Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig fognak nőni a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fognak nőni a nők elvárásai?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 10 évben azt láttam, hogy a közösségi médiának és az online ismerkedésnek köszönhetően a nők elvárásai a férfiak kinézetére folyamatosan emelkedtek. Ez az emelkedés meddig fog tartani? Kell, hogy legyen egy felső határ.

2021. máj. 12. 03:36
 81/126 anonim ***** válasza:
97%
Na, nekem viszont tényleg echte svájci párom van, akkor lehet engem is arrogánsozni :D Amúgy vártam már, mikor jön a férfitöbblet meg a migránsozás. Jó, hogy visszanéztem ide :D
2021. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/126 anonim ***** válasza:
97%
81-es kérlek kifejtenéd, hogy miért külföldi pasid van, és miért nem az itteni jólelkű incelekből válogattál, mikor itt úgyis férfitübblet van? :D :D :D
2021. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/126 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk arra továbbra se érkezik válasz, és gondolom nem is fog, miért hiszi, hogy egy migráns nő leállna vele?
2021. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/126 anonim ***** válasza:
97%
#82 persze, szívesen leírom. Nyilván a szentek itt nem fognak velem egyetérteni, de legyen. Nem általánosítok, saját tapasztalat. Azok a magyar srácok akik nekem bejöttek (mert voltak ilyenek) csak barátként tekintettek rám, vagy csak úgy egy lelki szemetesládának ha arra volt szükség. Ennek egyszerű oka van. Nem vagyok ronda, adok magamra, jó humorom van stb, de van egy óriási hátrányom. 3 betű, de a társkeresési rangsornak kb a végére helyez. VAK. Aztán részt vettem egy nemzetközi rendezvényen és ott ismertem meg a párom, akit nem érdekelt hogy látok-e vagy sem, az anyukájának is szembetegsége van, tehát nem volt újkeletű a dolog számára. Emberszámba vett, és nem úgy kezelt, hogy érezzem megtiszteltetésnek hogy méltóztatik hozzám szólni. #81 voltam.
2021. máj. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/126 A kérdező kommentje:

Szándékosan nem olvastam végig a válaszokat, csak végigpörgettem rajtuk:


Arról szól a kérdés, hogy miért ilyen magasak a nők elvárásai. Ehhez hogy jön érvként a svájci gazdag szuperember meg a jóképű phd -s egyetemi előadó?


"Mondjuk arra továbbra se érkezik válasz, és gondolom nem is fog, miért hiszi, hogy egy migráns nő leállna vele?":


Mert ott van 30 matchem egy nap alatt.

2021. máj. 12. 12:49
 86/126 A kérdező kommentje:
"Arról szól a kérdés, hogy miért ilyen magasak a nők elvárásai,: Ja az egy másik kérdés, de mindegy is.
2021. máj. 12. 12:50
 87/126 anonim ***** válasza:
100%

"Mert ott van 30 matchem egy nap alatt."


Hol?:D

2021. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/126 anonim ***** válasza:
96%
Akkor tessék kimenni a Fülöp-szigetekre és ott nőt keresni, nem itt nyekeregni minden áldott nap. Amúgy ezek a lányok csak a kiugrót látják az európai férfiakban, nem pedig az ember lényét, személyét.
2021. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/126 anonim ***** válasza:
0%
Nekem minden 5. volt egyetemista női ismerősöm valami holland, brit, német, belga, norvég, osztrák, sájci manusszal van együtt. És nem vicc. Meg tudom mutatni. Na erre tessék gombot varrni (tudom, majd jönnek a npői démonok lepontozni, de akkor is igaz, és meg is tudok kapásból vagy 30 ilyen ismerős nőt mutatni, ilyen Jonpeiger stb nevő pasasokkal házasok már).
2021. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/126 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van? Irigylem őket.
2021. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!