Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig fognak nőni a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fognak nőni a nők elvárásai?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 10 évben azt láttam, hogy a közösségi médiának és az online ismerkedésnek köszönhetően a nők elvárásai a férfiak kinézetére folyamatosan emelkedtek. Ez az emelkedés meddig fog tartani? Kell, hogy legyen egy felső határ.

2021. máj. 12. 03:36
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/126 anonim ***** válasza:
100%

120 az a gond, hogy attól, hogy egy férfi nem tudja, hogy ezek micsodák, azokat a nőket tartják igényesnek, meg top nőknek,akik ilyenek. Ezekre verik otthon. És ezek miatt van az, hogy egy sima natúr sminkre már azt mondják, sminkeletlen nő, pedig nem az.

Ha egy nő azt mondja, hogy őt nem érdeklik az autók, pl engem, akkor nem érdeklik az autók. De egy pasi hiába mondja, hogy ő nem várja el ezeket, ha kapásból az ilyen nőt választja, nézegeti.

2021. máj. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/126 anonim ***** válasza:
21%

121. Tudod az hogy ilyeneket nézegetnek az interneten az nem azt jelenti hogy nekik tartós kapcsolatra is ilyen kell.

A kinézett másodlagos ha valaki tartós kapcsolatot keres mert mondjuk családot akar.

2021. máj. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/126 anonim ***** válasza:
43%

#119: "Az a feminista propaganda, hogy a jól kinéző, normális, egzisztenciával rendelkező pasikkal kell összejönni, és nem a csúnyákkal, elmebetegekkel, csórókkal. :D"


Igen, aztán miután a kislányból nagylány lett és feldolgozta, hogy nem létezik sem Mikulás, sem Jézuska, de még unikornisok és csillámpónik sem, már túl nagy megrázkódtatás lenne azt is belátnia, hogy egy személyben ilyen férfi sem létezik: [link]


Sőt, még tendencia tekintetében sem igazán, hiszen minél előnytelenebb külsejű, annál motiváltabb kompenzálni. A nő szemszögéből mindegy, hogy pénzzel kompenzál és ő alárendelődik a jólétért cserébe, vagy lúzerséggel és ő rendelődik alá a nőnek. Egyik esetben jólétben élhet, cserébe kuss van neki, másik esetben nem tud az illetőre férfiként tekinteni és elhidegül tőle.


Ugyanakkor minél jóképűbb valaki (ezt nem az határozza meg, hogy Te, Átlag Julcsi kit gondolsz jóképűnek, hanem azt, akit a tömegek annak gondolnak), annál kevésbé motivált olyan alapdolgokra is, mint a mamahotel elhagyása vagy munka.


És ha valakiben több képesség is megvan, az meg valósággal az árát is megkéri a vele való kapcsolatnak. Elvárja, hogy a nő tip-top legyen (na ők várják el a zselés körmöt meg a 4D szempillát meg a combrést), vagy éppen a külső nem annyira fontos, de főzzön, mosson, takarítson a nő meg szüljön gyerekeket és így tovább.


Csak a naiv emberek gondolják, hogy a párkapcsolati piac mögött nem ugyanolyan számító, hideg, racionális döntések sorozata húzódik meg, mint a gazdasági döntések mögött. Érzelemből is hozhatsz gazdasági döntéseket, a fogyasztók jellemzően ezt teszik. A tőkések meg racionálisan állnak hozzá. Ezért a tőkés van fent, a fogyasztó meg lent. A tőkés ad kamatra hitelpénzt a fogyasztónak, a fogyasztó meg egy életen át nyögi az érzelmi döntései következményét.


Csak egyesek nem szeretnének felébredni a pihe-puha álomvilágból és hinni abban, hogy nem kell fejlődni, hanem futtathatjuk az ősember-szoftvert az agyunkban, ami akkor még az előnyünket szolgálta, amikor lejöttünk a fáról, de utána, ahogy a civilizáció kialakult már egyre számítóbb, komplexebb, ösztönöknek sok esetben ellentmondó, az ösztönöket szándékosan a saját javukra fordító gondolkodás vette át a helyét.


Rómeó és Júlia se véletlenül volt gyerek. Igaz szerelem csak két nagyon fiatal, nagyon naiv ember között jöhet létre, akiket még nem rontott meg a felnőtt társadalom.


#121: "Ha egy nő azt mondja, hogy őt nem érdeklik az autók, pl engem, akkor nem érdeklik az autók. De egy pasi hiába mondja, hogy ő nem várja el ezeket, ha kapásból az ilyen nőt választja, nézegeti."


Azért ilyenkor visszaolvasod magadat, hogy mekkorát csúsztatsz? Magadat beállítod mintanőnek, akit nem érdekelnek az autók, de az összes férfit (akinek a töredékét nem ismered és annál is kevesebbet annyira, hogy legalább egy randin vagy kollégiális viszonyban meggyőződtél volna arról, hogy milyen nőket tart igényesnek) azt leírod látatlanban.


Most én is elmondhatom, hogy engem sosem érdekelt az ilyesmi, de teljesen felesleges, mert tudom, hogy azok a férfi ismerőseim népszerűek a nők körében, akik elvárják ezeket és engem neveznek igénytelennek meg ízlésficamosnak, amiért nekem az átlagos lányok tetszenek.

2021. máj. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/126 anonim ***** válasza:
94%

"Rómeó és Júlia se véletlenül volt gyerek. Igaz szerelem csak két nagyon fiatal, nagyon naiv ember között jöhet létre, akiket még nem rontott meg a felnőtt társadalom."


Mi lenne ha felkeresnél egy pszichológust? Komolyan kérdezem. Addig, amíg nem okozol kárt valakiben.

2021. máj. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/126 A kérdező kommentje:
A Rómeó és Júlia eredetileg nem egy pozitív szerelmes történet volt, hanem intésnek szánták, hogy ezt kapja az, aki szerelem alapján választ párt.
2021. máj. 14. 22:34
 126/126 anonim ***** válasza:
75%
#125: De ettől még a dramaturgia megkívánta, hogy gyerekek legyenek, ne mondjuk 30-as, sokszorosan csalódott emberek.
2021. máj. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!