Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A bölcsész és művészeti karos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bölcsész és művészeti karos lányoknak kisebbek az elvárásaik, mint a többi egyetemistának?

Figyelt kérdés
Ők úgyse fognak jól keresni, és általában kevésbé jó csajok, mint mondjuk a jogászok vagy a közgazdászok (persze van kivétel).
2021. ápr. 22. 12:11
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
82%

Szia ! Jó nagy marha vagy,ne is haragudj. Bölcsész karon vagyok?tolmacsak készülök,és pont olyan nyelvekből,amiket alig beszélnek,így már most sincs penzhianyom. Egyáltalán nincsen kevesebb elvárásom,mint amit én is nyújtani tudok,úgyhogy erről ennyit. Ja és jó csaj is vagyok 😉


22 nő

2021. ápr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
14%

1.-nek.


Nyelvek? ANGOL. Oszt' jó napot.

2021. ápr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
86%
Kevésbé jó csajok? Mert nem sminkelnek úgy vagy miért?semkivel sem csúnyábbak csak kevésbé kikentek vagy plaztikázottak, nincs műhaj műmell stb..amúgy mindenkinek vannak elvárásai csak mások, tehát másban kell jobbnak lenned mondjuk a lekiség terén ahol már a kérdésben elbktál..
2021. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
26%

A bölcsészeknek van a legnagyobb egoja és ők vannak a legjobban elszállva maguktól. A tipikus nyelvtani hibák kijavítása, okoskodás, mások lenézése stb. az megy.


Több bölcsésszel randiztam/dolgoztam már. Isten őrizz.

2021. ápr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
71%
Kínai és japán tolmács,de nem baj. Szívesen adok neked linket az Instagram profilomhoz is,bár tudom,hogy szar rájönni,Haáz ember téved 😌
2021. ápr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
25%
na pont erről beszélek. Mucika már menőzik (idegeneknek) a nyelvtudással. A tudás jó, de a stílus az....
2021. ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 FoxtrotLidérc ***** válasza:
98%
Mikor tanulod meg végre, kedves kérdező, hogy nem végzettség, iskolázottság függvénye az, hogy valakivel jól kijössz-e vagy sem? :(((
2021. ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
87%
De most ez miért menőzés? Elmondtam,hogy tolmácsnak készülök,tehát nem fogok szarul keresni,erre lekicsinyled az egészet annyival hogy csak az “angol”. Hát nem. Sajnálom,ha zavar,hogy büszke vagyok az évek óta tartó kemény munkámra. Ettől még senkit nem nézek le,csak az olyan általánosító alakokat,mint te,akik mások csesztetésével élik ki a frusztrációikat.
2021. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

"Szívesen adok neked linket az Instagram profilomhoz is"


Várjuk szeretettel. Lehet 4-nek igaza van.

2021. ápr. 22. 12:28
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan orvostanhallgató vagy joghallgató,aki szinten ne lenne büszke az eredményeire,ha nem csak melegedni jár be az órákra,hanem valóban tanul is. Ilyen formán mindenki elégedett lehet magával,ha valóban energiát fektet bele a tanulmányaiba. Továbbra sem értem,mi a probléma ezzel. Nyilván,ha egy embert sérelem ér,akkor megvédi magát, én csak elmondtam,hogy attól,hogy azt tapasztaltad,hogya bölcsészek szerinted kis igényűek meg nem olyan szépek,ez még nem lesz tény.
2021. ápr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!