Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A bölcsész és művészeti karos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bölcsész és művészeti karos lányoknak kisebbek az elvárásaik, mint a többi egyetemistának?

Figyelt kérdés
Ők úgyse fognak jól keresni, és általában kevésbé jó csajok, mint mondjuk a jogászok vagy a közgazdászok (persze van kivétel).
2021. ápr. 22. 12:11
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
7%
nem frusztráció. Amint leírtam, hogy a bölcsészek legnagyobb többségének buksija a popójában van, egyből igazoltál is.
2021. ápr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
95%
Művészeti karos vagyok, de ne is haragudj, ezt az általánosítást sértésnek veszem. Nem vagyok halálosan válogatós, de vannak elvárásaim, mint minden normális nőnek. Mármint hogy nem adom az alá és nem is adtam. Amúgy meg nem kéne lenézni senkit. És a 3-sal egyetértek, többek között legyen magas az EQ-ja, magyarán ne legyen egy ilyen gyökér.
2021. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
77%
Legalább kifejthetnéd,hogy mivel,mert csak dobalozol itt a tenymegallapitasaiddal.
2021. ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
90%

Az érdeklődéseknek és tanulmányoknak nincs sok köze ahhoz, hogy kinek mekkora és milyen elvárásai vannak.

Bölcsészetszakon végeztem, most elég jól keresek. Pont múlt héten beszéltem egy barátnőmmel, aki ügyvédnek tanult, de egyszerűen annyira telített a szakma, hogy nehezen tud elhelyezkedni. Nekem pedig tálcán kínáltak egy tök jó lehetőséget, mert keveseket érdekelt volna és kevesek lettek volna rá alkalmasak. Ez persze csak két példa, de gondolom érthető, hogy mire gondolok.

Az pedig, hogy ki mennyire néz ki jól ismét nem a tanulmányoktól függenek. Mindenhol vannak szép és csúnya lányok (és srácok), szóval az általánosításnak nem látom értelmét.

Mondjuk én személy szerint többször megkaptam, hogy nagy elvárásaim vannak, mert mondjuk nekem fontos a műveltség is. Most mit kezdenék egy olyan sráccal, akit nem érdekli, ami engem és meg se tud mukkanni, ha meghallja mondjuk a Rimbaud nevet? Szerencsére meglett már a párom és ő is viszonylag jól keres. Az, hogy ki mennyire tud jól elhelyezkedni csak részben függ a tanulmányoktól, legalább olyan fontos a jelleme és az "extrák" (nyelvtudás, jogosítvány, képzések, tapasztalat, stb).

Szóval számomra nem világos, hogy miért kell megrekedni az általánosítások szintjén.

26/N

2021. ápr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
81%

Hihetetlen,hogy ennyire megy a lepontozas,de meg egy normális vélemény kinyilvanitasra nem volt képes a másik oldal. Így aztán lehet is érdemi vitat folytatni.

Köszönöm,14-es,végre valaki :D

2021. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
86%
#4 nem értek egyet, a mérnököknek és az informatikusoknak van a legnagyobb egója. Csak a fizetésükről tudnak beszélni, mindenkinek agresszívan az arcába tolják, mennyit keresnek és hogy az ő szakmájuk a legfontosabb. A nem műszakisokat mélyen lenézik, de egymást is. A mérnökinfós szerint a gazdinfós nem informatikus. A villamosmérnök szerint a mérnökinfós nem mérnök. A gépészmérnök szerint csak ő a mérnök. Szánalmas, ahogy méregetik a p*csüket. Hiába a magas iq, ha a személyiségük ennyiből áll. Inkább egy alulfizetett, de érdekes, színes egyéniségű bölcsész, aki nem kap infarktust az erőlködéstől, hogy bizonyítsa, mindenki más hülye, csak ő nem.
2021. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
15%

"Most mit kezdenék egy olyan sráccal, akit nem érdekli, ami engem és meg se tud mukkanni, ha meghallja mondjuk a Rimbaud nevet"



lol... irodalom szakkör középiskolás szint.


És te fordítva ezt teljesíted? A párod érdeklődési körére kapható lennél? pl ha ő kocsikat szereti, vagy a sportot, vagy az túl proli szint kegyednek? Te is csak elvárni tudsz?


Na erről a fellengző stílusról beszélek. Műveltségi szakkör TV-s színvonalon. Képzelem a randit: Mire gondolhatott József Attila, amikor ekkor, ezt írta? kapsz 30 másodpercet.


Képzelem a kapcsolatban milyen értelmiségi versengés mehet, ha a másik nem tud egy történelmi dátumot csípőből.


Attól, hogy valaki ilyenekre nem tud válaszolni, még nem műveletlen. És még ti mondjátok, hogy ne ítélkezzenek felettetek, de szóba nem álltok olyannal, aki szerintetek műveletlen, vagy nem tud "bölcsészkedni". Nemhogy még kapcsolat is lenne a dologból.

2021. ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Jól van srácok, nem kell így kiakadni egy egyszerű kérdésen. Egy szóval nem írtam, hogy nekem nem jönnek be a bölcsész csajok, de az szerintem tény, hogy kevesebb köztük az extrém elvárásokkal rendelkező luivuitton táskás műnő, mint mondjuk a marketingesek közt.
2021. ápr. 22. 12:46
 19/38 A kérdező kommentje:
Bár, egyeske hozzászólása után az extrém elvárásokkal kapcsolatban elbizonytalanodtam.
2021. ápr. 22. 12:49
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki tetszik akkor érdekel az érdeklődési köre. Szeretek új dolgokat megtanulni,így nyilván ha olyan érdekli,amiről keveset vagy egyáltalán nem tudok semmit akkor szívesen meghallgatom. Ugyanezt visszafelé is elvárom,de kell,hogy legyen valami közös pont vagy érdeklődési kör,ami alapján elindul az ismerkedés. És igen,ha általánosban tanult anyag,akkor általános műveltség,tehát nem ártana tudni. Vagy te nem találnád különösnek,ha valaki nem tudna összeadni ? Azért magyar költők es írok neveit és néhány művet illene ismerni/tudni,nem kell őket elemezni és hidd el,többségében nem erről folyik egy randi során a beszélgetés,sőt. De igenis vonzó,ha hozza tud szólni olyan temakorhoz,amit tanulok. Természetesen én is igyekszem az ő érdeklődési körében jartasabbnak lenni.
2021. ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!