mivel velem több alkalommal megtörténtek már hasonló félreérthető szituációk, valószínűnek tartom, hogy nem én vagyok az egyetlen világ lúzere, hanem akadnak még rajtam kívül. Főleg, ha azt nézem, hogy én azért aránylag hamar rájövök az esélyekre, csak mivel ennél jobb lehetőségem nincs, így az 1% esélyt is többnek tartom, mintha itthon nézek valami filmet vagy sorozatot, mert akkor aztán biztos nem fog becsengetni senki és a heti 1-2 matchből sem nagyon tudtam összeállítani programokat, így jobb híján igen, ráérek az ilyen barátzónás együtt lógásokra.



2021. nov. 18. 00:59
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
65%

Sose volt 10, még lányokkal együtt se.

Amúgy kár az erőlködésért, mert

1. Van önismeretem, és tudom, hogy senkit nem húztam le, nem használtam ki, és nem pótléknak kellett, mivel nem vagyok valami szerencsétlenség, aki pár nélkül sz.art sem ér. Még tiniként sem voltam az.

2. Nem fogok megbánni semmit.

3. Immáron vagy 8 éve nincsenek férfi barátaim, max. ismerősök, akikkel félévente beszélünk, hogy kivel mi újság. Leírtam világosan, hogy az, hogy ilyen folyton együtt lógós, ölelgetős fiúbarátaim 20 éves korom előtt voltak, és ebből a jelenségből ki kell nőni. Mégis hogy létezik akkora gyökér ember, aki ezen vergődik, és meg akarja magyarázni, hogy elszedtem az idejüket, PÉNZÜKET?

4. Nem fogom kevésbé gusztustalannak tartani a nőgyűlölő, sértődött inceleket, nem fogok velük empatizálni. Csak azért nem nézek le senkit, mert sikertelen a társkeresésben, azért viszont igen, ha gusztustalan, gyűlölködő, vagy egetverő b.aromságokat okoskodik össze a komplett női nemről.

2021. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
3%

31. “ Csak azért nem nézek le senkit, mert sikertelen a társkeresésben, azért viszont igen, ha gusztustalan, gyűlölködő, vagy egetverő b.aromságokat okoskodik össze a komplett női nemről.”


Az előbbi az utóbbit okozza.

Egy idő után minden párkapcsolatban sikertelen ember eljut a másik nem gyűlöletéig.

Max van aki jobban bírja és nem 20 hanem csak 40 évesen omlik össze.

2021. nov. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
44%

Ez egész egyszerűen nem igaz.


Aki 40 éves koráig sem tud felmutatni egyetlen párkapcsolatot sem, és ezért a komplett másik nemet okolja és gyűlöletben vergődik, az egy nyomorult, sz.ar ember, nincs mit szépíteni ezen. A legtöbb embernek van, volt vagy lesz párja, kinek könnyebben, kinek nehezebben. Aki 40 éves koráig nem tud egyetlen egyet sem felmutatni, azzal többféle orbitális probléma is lehet, és ha ő nem látja ezt, hanem másokat gyűlöl és tesz felelőssé, azzal saját magát minősíti, és akkor finoman fogalmaztam.


Azok között, akiknek 20 és 30 között sem jön össze semmi, csomó normális van, akik nem gyűlölködnek másokra, de nekik előbb vagy utóbb lesz párjuk. Akinek meg soha nem jön össze, azt már kifejtettem, hogy nem lehet másokra terhelni.

2021. nov. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
32%
33. Látod pont ezt mondom aki egyedül marad az előbb utobb ettől megnyomorodik.
2021. nov. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
64%

Aki ezért másokra mocskolódik, ahelyett, hogy magába nézne, annak kívánom, hogy egyedül dögöljön meg, és teljesen igaza volt mindenkinek, aki elutasította a francba. Persze, majd empatizálok biztos olyanokkal, akik engem is leqrváznak, minden mondatom félremagyarázzák, hazudoznak, vagy az elvetemültebbje a nők jogait akarná csorbítani, vagy bagatelizálja, kimagyarázza az erőszakot (nem kell azzal jönni, hogy ez femináci képzelgés, én olyanokról beszélek, akiktől én magam láttam kommenteket a saját szememmel), mindezt azért mert nekik nem jött össze nő. :D


Nézd, én még azt el tudom fogadni, hogy valakinek nem olyan könnyű, mint másoknak, akár külső, akár személyiségbeli okokból, vagy mondjuk szerencsétlenül alakultak a dolgai. Simán el tudom hinni, hogy rendes és érdemelne párt. Egy bizonyos korig hihető. Elhiszem ezt egy 20 éves srácról, vagy akár 25, 28...stb., de minél idősebb, annál szkeptikusabb vagyok. Egy 40 éves szűz incelnél már 0% esélyt adok arra, hogy tök rendes, normális volt alapból, és attól lett olyan, amilyen mert a r.ohadt gonosz, velejéig romlott nőknek nem kellett, hanem az egyéb hiányosságai mellett túl értéktelen és gáz ahhoz, hogy bárki is szeretni tudja. Akinek tényleg vannak értékei, annak lehet, hogy nehezebben, mint az átlagnak, de össze fog jönni pár.

2021. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
20%
35. Legyen igazad, én meg megkeresem a nagy kést, mert tényleg nem érdemlek meg senkit. ☹️
2021. nov. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
24%
Fordítva van cica... aki nő létére basáskodik afelett hogy ki érdemel alapvető emberi dolgokat és ki DÖGÖLJÖN MEG egyedül az ezért a gondolkodásért érdemel erőszakot mivel részese annak hogy rendszer szinten legyenek emberek tönkretéve és megvonásba kényszerítve, szeretet nélkül. A hozzád hasonlónak a lelki épségét se kell félteni mivel nincs olyanotok. Te élvezettel és nagy pofával megtagadod másoktól ami minden embernek kéne járjon, akkor ne csodálkozz hogy egyesek elveszik a fajtádtól azt amit adni tudtok.
2021. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
82%

36


Csak nyugodtan.


37


Ó, még egy szegény, normális, rendes férfi, aki álnok, "rendszerszintű" szeretetmegvonásban él. :(

2021. nov. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
67%

"másoktól ami minden embernek kéne járjon"


Akkor, ha egy nagy darab homokos csávó meg akar téged dugni, mert tetszel? Akkor mi van? Ő is ember, ezért neki is járna ez a jog, nem?


Férfiként én vetem meg a fajtádat, komolyan..

2021. nov. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
29%

"Akkor, ha egy nagy darab homokos csávó meg akar téged dugni, mert tetszel? Akkor mi van? Ő is ember, ezért neki is járna ez a jog, nem?"



Vagyis miert kene noi kvota az executive allasok, illetve a parlamenti kepviseloi helyek eseteben? Hiszen az utepiteseken, meg a koho mellett is elkellene par segito noi kez..... :D



37F incel

2021. nov. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!