Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlag feletti kinézetű férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag feletti kinézetű férfiként miért ezt tapasztalom?

Figyelt kérdés

Kikérdeztem idegeneket kíváncsiságból a neten képes szavazó oldalon. Rendszerint 7,1-7.5/10 pontot kaptam különböző képekre, azt írja átlag feletti ez.

Személyesen is megkérdeztem embereket, ott is valamivel átlag felettinek tartottak kinézetre. Magas is vagyok, tanult ember. Állítólag jól kommunikálok, van humorom, egyedül élek. Ez persze lényegtelen, nem felvágásnak írtam.

Az érdekelne, hogy csak küllem alapján miért nem kapok idegen nőktől egy mosolyt sem az utcán, ha összenézünk. Többnyire csak néznek, mint kezdő meleg a gőzfürdőben, vagy rám sem néznek. Tudom, hogy az én dolgom a kezdeményezés, de nem egy olyan esetről hallottam már, olvastam, amikor a nő ment oda, ő adott egyértelmű érdeklődési jelzést. Pl. szemezés, mosoly.

Rám meg vagy csak a 14 év alatti lányok köszöngetnek, integetnek, incselkednek, vagy a 70 éves mamák. Vagy olyan nőknek kellek, akik dagadtak, igénytelenek, miközben én rendszeresen sportolok, no cigi, no pia és egészséges életmód jellemez.

Magam 30 körül vagyok, pontos kort nem írnék.


2021. ápr. 18. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
88%
Én meg szoktam nézni a helyes pasikat,magamban megy az ájuldozás,a húúúú meg az ahhhh, de ha egyáltalán észrevennének,akkor azt látnák,hogy valaki unott képpel megy el mellettük.Soha nem adom jelét,ha valaki tetszik,pláne nem szólítom le,akármilyen félisten.
2021. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
81%
Ezzel az anyázással mondjuk leírtad magad egy hatalmas tahónak, még ha jól is nézel ki (amit kétlek a hisztis sértett indulatoskodásod alapjàn).
2021. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 A kérdező kommentje:
Matematikai szempontból az 5/10 a kozepertek, tehát az az átlag. 7/10 szerinted harmatgyenge, akkor te egy alternatív univerzumban élsz, gyökér. 🙂
2021. ápr. 18. 21:14
 44/80 anonim ***** válasza:
17%

43.


Csak az önbizalmadat akarják lehúzni, nem kell velük foglalkozni.

2021. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
70%
Sikerült egy jobb kép?Régen is írogattál már ide,akkor mindig csak átlagnak írtad magad 5 koruli szavazatokkal és ugyanazzal jöttél h 5 az matematikailag pont atlag, mikor mindenki megmondta neked világosan, hogy 5 az bőven nem átlagos hanem jóval azalatti.velef az leet a baj hogy meg se tudod magad reálisan ítélni, bedolsz minden hülye képmegoszto oldalnak és nagyon nem a saját ligádban keresgelsz. Régen is mindig szitkozodtal mikor próbáltak erre felnyitni a szemidet, meg durvábban mint most.
2021. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
37%
Tanuld meg, a nők mindig maguk felett 2 szinttel keresnek, szóval 10/5-ös szürke kisegér nőkkel próbálkozz, egy 10/7 es nő már levegőnek fog nézni. Amúgy meg a 10/7 az átlag felső határa. 10/3 ig ronda, utána 4 szint 10/7 ig, és 10/8 tól kezdődik a jobb pasi. Ha van pénzed akkor persze simán lehet egy 10/2-es Mészáros Lőrinc is a csinos pénzéhes nőknél (tudjuk ki a párja) is 10/10-es.
2021. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
65%

ha veszel 1000 nőt és közülük 500-ra, 7-8-as értékelést adnak akkor most ki az átlagos?

szerintem lényegében a 6-7-esnek mondott csajok simán átlagosnak mondhatók. Férfiak felett hamrabb törnek pálcát, szerintem 10/10-et majdnem senkire nem mondanak nők, már csak hiúságból sem.

2021. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:

45.


Ha az 5 átlag alatti, akkor mi az átlagos? :) Amúgy te láttál képet a kérdezőről?

2021. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 A kérdező kommentje:
Figyi, hadd áruljak el valamit. Eddig nálam idősebb barátnőim voltak. Azt mondták, jól nézek ki és sokkal érettebb vagyok a korosztalyomnal. Erről ennyit. Nem ma kezdtem a csajozást. Csak nekem fura, ha egy 7,5/10 az átlag, akkor mi az átlag feletti? 8-9/10? LoL. 8as nő az már nagyon jó nő nálam. Akkor most a nők vagy a férfiak mércéje van rosszul beállítva?
2021. ápr. 18. 21:37
 50/80 A kérdező kommentje:
Nem írtam régebben ide. Keversz valakivel. 7,5/10 pontos voltam mindig.
2021. ápr. 18. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!