Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig fognak nőni a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fognak nőni a nők elvárásai?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 10 évben azt láttam, hogy a közösségi médiának és az online ismerkedésnek köszönhetően a nők elvárásai a férfiak kinézetére folyamatosan emelkedtek. Ez az emelkedés meddig fog tartani? Kell, hogy legyen egy felső határ.

2021. máj. 12. 03:36
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/126 anonim ***** válasza:
91%

Huh, hogy hányszor hordtak el aljas rohadéknak, mert külföldi párom van. :D Mindig jött a privát, hogy "biztos ő tartja el a seggedet Svájcban". Holott csak arról van szó, hogy kijöttem mesterképzésre, és tekintve, hogy az egyetem 94%-a (volt felmérés) helyiekből állt, így adta magát, hogy egy helyivel jövök össze.

Értelmes fiatalok (nemtől függetlenül) elhagyják Magyarországot, mert ugyanazért a munkáért és tanulásért sokkal jobb helyre is mehetnek. Amúgy érdekes, ezt a nőgyűlölő incelkedést csak magyar platformokon láttam.

Senki sem fog gyereket vállalni, ha nem szeretne és senki sem fog gyereket vállalni olyan párral, akit nem tart hasznosnak. Ez jó, inkább legyen kevesebb gyerek, minthogy a sok idióta a semmire szüljön és a gyerek csak szenvedjen. Senki sem fogja úgy alakítani az életét, hogy egy statisztikának kedvező legyen.

2021. máj. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/126 A kérdező kommentje:

50: Nem irigység. Egyszerűen feltettem egy kérdést azzal a témával kapcsolatban, hogy a nők elvárásai az egekben vannak. Erre azzal jön a csaj, hogy ez nem is igaz, de amúgy ő egy szuperemberrel jár, bárki lehet szuperember.


Persze nyilván mindenkinek lehet Phd -je, miközben ingyen lakása is van és mellé még genetikailag is jól néz ki. Csak az incelek munkamorálja a probléma.

2021. máj. 12. 10:51
 53/126 A kérdező kommentje:
Egyébként ha a csaj olyan magas értékű lenne, reggel 10kor nem a gyakorikérdéseken irkálna, hanem dolgozna valahol magas fizetésért, vagy ha nem okos, viszont jól néz ki, akkor meg amerikai oldalakon posztolná a képeit, fel se jönne erre az oldalra.
2021. máj. 12. 10:52
 54/126 anonim ***** válasza:
96%
Sógoromnak nem volt ingyen lakása, kollégiumban élt évekig szobatársakkal. 🤨 de te ezt is biztosan jobban tudod. Nem tudom minek kérdezel bármit is, mert a válasz nem érdekel valójában soha.
2021. máj. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/126 anonim ***** válasza:
97%

Én meg leírtam, hogy egy húszas évei elején járó fiatal, akinek nincsen már egy szülője sem, óriási előnnyel indul az életben, valóban... Egyébként még csak "alfa" vagy mi a f*sznak hívjátok őket, sem volt, mert egy visszahúzódó, csendes, kedves fiú.


Az inceleknek nem a munkamorálja a probléma, hanem hogy elmebetegek.

2021. máj. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/126 anonim ***** válasza:
96%
53. Én pl viszonylag jól fizetett alkalmazott vagyok, jelenleg több mint 1 éve home office-ban, de itt (is) ütök el egészen sok időt, mivel bőven nem kell egy héten 40 órát dolgoznom, amennyiért hivatalosan a fizetésemet kapom.
2021. máj. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/126 A kérdező kommentje:
54: Hoztál egy olyan embert, aki még az említett PHD -s csávót is übereli. Mondjuk ha én lány lennék, Elon Musk alá soha nem adnám (Bill Gates ma már nem volt elég a nőknek).
2021. máj. 12. 10:56
 58/126 A kérdező kommentje:

"mivel bőven nem kell egy héten 40 órát dolgoznom, amennyiért hivatalosan a fizetésemet kapom.":


Gondlom lány vagy és dolgozik helyetted a női kvóta (van erre is példa bőven)

2021. máj. 12. 10:57
 59/126 anonim ***** válasza:
97%
De amúgy se azzal foglalkozz ki milyen, és mit csinálna ha ilyen meg emilyen lenne. Mert nem te vagy a mindenható, de még csak a nap sem süt ki a hátsódból. Attól, mert itt értetlenkedsz és okoskodsz megállás nélkül, az életed ugyan olyan sz.r és sivár lesz továbbra is.
2021. máj. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/126 anonim ***** válasza:
97%

Ne magadból indulj ki. Van akinek fontosabb a másik személyisége, mint a pénztárcája, bármilyen hihetetlenül is hangzik.

Az a baj h egy közös masszaként gondolsz a nőkre, holott mindenkinek megvan a saját személyisége, preferenciája. Az meg h mitől lesz valaki “‘magas értékű csaj” inkább meg sem kérdezem 😅

2021. máj. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!