Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A bölcsész és művészeti karos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bölcsész és művészeti karos lányoknak kisebbek az elvárásaik, mint a többi egyetemistának?

Figyelt kérdés
Ők úgyse fognak jól keresni, és általában kevésbé jó csajok, mint mondjuk a jogászok vagy a közgazdászok (persze van kivétel).
2021. ápr. 22. 12:11
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
93%

Ja, basszus, mennyire ciki már olvasni meg műveltnek lenni 2021-ben, ez annyira nem trendi már. :D

Azért, mert kulturálatlan vagy, nem másokat kell hibáztatni, hanem kinyitni egy könyvet és tájékozódni :D

2021. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
71%

#2

Angol? Es ennyi?

Én beszelek franciául és olaszul alapszinten. Bárnelyik multi szeretettel lat (Bpn) netto 500 ért, ugy, hogy diplomám sincs.

2021. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
92%
Jaj, 32-es, inkább ne is kommentelj te sem ilyet, mert még lehurrognak, hogy nagyképű értelmiségi vagy :D
2021. ápr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
77%

#30: valakit nagyon betalalt, hogy a bolcsesz lanyok szeretnenek muvelt, olvasott ferfit maguk melle. gyanitom, hogy leginkabb azokat, akik eletukben egyetlen konyvet sem olvastak el es kiallitasokon teli pofaval proli modon rohognek, hogy ‘hohoo hat ezt egy 4 eves is meg tudja festeni’.

na EZ tokeletes szuro nekem a magadfajta prolik ellen.

2021. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
54%
#32 milyen pozícióra várnak ennyi pénzért? Ez nem kicsit túlzásnak tűnik😅Főleg alapszintű nyelvtudással, a középszint szokott lenni a minimum, amit elvárnak egy olyan pozinál, ahol kell nyelvtudás.
2021. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
40%

“ Én beszelek franciául és olaszul alapszinten. Bárnelyik multi szeretettel lat (Bpn) netto 500 ért, ugy, hogy diplomám sincs.”

😂😂😂😂 nagyon elhitted a semmit

2021. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
83%

A kérdésed nyilván több sebből vérző ostobaság, de azért megpróbálom megválaszolni.


Én bölcsész vagyok és nyilván vannak igényeim, különben nem lennék szingli, vagy legalább alkalmikba beleugranék, de nem ez a helyzet. Igazság szerint, inkább vagyok egyedül, mint egy "nem megfelelő" férfival, mert elég talpraesett vagyok, plusz számos hobbim is van.


Extrém elvárásaim nincsenek. Nekem inkább a műszaki és a természettudományos beállítottságú fiúk tetszenek (orvosok, pénzügyesek kizárva), mivel ezek azok a területek, amikben én elég gyenge vagyok. Külsőre ami fontos, hogy az illető ne 0-24 az edzőteremben méregesse az izmait, magyarán ne legyen kigyúrva, de azért nézzen ki férfinak, és ne legyen elhízott, puhány.

Az intelligencia és a jó humor fontos, meg hogy lehessen vele beszélgetni mindenféléről. De "bölcsész" műveltséget egyáltalán nem várok el senkitől, aki nem ezt tanulta az egyetemen. Annak nagyon örülök, ha ő tud nekem tanítani valamit, akár a szakmájából, vagy a hobbijából.


Amúgy valóban nagy az eltérés az egyes "bölcsész" szakok között. Én nyelveket meg történelmet tanultam, és a filozófia, esztétika, irodalom stb kötelező alapozó tárgyaktól besírtam. Azt se tudom, hogy mentem át azokon a vizsgákon. A tényszerű, praktikus dolgokat szerettem tanulni.

2021. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
60%

"Az intelligencia és a jó humor fontos, meg hogy lehessen vele beszélgetni mindenféléről. De "bölcsész" műveltséget egyáltalán nem várok el senkitől, aki nem ezt tanulta az egyetemen. Annak nagyon örülök, ha ő tud nekem tanítani valamit, akár a szakmájából, vagy a hobbijából."



Ennyi! és ezt végzettségtől függetlenül így kéne. Tetszik a felfogásod.


Senkitől nem várhatom el, hogy XY dologhoz olyan szinten hozzátudjon szagolni, mint én. Ennyi erővel elvárhatnám a bölcsésztől, hogy vezessen már le nekem egy csökkenő termékéletgörbe esetén milyen árszabást és milyen social kommunikációt csinálna. Hülyeség mi?


Engem nem érdekel ki milyen szakon végzett (vagy nem), ki mit dolgozik, kinek mi a hobbija, mert azokat megbeszéli a hozzá értőkkel. Csak ne legyen beképzelt és ne gondolja magát többnek a másiknál, mert ő XY könyvet olvas.


A szeretet és szerelem elvileg feltétel nélküli. Te ne várd el a másiktól, hogy úgy szeressen, ahogy és amilyen vagy, ha sokan nem képesek azon túllépni, ha nem képes Ady verseket elemezni első randin.

2021. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!