Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig fognak nőni a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fognak nőni a nők elvárásai?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 10 évben azt láttam, hogy a közösségi médiának és az online ismerkedésnek köszönhetően a nők elvárásai a férfiak kinézetére folyamatosan emelkedtek. Ez az emelkedés meddig fog tartani? Kell, hogy legyen egy felső határ.

2021. máj. 12. 03:36
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/126 anonim ***** válasza:
95%

Ha lennének kvóta munkahelyek, akkor a kormány kb fele nőkkel lenne tele, hiszen az ország lakosságának nagyobb része nő,illene, hogy nők képviseljék őket. Nincsenek kvótamunkahelyek. Végzettség és tudás alapján keresnek a cégek dolgozókat. Ha valamelyik nem, a nők nagyobb hátránnyal indulnak a szülés/gyerek miatt egy komolyabb munkahelyen.

Azt ne mondd már, hogy csak azért nem dolgozol szemorvosként, ügyészként, mérnökként, mert a nők elvették előled a munkahelyeket, még véletlenül sem azért mert egy normál egyetemi szakot sem voltál képes elvégezni.

2021. máj. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/126 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz egy gazdasági válság, akkor csak a nőket fogják kirúgni, és csak őket nem fogják alkalmazni sehol? Vagy ezt hogy gondoljátok? 😂
2021. máj. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/126 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem tudom mit szeretne, meddig csökkenjenek a nők elvárásai. Ő alatta szerintem maximum a fogatlan hajléktalan van.
2021. máj. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/126 anonim ***** válasza:
40%

#80: "Remélem tudod, hogy a férfitöbblet hibáztatásával csak szánalmassá teszed magad. Ha belsőleg és külsőleg is vonzó lennél, akinek van élete és nem tengődne, akkor nem jelentene a többi férfi konkurenciát, de mivel a többség jobb nálad, így inkább a mennyiséget hibáztatod."


Ha ezt a mondatot úgy fogalmazom át, hogy "a kereslet-kínálat eltolódása csak a csóringereknek okoz problémát, mivel nekem Mészáros Lőrinc az apám, teljesen mindegy, hogy egy ingatlan mennyibe kerül, meg ne a politikára mutogasson senki, mert lehet meg régen is lehetett home officeban havi 1 millió fölött keresni külföldre dolgozva vagy vállalkozást csinálni, a sok 300 alatt kereső mind lúzer és ezen az sem változtat, ha ők az átlag és ők teszik ki az emberiség több, mint felét", akkor nem leszek túlzottan népszerű.


Ismerős még ez a fajta kommunikáció?


De mivel itt a nőknek előny az, ami a férfiaknak hátrány, ezért vagy el sem ismerik, vagy kifejezetten örülnek neki, esetleg elbagatellizálják. Mint a milliárdos, aki hihetetlenül büszke rá, hogy lediplomázott "saját erőből", hiszen senki nem tudott tanulni meg vizsgázni helyette.


Tudod, szerencsére engem sem érint, hogy hányan halnak meg CO mérgezésben, hányan fagynak meg télen, hány ember él nyomorban vidéken, de ettől még mikor valaki erről beszél, akkor ELISMEREM, hogy valóban lenne mit tenni és ezen az sem változtat, hogy sok ember magának keresi, meg a saját hibája miatt marad benne hosszútávon ilyen helyzetben.


De ettől még a kapitalizmus velejárója, hogy mindig lesz járulékos veszteség.


Egyébként egy gondolatébresztő írás: [link]


Egyébként senki nem állította azt, hogy a férfitöbblet miatt lehetetlen lenne párt találni, csak nehezítő körülmény. És mindenkinek, minden szinten.


Ha egy ingatlan, ami 10 éve 10 millióba került, most meg 40 millióba, az 4x-es emelkedés. Akinek nincs 10 milliója sem, azt lehet fikázni, hogy mekkora szánalmas ember és hogy jön ő ahhoz, hogy ezt a tendenciát megemlítse, hiszen neki akkor se jutna ingatlan.


Akinek csak 39 milliója van, abba is bele lehet állni, hogy így járt, régebben hármat is tudott volna venni, most egyet sem.


De akinek van 40 vagy akár 400, az is többet fog fizetni UGYANAZÉRT, pusztán az áremelkedés miatt.


Ugyanez igaz a férfitöbbletre. Mindenkit érint. A vezérigazgatót, az orvost, mindenkit. Csak nekik annyira nem tűnik fel, mert annyira magasan van a piaci értékük.


De most az elkövetkezendő években a saját bőrödön megtapasztalhatod ugyanezt infláció formájában. Lehet, hogy neked nagy karriered és jól fizető munkád van, de attól még érzékelni fogod, hogy többet kell dolgoznod ugyanazért vagy ugyanannyiból kevesebbet tudsz venni, miközben a termék nem változott semmit. Esetleg silányabb lesz a minősége, hogy ugyanannyi maradjon az ára.


Elhiszem, hogy neked nőként ez pozitív, mert a nyerő oldalon állsz, de attól még tagadni nem kéne a jelenséget.

2021. máj. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/126 anonim ***** válasza:
95%
80-as engedd el! Sosem fogják elismerni, hogy a teljesen átlagos férfiaknak is van barátnőjük. Azt sem, hogy elmebetegek, mint a férfitöbbletes barátunk, aki már a harmadik világból importáltatna a kormánnyal nőket. Most szerinted normális?:D Szerinted az agya felfogna bármit is a normális érvekből?
2021. máj. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/126 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nagyon érdekes, hogy ezeknél a kérdésnél mindig csak a külsőről van szó, meg az esetleges felszínes dolgokról, mint pénz, ház, autó, stb. Incel barátainknak eszébe sem jut, hogy mindez kevés egy kapcsolathoz. Arról sem eszik szó soha, hogy belsőleg milyen párt szeretnének maguknak. Mindig csak a dagadtozás megy a részükről, hogy nekik dagadt nő nem kell, és kész. Ezzel amúgy nincs is baj, lehetnek elvárások, de ez oda-vissza működik. De kezdem azt hinni, nektek mindegy is, milyen emberileg a másik, azért érnétek be gondolkodás nélkül egy migráns nővel, akivel még csak meg sem értenék egymást. Csóró nő azt se tudná mi folyik körülötte, de ti gondolkodás nélkül megb.sznátok, ha jól néz ki. Marha igényesek vagytok amúgy, de mindegy. Rendes, jó érzésű férfi nem erőszakkal akar szeretet és szexet kicsikarni, de nektek ez is mindegy.

Aki meg válogatni akar, válogasson. Én is válogattam, mert olyan párt akartam, aki szintén nagyon szereti az állatokat, nincs gyereke, és szeret kirándulni, és mindezek mellé dolgozik is tisztességesen, mint én, hogy felépítsük utána együtt a közös jövőnket. Bocs, hogy nem álltam le sajnálatból esetleg, egy ilyen nyomorékkal, mint ti is vagytok itt az incel pajtásaiddal. Próbálkozott hasonló kaliberű férfi, igen. És lekoptattam. Nem, nem a külseje miatt. Azzal volt a baj, hogy szerinte nekem kb kus..s lett volna a nevem, meg hogy ő nem szereti a macskákat és dobjam ki a sz.ros dögöt ha vele akarok lenni... hát nem a macska repült az életemből, hanem a csávó kb 10 perc beszélgetés után.

2021. máj. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/126 A kérdező kommentje:

"mindig csak a külsőről van szó, meg az esetleges felszínes dolgokról, mint pénz, ház, autó, stb.":


Mert ezek a mai nőknél egy minimumnak számítanak, amit ha nem érek el, még csak esélyem sincs megmutatni a belsőmet.

2021. máj. 13. 09:41
 108/126 anonim ***** válasza:
85%
"esélyem sincs megmutatni a belsőmet." Tessék? A midet? Azt, hogy alfás chades, Isten tudja milyen elmebeteg vagy? A belsődet tükrözi a külsőd is.
2021. máj. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/126 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nekem nem számít. Ha nincs ház, majd gyűjtünk rá együtt, vagy fizetünk együtt albérletet. Autó megint nem számít, elvisz a busz is bárhová.

De ami számít, hogy szeresse az állatokat, stb.

De látom megint csak egy kis sort sikerült kiragadni és arra reagálni, mert erre van kifogásod, a többire meg kb nem tudsz mit mondani. Hát nézd már meg, mennyien mennek nyáron vonattal, busszal nyaralni, mi is így megyünk :D vagy csak nézd meg, mennyien élnek albérletben és vállalnak így gyereket. Ja, mondjuk ha nem ilyen insta meg onylfans modell külsejű nők kellenének, akkor lehet ezek az említett dolgok nem is számítanának.

Azt ne mond már nekem, hogy mindenki, aki párkapcsolatban él, azoknak mindegyiknek van autója meg saját háza. Ne legyél már ilyen nevetséges.

2021. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/126 anonim ***** válasza:
100%
De inkább arra válaszolj, honnan veszitek, hogyha gazdasági válság lesz, hogy csak nőket fognak kirúgni, csak ők lesznek a munkanélküliek, és hogy nektek egyből lesz nőtők?
2021. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!