Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig fognak nőni a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fognak nőni a nők elvárásai?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 10 évben azt láttam, hogy a közösségi médiának és az online ismerkedésnek köszönhetően a nők elvárásai a férfiak kinézetére folyamatosan emelkedtek. Ez az emelkedés meddig fog tartani? Kell, hogy legyen egy felső határ.

2021. máj. 12. 03:36
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/126 anonim ***** válasza:
97%
Én is home officeban unom magam halálra jelenleg drága :/ Jól is keresek, több milliós megtakarításom van, úgyhogy ez most nagyon nem jött be :(
2021. máj. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/126 anonim ***** válasza:
96%
Jó, hát elnézést sógorom és nővérem nevében, hogy nem volt támogató szülő a háttérben és hogy vakulásig tanult, hogy vigye valamire és elérje az álmait. Gyorsan írok neki, hogy legyen már inkább közmunkás.
2021. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/126 anonim ***** válasza:
96%
Ezek az agymenések, hát komolyan. Feldobtátok a napom, majdnem a billentyűzetre köptem a kávét. Érdemben válaszolni úgyis felesleges, az incelgárda csak a magáét fújja. De ezt most átdobom a férjemnek, aki nem Chad vagy mi a bánat, hátha szerzek neki pár vidám percet.
2021. máj. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/126 anonim ***** válasza:
95%
Valaki magyarázza már el kérlek ezt a “Chad”et
2021. máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/126 anonim ***** válasza:
97%
Az irigykedés, az aztán megy. Csak nehogy fel kelljen állni az intsa meg az onlyfans elől, hogy változtass. Nem mások hibája, hogy neked nem jut szex.
2021. máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/126 A kérdező kommentje:
Igazából most nem 500 válaszos mocskolódós thread -et akartam csinálni. Komolyan kiváncsi vagyok elemzésekre, hogy hol lesz a határ, meg milyem társadalmi tényezők játszanak szerepet benne.
2021. máj. 12. 11:28
 67/126 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ott kéne kezdened, hogy mint már említettem, a nők nem mind egyformák. Így a határok is máshol lesznek.
2021. máj. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/126 anonim ***** válasza:
96%
Megnyugtatlak, olyan alacsony sosem lesznek, hogy veled szóbaálljon bárki is.
2021. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/126 anonim ***** válasza:
96%
De te mit nem értesz azon, hogy minden nő más? Igen, lesznek akiknek számít a pénz és a külső, de lesznek akiknek más a szempont. Milyen nyelven írjuk, hogy felfogd? Vagy mit nem tudsz ezen értelmezni már megint?
2021. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/126 anonim ***** válasza:
14%

#50: Te meg előítéletes. Ki mondta, hogy csak szülőktől lehet örökölni? Örökölhette valami tetű rokontól is, aki idegenebb volt számára, mint a szomszéd néni.


Vagy örökölhette a vér szerinti apjától, aki elhagyta őket gyerekkorában és semmi kötelék nincs közte.


Sőt, örökölni sem kell, kaphatta úgy is, hogy a szülők elváltak, aztán az apa összejött egy lakásos nővel vagy az anya egy lakásos pasival és az eddigi közös lakást közös megegyezéssel a gyerek nevére írták, hiszen úgyis ő fogja örökölni, nekik meg már nem kell.

2021. máj. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!