Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig fognak nőni a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fognak nőni a nők elvárásai?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 10 évben azt láttam, hogy a közösségi médiának és az online ismerkedésnek köszönhetően a nők elvárásai a férfiak kinézetére folyamatosan emelkedtek. Ez az emelkedés meddig fog tartani? Kell, hogy legyen egy felső határ.

2021. máj. 12. 03:36
 71/126 anonim ***** válasza:
100%
De nem mindegy honnan örökölte te mit lovagolsz ezen? Úgyis irigyelve van érte. Egyébként a válaszoló írásából nekem egyértelműen ez jött le, hogy a szülők után örökölt valamit.
2021. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/126 anonim ***** válasza:
17%

#51: Nem azzal van a baj, hogy neked svájci párod van, hanem azzal, amikor ezt arrogánsan közlöd. Egyáltalán mit keresel a társkeresési PROBLÉMÁK témakörben svájci pár mellett?


Egyébként ha lenne utánpótlás, migránsok is, nem érdekel, csak NŐNEMŰ migránsok, akkor semmi baj nem lenne. Az egyensúly felborulásával van a baj. Hogy nem elég a férfitöbblet a fiatal korosztályban, még sok fiatal nő külföldi párt választ is magának.


A magyar férfi meg semmilyen külföldi nőnek nem perspektíva. Lassan már állampolgárságért sem.


#54: Most meg jössz a sógoroddal. Csak azért is neked legyen igazad.


Egyébként meg nem értek egyet ebben a kérdezővel sem, de árulja már el nekem valaki, hogy miért egyre nagyobb divat mostanság olyan embereket POZITÍV példaként említeni, aki extrémsportoláshoz mérhető kockázatvállalás mellett szerencsések voltak olyan értelemben, hogy nem kúrt ki velük durván az élet és így elérték a céljukat?


Más úgy kollégiumban élni, hogy van lehetőséged hazaköltözni, meg más úgy, hogy nincs olyan, hogy "haza", ha meg otthonról elmész, akkor előbb-utóbb a rendőrség fog szólni, hogy apád megölte anyádat, vagy anyád ölte meg apádat.


Ne tekintsük már alapnak, hogy a szülők többé-kevésbé harmonikusan élnek és azt se, hogy van egy stabil valami, legyen az ha nem is saját, de legalább önkormányzati bérlakás, ahova haza tudsz menni, ha beüt a sz..r.


#55: Erre csak azt tudom mondani, hogy sajnálatos tény, hogy ha nem élnek a szülők, de van rosszabb is. Amikor a szülők extrém problémásak. És ez nem azt jelenti, hogy a halálukat kívánnád. Csak azt, hogy legyenek normálisak. De nem lesznek azok. Akkor mivel van egy ilyen ember jobb helyzetben? Azzal, hogy ismerkedés során még ezt is keresztként hordozza? Hogy a nő az alapján ítél, hogy hogy beszél a szüleivel? Csak mert nem tudja a hátterét a dolgoknak?

2021. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/126 anonim ***** válasza:
93%
Brühühü megint megy a nyafogás
2021. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/126 anonim ***** válasza:
97%
Na itt a férfitöbbletes :DDD Hálistennek!
2021. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/126 anonim ***** válasza:
95%
Igen, a szülei után örökölt, de már leírtam több kommentben is, hogy nagyon ki van segítve vele, mikor gyakorlatilag egyedül maradt a világban, de irigykedjetek nyugodtan!
2021. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/126 anonim ***** válasza:
96%
Alig vártuk, hogy ismét szóba kerüljenek a migráns nők.
2021. máj. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/126 A kérdező kommentje:
75: Nem maradt egyedül. Ott van a barátnője, meg ahogy nézem, a szeretői is.
2021. máj. 12. 12:03
 78/126 anonim ***** válasza:
93%
Szerinted egy barátnő olyan mintha élnének a szüleid?
2021. máj. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/126 anonim ***** válasza:
96%

"meg ahogy nézem, a szeretői is." Najó végem:DDDD Segítség:D


Amúgy elmondom, hogy ez kb 21 éves korában történt, és 27 volt, mikor megismerkedtünk. Egyébként, ha tudnál olvasni, leírtam, hogy az exemről van szó, és mielőtt fröcsögve, kárörvendően megerőszakolnád a klaviatúrát, nem miattam lett vége (és nem is azért, mert megcsalt) :)

2021. máj. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/126 anonim ***** válasza:
97%

"#51: Nem azzal van a baj, hogy neked svájci párod van, hanem azzal, amikor ezt arrogánsan közlöd."

Mi volt arrogáns a válaszomban? Őszintén kérdezem, mert eleve nem értem miért lennék arrogáns arra, hogy a barátom történetesen hova született.


"Egyáltalán mit keresel a társkeresési PROBLÉMÁK témakörben svájci pár mellett?"

Egy külföldi barátnőm nevében feltettem egy kérdést és arra jöttem megnézni a válaszokat, aztán kicsit görgettem. Egyébként nem svájci (holland), ez is valami privátban író rögeszméje volt, hogy egy magyar nőnek csak akkor lehet külföldi párja, ha a pénzt keresi.


"Egyébként ha lenne utánpótlás, migránsok is, nem érdekel, csak NŐNEMŰ migránsok, akkor semmi baj nem lenne."

Jaj, annyira hülyeség ez, mert garantálja bármi is, hogy kellenél egyiknek is? 99%-ban közös nyelvetek sincs, mit akarnál te tőlük?


"Hogy nem elég a férfitöbblet a fiatal korosztályban, még sok fiatal nő külföldi párt választ is magának."

Remélem tudod, hogy a férfitöbblet hibáztatásával csak szánalmassá teszed magad. Ha belsőleg és külsőleg is vonzó lennél, akinek van élete és nem tengődne, akkor nem jelentene a többi férfi konkurenciát, de mivel a többség jobb nálad, így inkább a mennyiséget hibáztatod.


"A magyar férfi meg semmilyen külföldi nőnek nem perspektíva."

Én ismerek magyar férfiakat külföldi párral, az egyikük barátnője japán, a másiké norvég, míg a harmadiké talán portugál, de nem vagyok benne biztos, rég beszéltünk. A jellemed jóval többet ér, mint a nemzetiséged.


"Lassan már állampolgárságért sem."

Ha neked az a probléma, hogy nem kellesz a nőknek állampolgárságért, akkor nem tudlak sajnálni. :D

2021. máj. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!