Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan képes sok ember ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képes sok ember ennyire felszínes lenni, miközben tele van a világ incelekkel és talán a hozzátok legközelebb álló emberek közt is van egy-kettő?

Figyelt kérdés

Gyakran lehet itt olvasni, hogy az incelek csak egy hangos agresszív kisebbség, selejt az összes...


Nos, akkor itt állok én, a mai napon találkoztam egy nőnemű barátommal, aki egy nagyon szép lány, de nem akar tőlem semmit, mint a lányok úgy általában. (itt megjegyezném épp eme felszínes emberek kedvéért, nem Victoria Secret modellekre bukom, átlagos lányok is gyakran szoktak tetszeni), de az említett lány tényleg nagyon szép.


Több alkalom volt már, vele eddig a negyedik, de több nőnemű barátom van, akivel néha együtt lógunk.


De ma elemző szemmel néztem magunkra, az egész kívülről olyan volt, mint egy randi. Beültünk egy étterembe, még a kezemet is megfogta többször (alapból ilyen típus, de elmutogatott egy szituációt és ezzel demonstrálta, az egész kívülről úgy tűnt, mintha rám lenne indulva, 3 asztallal odébb egy idősebb férfi folyamatosan minket bámult, velünk szembe egy család tizen-huszon éves srácai is kieső szemekkel nézték a szitut.


A Margitszigeten hozzám bújt, mondta, hogy olyan jó érzés hozzám bújnia, de amikor bepróbálkoztam ismételten az értésemre adta, hogy nem kellett volna, mert megint félreértettem a dolgot, de mivel láttam, hogy fázik kicsit, mondtam neki, hogy oké, így egymásba karolva mentünk több száz métert, szemben futók, biciklisek, párok, stb.


Egyébként ugyanez a lány még tavaly nyáron nálam aludt, ugyanazon a nyáron volt, hogy én aludtam nála, ugyanez a próbálkozás majd hárítás és "megbeszéltük" dolog. Kívülről meg mi látszik? Hol az egyikünk alszik a másiknál, hol fordítva. Tipikus összejárogatás.


És mivel velem több alkalommal megtörténtek már hasonló félreérthető szituációk, valószínűnek tartom, hogy nem én vagyok az egyetlen világ lúzere, hanem akadnak még rajtam kívül. Főleg, ha azt nézem, hogy én azért aránylag hamar rájövök az esélyekre, csak mivel ennél jobb lehetőségem nincs, így az 1% esélyt is többnek tartom, mintha itthon nézek valami filmet vagy sorozatot, mert akkor aztán biztos nem fog becsengetni senki és a heti 1-2 matchből sem nagyon tudtam összeállítani programokat, így jobb híján igen, ráérek az ilyen barátzónás együtt lógásokra.



2021. nov. 18. 00:59
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
68%

Baromira nem érdekel a saját, személyes sikertelenségetek, ha beteg dolgokat fogalmaztok meg és személyesen engem is sértegettek és belehazudoztok a mondataimba minden sz.art, ami nincs ott, akkor visszakapjátok és kész. A sikertelenségetekről csak ti tehettek (bizonyos szintig, korig pedig neveltetés, családi háttér is, de ez sem lehet örökké kifogás, mert ezeket a kálváriákat segítséggel vagy anélkül, de a felnőtté válás részeként illik lezavarni), így nem ok a gyűlölködésre.


Te meg azt nem érted meg, hogy attól, hogy te azt képzeled, hogy attól, hogy valaki nőnek születik, minden az ölébe hullik, mindennel ki van szolgálva, éppen ezért egy nő biztos egy ostoba, gondolkodni és együttérezni képtelen lény, attól még nincs így. Nő vagyok, méghozzá a visszajelzések szerint vonzó nő, de SOHA nem éreztem úgy, hogy nekem olyan mocskosul könnyű lenne az életem. Ugyanúgy le kellett magamtól tenni mindent az asztalra, ugyanazt és ugyanúgy kellett megtanulnom, mint bárki másnak, ugyanúgy cselekedni, megnyilvánulni és magáért kiállni képes felnőtté kellett válnom, és igenis sok energiába, önismeretbe és munkámba került. Közben ugyanúgy értek atrocitások, bántások. Ugyanúgy érte jócskán támadás az önbecsülésem, és senki nem védett meg azért, mert lány voltam. Ahhoz, hogy boldog legyek, keményen tennem kellett. Semmit nem segített a párkapcsolati téren való boldogulásban az, hogy voltak titokban epekedő fiúbarátaim, mivel ha olyan férfi fut utánam, aki nekem nem kell, pont ugyanolyan, mintha nem lenne semmi, totál mindegy. Mindig egyetlen egy pasira koncentráltam, végig, egész fiatal korom óta az volt a célom, hogy egyetlen egyet találjak, akivel kölcsönösen szeretjük egymást, és emellé hosszútávon, akár a sírig is működőképes lehet, ehhez pedig sokmindennek kell egyezni, passzolni. Csak ezt meg az nem képes felfogni, aki még egy randiig sem jut el, és azt képzeli, hogy neki az ellenkező nem 70-80%-a is megfelelne. Ha pedig azt gondoltam a h.ülye fiatal fejemmel, hogy megtaláltam, de aztán mégis visszautasított, akkor a legkisebb lepkefingnyi vigaszt sem nyújtotta az, hogy x számú kis "rajongónak" kellenék, akik nálam különféle okoknál fogva kizártak. Ezzel nem azt mondom, hogy nekem ugyanolyan nehéz, mint annak, aki 100-ával kapja az elutasításokat, csak azt, hogy ne hidd, hogy bármit is számít, ha olyanok próbálkoznak, akik szóba sem jöhetnek.

Ja, és nem úgy működött a dolog, hogy csaholtak, próbálkoztak, nekem pedig csak várnom kellett, hogy jöjjön valaki olyan, aki nekem is megfelel. Ez úgy működött, hogy lett kapcsolatom először 18 évesen. Olyan fiatalon még nem biztos senkinél, hogy egyből olyannal jön össze, akivel tényleg működik. Én is hiába kerestem olyan céllal, hogy potenciálisan sírig tartó kapcsolat, ettől még rendesen mellényúltam párszor, meg kellett tanulnom az emberismeretet, meg ki kellett ismerni teljesen magam, hogy pontosan mire van szükségem. Ez sikerült, de a folyamat során szereztem lelki sebeket, amikből kikecmeregni szintén tudatos munkámba került, és ha nem tettem volna, akkor nem lenne lassan 9 éve tartó, boldog kapcsolatom, mert folyamatosan a múltból származó fel nem dolgozott frusztrációim árnyékolták volna be a kapcsolatot, hiába találkozom a megfelelő személlyel.

De ezt egy olyan ember az életben nem érzi át, aki egy randiig alig jut el. De legalább ésszel meg lehetne érteni. Én is megértem, hogy nagyon fáj az, ha valaki már bőven felnőtt, és mégsem tapasztalta meg, milyen, ha van párja és valaki szereti. De ugyanakkor abban biztos vagyok, hogy ha valaki évtizedeken keresztül nem képes eljutni minimális sikerélményig sem, annak felelőssége rajta van és nem a komplett ellenkező nemen, akár tetszik, akár nem.

2021. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
32%

49#

Ez igeen grat neked hogy femcelként kiállsz az incel mellett. Szép tőled csajszi!

2021. nov. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
34%

51. Érdekes szóval szerinted 100bol 100 visszautasítás, úgy hogy mellette soha senki nem kezdeményez feléd az egyenlő avval.

Hogy futnak utánad csak nem kellenek, meg mellé vannak közepes kapcsolataid csak nem kell és még válogathatsz is hogy ki az aki megfelel.


Személy szerint én nem hibáztatom a komplett női nemet, de egy szép lánynak nincs joga azon sírni hogy -hát milyen sz@r nekem válogatni kell a férfiak között.

2021. nov. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
11%

"Érdekes szóval szerinted 100bol 100 visszautasítás, úgy hogy mellette soha senki nem kezdeményez feléd az egyenlő avval."


Idézném magam:

" Ezzel nem azt mondom, hogy nekem ugyanolyan nehéz, mint annak, aki 100-ával kapja az elutasításokat"

Pont mondtam, hogy nem, nem egyenlő.


"Hogy futnak utánad csak nem kellenek, meg mellé vannak közepes kapcsolataid csak nem kell és még válogathatsz is hogy ki az aki megfelel."


Nem, nem közepes kapcsolataim voltak a mostani előtt. Közepes kapcsolatokból szereztem volna olyan lelki sebeket, amiken tudatosan kellett dolgoznom? Kétlem.

De mindegy, mert sokan közületek még azon is csak vergődnek, ha egy nőt bántanak, és megmagyarázzák az ostoba fejükkel, hogy nyilván azért kerültem olyan helyzetbe, mert ösztönlény módjára a leghelyesebbeket választottam, és nyilván csak ők lehetnek bántalmazók. Vagy, hogy így jár az, aki bunkó állatokra gerjed.

Közben annyiról volt szó, hogy nem volt emberismeretem, naiv voltam, valamilye szinten sérült is, hittem a szép szavaknak, és egyes beteg állatok ezt kihasználták. A felelősség nagyobbik része még mindig az övékké, az én felelősségem az volt, hogy tanuljam meg a leckét, és álljak fel a padlóról. Ha ezeket nem tettem volna meg, hanem én is nekiállok gyűlölködni és újra meg újra ugyanazokat a hibákat elkövetni egészen 30-40 éves koromig, az maximálisan az én hibám lenne.


"egy szép lánynak nincs joga azon sírni hogy -hát milyen sz@r nekem válogatni kell a férfiak között."


Nem hinném, hogy bárki is ezen sírna.

2021. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
19%

54. Valóban nem sírnak csa úgy csinálnak mintha egyelő feltételekkel indulnának az emberek. És csak annyi lenne a férfi dolga hogy -há ne szupermodell kinézetű keressé má papa. És meg is van oldva az ember élete.


Nos én nem gondolom hogy a te hibád lenne hogy bántalmaztak. Csak fáj hogy annak a p@csnek azóta volt még 3-4 áldozata, aki meg olyan papucs mint én is azt meg csak leköpik.

2021. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
72%
Az a baj kedves kérdező, hogy akit te átlagos lánynak gondolsz, az valójában inkább átlag feletti
2021. nov. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:

Személyiségi jogok miatt nem mutogatok képeket, de ebben biztos lehetsz, hogy néha még az is átlagos, akit én átlag felettinek tartok.


Maximum személyiség terén tartom válogatósnak magam, mert a tucatlányok sosem vonzottak különösebben, bárhogy is nézzenek ki. De őket sem én, úgyhogy ez sem megoldás, hogy feléjük kéne fordulnom, főleg hogy 1-2 tőlem is elvontabb és kockább haverom meg számos ilyen nővel összejött úgy, hogy a nő futott utána, ő meg már olyan stílusban vakarta le magáról, hogy mi éreztünk szekunder szégyent a csaj helyett és mégis, több hetes, több hónapos kapcsolatok születtek így meg több éves szexkapcsolat is.

2021. nov. 20. 11:35
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!