Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan képes sok ember ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képes sok ember ennyire felszínes lenni, miközben tele van a világ incelekkel és talán a hozzátok legközelebb álló emberek közt is van egy-kettő?

Figyelt kérdés

Gyakran lehet itt olvasni, hogy az incelek csak egy hangos agresszív kisebbség, selejt az összes...


Nos, akkor itt állok én, a mai napon találkoztam egy nőnemű barátommal, aki egy nagyon szép lány, de nem akar tőlem semmit, mint a lányok úgy általában. (itt megjegyezném épp eme felszínes emberek kedvéért, nem Victoria Secret modellekre bukom, átlagos lányok is gyakran szoktak tetszeni), de az említett lány tényleg nagyon szép.


Több alkalom volt már, vele eddig a negyedik, de több nőnemű barátom van, akivel néha együtt lógunk.


De ma elemző szemmel néztem magunkra, az egész kívülről olyan volt, mint egy randi. Beültünk egy étterembe, még a kezemet is megfogta többször (alapból ilyen típus, de elmutogatott egy szituációt és ezzel demonstrálta, az egész kívülről úgy tűnt, mintha rám lenne indulva, 3 asztallal odébb egy idősebb férfi folyamatosan minket bámult, velünk szembe egy család tizen-huszon éves srácai is kieső szemekkel nézték a szitut.


A Margitszigeten hozzám bújt, mondta, hogy olyan jó érzés hozzám bújnia, de amikor bepróbálkoztam ismételten az értésemre adta, hogy nem kellett volna, mert megint félreértettem a dolgot, de mivel láttam, hogy fázik kicsit, mondtam neki, hogy oké, így egymásba karolva mentünk több száz métert, szemben futók, biciklisek, párok, stb.


Egyébként ugyanez a lány még tavaly nyáron nálam aludt, ugyanazon a nyáron volt, hogy én aludtam nála, ugyanez a próbálkozás majd hárítás és "megbeszéltük" dolog. Kívülről meg mi látszik? Hol az egyikünk alszik a másiknál, hol fordítva. Tipikus összejárogatás.


És mivel velem több alkalommal megtörténtek már hasonló félreérthető szituációk, valószínűnek tartom, hogy nem én vagyok az egyetlen világ lúzere, hanem akadnak még rajtam kívül. Főleg, ha azt nézem, hogy én azért aránylag hamar rájövök az esélyekre, csak mivel ennél jobb lehetőségem nincs, így az 1% esélyt is többnek tartom, mintha itthon nézek valami filmet vagy sorozatot, mert akkor aztán biztos nem fog becsengetni senki és a heti 1-2 matchből sem nagyon tudtam összeállítani programokat, így jobb híján igen, ráérek az ilyen barátzónás együtt lógásokra.



2021. nov. 18. 00:59
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
79%

20


Atyaúristen... :'DDD Kit rántottam le pénzzel??? Amíg tanultam (márpedig 20 éves korom előtt javában tanultam), adtak pénzt a szüleim, vagy kerestem diákmunkával. Amióta meg nem tanulok, dolgozom, azóta meg értelemszerűen van saját keresetem, szóval a saját páromat se húztam le soha.


Időt meg ugyanúgy szántam azokra a srácokra, hallgattam a nyűgjeiket és megtettem nekik ilyen-olyan szívességeket, szeretetet is adtam nekik (csak nem szerelmet).

Mellékesen megjegyzem, hogy amikor még hittem ezekben a fiú-lány barátságokban, még nem volt párom, tehát szó sincs olyanról sem, hogy a "párom helyett".

2021. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
16%

21. Ha nem volt párod akkor ők pótlékok igenis voltak.


Boldog élettel kőnyű lenézni a másikat.

2021. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
100%

22#

Beismerte hogy mit csinált és megbánta

Mit kell ezen lovagolni?

Mit akarsz ezzel?

2021. nov. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
17%
23. Kőnyű ugy osztani az egyedülálló sikerteleneknek az észt hogy közben egész életébe körül rajongták de mindegy.
2021. nov. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
18%

24#

Könnyű hát, de most nem erről van itt szó, tehát kár a gőzért pajtás!

2021. nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
84%

25. Miért is?

A kérdező ékes példája az ilyen gerinc nélküli rajongásnak. Úgyhogy pont erről van szó.

2021. nov. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
79%
Nem bántam meg semmit. Nem csináltam semmi rosszat. Nem pótlékok voltak nekem, hanem őszintén barátként tekintettem rájuk, és bőven ADTAM nekik én is, csak épp nem puncit, ahogy szerették volna titokban. Fiatal, éretlen srácok voltak, mint írtam, és nem udvaroltak nekem rendesen, hanem barátkozásnak álcázva közeledtek, reménykedtek, majd sok-sok idő elteltével (akár évek!!!) váratlanul bepróbálkoztak. Nem nézem le őket, normális, értelmes srácok voltak, különben nem lógtam volna velük, és mint írtam, nem incelek, azóta felnőttek, és párjuk/családjuk van. Csak aztán rájöttem, hogy részükről ez nem barátság, éppen ezért nincsenek már nagyon férfi barátaim. Rajongásra meg nincs szükségem, a gerinc nélküli rajongás meg mindig taszított, azonnal menekültem az olyanoktól.
2021. nov. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
3%

27. Attól hogy nem párként tekintettél rájuk, ők még megadták azt amikre vágytál.

Ahhoz képest évekig voltak ilyen “barátaid”.

2021. nov. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanazt adták, mint a barátnőim. Semmi olyat nem adtak meg, amire egy férfitől vágynék párkapcsolatban, mert akkor összejöttem volna velük.
2021. nov. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
3%
29. Ja csak nem mindegy hogy 10 kedves barátod van vagy egy se.
2021. nov. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!