Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A bölcsész és művészeti karos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bölcsész és művészeti karos lányoknak kisebbek az elvárásaik, mint a többi egyetemistának?

Figyelt kérdés
Ők úgyse fognak jól keresni, és általában kevésbé jó csajok, mint mondjuk a jogászok vagy a közgazdászok (persze van kivétel).
2021. ápr. 22. 12:11
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
92%

#17

Szerintem alapvető, hogy egy párkapcsolatban a feleknek vannak azonos érdeklődéseik. Semmi bajom azzal, ha valaki emiatt nem randizik velem, de akkor más se akadjon fenn fordított esetben. Az életemnek jelentős része az irodalom, így igen, nekem fontos, hogy a párom ne csak pislogjon, hogy miről van szó. Ugyanúgy, neki fontos az életében a festészet, így neki az fontos, hogy én is el tudjam helyezni, hogy mikor miről van szó. Nekünk ez magától jövő apróság, neked elvárás. Ugyanúgy, nekem a technológiai ismeretek lennének levárás, míg valakinek a legnagyobb szenvedélye.


Ez az általánosítás amit tanúsítasz az egyik legtaszítóbb tulajdonság. Valamiért én nem vagyok annyira felületes, hogy azt gondoljam egy informatikus csak gépházakról tud beszélni. Miért zavaró számodra, hogy másoknak más dolgok fontosak?

26/N

2021. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
88%

Kapcsolatoknál szerintem pont nem számít, hogy ki milyen karon végez, mi a szakmája. Párom informatikus, én designernek tanulok, mégis megértjük egymást és tudunk beszélgetni. Bár ehhez az kell, hogy meg akard ismerni a másik szakmáját és nyitott legyél.


21/N

2021. ápr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
87%

buta vagy. az, hogy kinek milyen elvarasa van, nem attol fugg, hogy milyen egyetemre jar. a kulsonek meg aztan vegkepp semmi koze ehhez. ismertem teljesen egyszeru, szurkeeger, csunyacska bolcsesz csajokat is, meg olyanokat is, akiket nyalcsorgatva bamulnal az utcan, mert ugy neznek ki, mint egy szupermodell.


egyebkent 2021-ben el kene mar felejteni azt a baromsagot, hogy aki bolcsesz, az netto 180-ert roboltol a mekiben. vannak bolcsesz szakmak, amikkel baromi jol lehet keresni. de az eselyes, hogy mivel egy bolcsesz nem annyira penz-orientalt, keves lesz megvillantani a 10eves hasznalt bmw-det, aztan varni, hogy hasraessen. altalaban aki ilyesmit tanult, az a ferfitol is elvarja, hogy mondjuk intelligens legyen, muvelt, olvasott, tajekozott.. szoval eselyes, hogy te kiesnel.

2021. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
92%

BTKs vagyok, nő.


Szerintem a bölcsész lányoknak nem kevesebb az elvárása, csak más.

2021. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
91%

21F vagyok. Én a bölcsész lányokat sokkal jobban szeretem, mint Pl. A jogászokat, meg hasonlókat. Általában felszínes, ketszinu körökben mozognak, mert fentebbi osztályokhoz tartoznak. Ott meg megy a hamiskodás.

Az exem festő szakon volt, voltam a képzőben, és nagyon aranyos, normális lányok voltak ott, akik emberibbek. Talán te is erre gondolsz, hogy lentebb adják a lécet, egyenlő, normális elvarasaik vannak, emberként tekintenek rád, elfogadóbbak. Bár

2021. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
88%

Én arra volnék kíváncsi, hogy hány megkeseredett férfi írja ki ezt a sok kérdést, amiben egytől egyig arról van szó, hogy a nők anyagi igényei milyen magasak, és ha egy férfi nem keres kivételesen jól, akkor biztos nem lesz partnere.

Lehetséges, hogy csupán egyetlen, de annál ráérősebb ember szórakoztatja a nagyérdeműt ezzel???? :-))))


Amúgy nekem a bölcsész lányok voltak az eseteim. A feleségem is az. Művészetek iránt érdeklődő, művelt emberek vonzottak. Általában véve a bölcsészlányok szépek is (bár 20 éves kor körül a magyar nők döntő többsége szép).


Egyébként én orvosnőkön tapasztaltam, hogy elég magas elvárásaik vannak párkeresésben. Nagy többségük így is talál magának partnert, sokszor már egyetem végére. A mostanában végzett jogászok döntő többsége pedig nem ügyvéd lesz, hanem a közigazgatásban fog dolgozni, tehát hivatali munkát fog végezni. Ez gondolom, szintén újdonság a kérdést kiírónak.


Az, hogy a mérnököknek (férfiaknak) lenne a legnagyobb egójuk, szintén rokoni és ismerősi körből tudom cáfolni. Racionális, keményen dolgozó emberek, ebben különböznek a kérdés kiírójától.

"Csak a fizetésükről tudnak beszélni." Ostobaság! Pont ellenkezőleg! Kifejezetten nem beszélnek róla. Ami érthető is, mert feleségükön (párjukon) kívül senkinek semmi köze hozzá. Nyilván jól keresnek, látja is az ember a gyarapodásukat, de normális rokoni vagy baráti társaságban igazából senkinek a fizetése nem téma.

2021. ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
93%

Az, hogy "bölcsészkar" egy elég tág fogalom. Egy nagyon széles skálát jelent a tudományterületekben. A nyelvészet és a filozófia pl. ég és föld.

Arról már nem is beszélve, hogy sok egyetemen "Bölcsészet-és Társadalomtudományi Kar" a neve, de mondjuk a nemzetközi tanulmányok nagyon nem klasszikus értelembe vett bölcsészet.

Nőként írom, hogy alapvetően hasonló érdeklődésű párral tudom elképzelni az életemet. Nem véletlenül a párom is ugyanazon a szakon végzett, mint én. Nekem ez így optimális. Hogy most ez most nagy elvárás vagy kicsi, azt nem tudom. Amit tanultam az nekem hobbi is. Szeretek erről beszélgetni, és a másik lehet akár szintén diplomás, de ha egyáltalán nem érdekli ez, akkor egy fontos közös témával és közös programokkal kevesebb...

Művészetisekről sem hinném, hogy alacsonyabb lenne a szint, sőt. Ott szerintem még inkább kijön ez, hogy a másik is legyen művész. Környezetemben azt tapasztalom, hogy művészeknek csak művész-párjuk van.

2021. ápr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
82%

Szerinted egy bölcsészkaron végzett tolmács vagy fordító nem keres jól? Vagy egy HR-es?


Amúgy a férfiakat nem érdekli, hogy mennyit keres egy nő, ha jól néz ki. Egy műkörmöst is elvesznek, ha szép. Értelmetlen a kérdésed.

2021. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
89%

#6: "na pont erről beszélek. Mucika már menőzik (idegeneknek) a nyelvtudással. A tudás jó, de a stílus az...."


Nem ő menőzik, hanem te kezdted el leszólni tipikus ostoba, tanulatlan stílusban.

2021. ápr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%
Látom, megérkezett az olvasószakkör:D
2021. ápr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!