Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan képes sok ember ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képes sok ember ennyire felszínes lenni, miközben tele van a világ incelekkel és talán a hozzátok legközelebb álló emberek közt is van egy-kettő?

Figyelt kérdés

Gyakran lehet itt olvasni, hogy az incelek csak egy hangos agresszív kisebbség, selejt az összes...


Nos, akkor itt állok én, a mai napon találkoztam egy nőnemű barátommal, aki egy nagyon szép lány, de nem akar tőlem semmit, mint a lányok úgy általában. (itt megjegyezném épp eme felszínes emberek kedvéért, nem Victoria Secret modellekre bukom, átlagos lányok is gyakran szoktak tetszeni), de az említett lány tényleg nagyon szép.


Több alkalom volt már, vele eddig a negyedik, de több nőnemű barátom van, akivel néha együtt lógunk.


De ma elemző szemmel néztem magunkra, az egész kívülről olyan volt, mint egy randi. Beültünk egy étterembe, még a kezemet is megfogta többször (alapból ilyen típus, de elmutogatott egy szituációt és ezzel demonstrálta, az egész kívülről úgy tűnt, mintha rám lenne indulva, 3 asztallal odébb egy idősebb férfi folyamatosan minket bámult, velünk szembe egy család tizen-huszon éves srácai is kieső szemekkel nézték a szitut.


A Margitszigeten hozzám bújt, mondta, hogy olyan jó érzés hozzám bújnia, de amikor bepróbálkoztam ismételten az értésemre adta, hogy nem kellett volna, mert megint félreértettem a dolgot, de mivel láttam, hogy fázik kicsit, mondtam neki, hogy oké, így egymásba karolva mentünk több száz métert, szemben futók, biciklisek, párok, stb.


Egyébként ugyanez a lány még tavaly nyáron nálam aludt, ugyanazon a nyáron volt, hogy én aludtam nála, ugyanez a próbálkozás majd hárítás és "megbeszéltük" dolog. Kívülről meg mi látszik? Hol az egyikünk alszik a másiknál, hol fordítva. Tipikus összejárogatás.


És mivel velem több alkalommal megtörténtek már hasonló félreérthető szituációk, valószínűnek tartom, hogy nem én vagyok az egyetlen világ lúzere, hanem akadnak még rajtam kívül. Főleg, ha azt nézem, hogy én azért aránylag hamar rájövök az esélyekre, csak mivel ennél jobb lehetőségem nincs, így az 1% esélyt is többnek tartom, mintha itthon nézek valami filmet vagy sorozatot, mert akkor aztán biztos nem fog becsengetni senki és a heti 1-2 matchből sem nagyon tudtam összeállítani programokat, így jobb híján igen, ráérek az ilyen barátzónás együtt lógásokra.



2021. nov. 18. 00:59
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
2%

Hogyan jutottál el idáig?


2#f incel

2021. nov. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
76%
Nem, a világ nincs tele incelekkel, csak itt a gyakorin van 3-4, de ők folyamatosan pofáznak, akkor is ha nem kellene.
2021. nov. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
23%

"Nem, a világ nincs tele incelekkel, csak itt a gyakorin van 3-4"

Eddig nem arról pofáztatok hogy csak egyetlen incel van, és minden kérdést és kommentet az az egy szerencsétlen ír ki?

2021. nov. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
69%

#13: nem. Nem rémlik, hogy bárki ilyet mondott volna, hogy csak egy. De kevés, az tuti.

Mellesleg gondolom te is az vagy...

2021. nov. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
2%

Eddig arról volt szó hogy kizárólag "Balázska" incelkedik itt (akárki is az)

Lennétek legalább következetesek!

2021. nov. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Ahogy sejtettem...


A 2-es leírta a frankót, meg is kapta érte a méltó büntetését a pontozóbizottságtól.


A 3-as beleesett a csőbe és őszintén leírta a VALÓSÁGOT és fel is pontozta őt a pontozóbizottság.


Ugyanaz a pontozóbizottság, aki ha ugyanezt egy incel írja ki, akkor UGYANAZÉRT lepontozza - vagyis, hogy a kapcsolatok elég tetemes részében nagyon kevés a szex és az együtt töltött idővel a többségnél ritkul hol ezért, hol azért.


7-es: Leírtam, mert nincs más lehetőségem. Társkeresőn sincs sikerem, itt a gyakorin meg elhajtanak meg letiltanak, ha túlzásba viszem az önsajnálatot. Kimozdulhatok még egyedül, de akkor meg olyan vagyok, mint egy holdkóros, ráadásul nagyon rossz, kegyetlen gondolataim vannak, amikor látom a párokat együtt.


Ha pedig a nő keres engem, akkor miért ne? Ha lenne jobb dolgom, akkor azt csinálnám, tehát nem pincsikutyaként ugrok, de mivel nincs jobb dolgom, megyek, így legalább ölelést, puszit meg érintést kapok néha egy vonzó nőtől.


9-es: Könnyen beszélsz, eddig akinek megmondtam, az eltűnt az életemből. Egyedül maradtam, nem csak barátok, de emberi kapcsolatok nélkül, többségük már talán az utcán sem ismerne meg ennyi év távlatából. Egy idő után eljön az a pont, amikor bekerülsz a pszichiátriára öngyilkossági dolgokkal és véletlenül egy normálisabb állami pszichológussal beszélgetsz és ő tanácsolja neked, hogy ne zárkózz be, mert egyre csak rosszabb lesz minden és bármennyire nehéz, de ha még több évet vársz, akkor még nehezebb lesz.


És ezen felbuzdulva örülsz, ha végre dob az élet egy lehetőséget és újra megismerkedsz egy olyan lánnyal, vagy találkozol egy régivel, akivel legalább ki tudsz mozdulni, nem magadba fordulsz egyedül, magányodban.


Azt is tudom, hogy érzelmi löketet adok ezeknek a lányoknak, ami miatt megelégszik azzal, hogy a számára vonzó férfi csak önző módon megdugja, mert tőlem meg megkapja a lelki részt, így nem adja alább, de ha ezzel foglalkoznék, még jobban megőrülnék. Szidhatnám a sugar daddyket is, hogy miért adják a lovat a nők alá meg azokat, akik úgy járnak meg randiznak, hogy nincs akár hónapokig semmi testiség és ez teljesen oké a srácnak úgy, hogy a nő nem vallásos meg nem szűz.


Én legalább nem lovalom bele magam illúziókba, még ha reménykedek is, hogy egyszer valami összejön.

2021. nov. 19. 01:15
 17/57 anonim ***** válasza:
73%

"5. Csúnya dolog ám mások kedvességével visszaélni."


Nem éltem vissza senkinek a kedvességével.


"A 2-es leírta a frankót, meg is kapta érte a méltó büntetését a pontozóbizottságtól."


Nem írt le semmilyen frankót, az én szememben az ilyen csak egy megkeseredett h.ülyegyerek.

Nekem biztos nem a "valutám" a szex. Rohadtul nem csak azt tudom nyújtani egy férfinak, és a párom sem azért van velem kapcsolatban, mert szexet adok cserébe.

Bírom, amikor valaki saját bevallása szerint incel, de azért párkapcsolatokról okoskodik. Köze nincs hozzá, kínai neki a téma.

2021. nov. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
20%

17. De igenis visszaélsz a férfiakkal.

Könnyű leszólni másokat hogy azok nem bírják a magányt, és ennek hangot is adnak. Hogy közben meg 3-4 férfi “barát” (friendzone?) körberajong.

2021. nov. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudsz olvasni? 😃 Én is írtam, hogy ezt a jelenséget ki kell nőni. 8,5 éve párom van és nincsenek már férfi barátaim, legalábbis olyan közeliek nem, max. ilyen fél évente “sziamiújságveled” félék. 20 éves korom előtt voltak ilyenek, világosan leírtam, és akkor sem visszaéltem velük, hanem csak hittem a mesékben, hogy nem akarnak tőlem semmi “olyat”. Ja, és pont ugyanannyit kaptak is tőlem, mint amennyit ők adtak nekem, szóval szó se volt kihasználásról, csicskáztatásról. Csak mindig kiderült szép lassan, hogy ők már szerelmesek, csak titkolták, aztán meg bepróbálkoztak. Mondjuk ők nem incel szerencsétlenek voltak, hanem korosztálylombeli, normális, csak éretlen srácok, mára már a legtöbbnek van vagy minimum volt párja, valamelyiknek meg már családja is.
2021. nov. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
3%
19. Tehát szerinted 3-4 fiút lerántani idővel és pénzel hogy a párod helyett ők adjanak neked szeretettet az nem lehúzás.
2021. nov. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!