Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlag feletti kinézetű férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag feletti kinézetű férfiként miért ezt tapasztalom?

Figyelt kérdés

Kikérdeztem idegeneket kíváncsiságból a neten képes szavazó oldalon. Rendszerint 7,1-7.5/10 pontot kaptam különböző képekre, azt írja átlag feletti ez.

Személyesen is megkérdeztem embereket, ott is valamivel átlag felettinek tartottak kinézetre. Magas is vagyok, tanult ember. Állítólag jól kommunikálok, van humorom, egyedül élek. Ez persze lényegtelen, nem felvágásnak írtam.

Az érdekelne, hogy csak küllem alapján miért nem kapok idegen nőktől egy mosolyt sem az utcán, ha összenézünk. Többnyire csak néznek, mint kezdő meleg a gőzfürdőben, vagy rám sem néznek. Tudom, hogy az én dolgom a kezdeményezés, de nem egy olyan esetről hallottam már, olvastam, amikor a nő ment oda, ő adott egyértelmű érdeklődési jelzést. Pl. szemezés, mosoly.

Rám meg vagy csak a 14 év alatti lányok köszöngetnek, integetnek, incselkednek, vagy a 70 éves mamák. Vagy olyan nőknek kellek, akik dagadtak, igénytelenek, miközben én rendszeresen sportolok, no cigi, no pia és egészséges életmód jellemez.

Magam 30 körül vagyok, pontos kort nem írnék.


2021. ápr. 18. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
84%

"sokkal érettebb vagyok a korosztályomnál"


Hát én ezt biztosan vitatnám ilyen megnyilvánulások láttán :D Inkább ők voltak a te szinteden.

2021. ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
82%
Csúnya vagy.
2021. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
37%

7.x/10 az mióta számít felső 20%-nak? Főleg, hogy manapság már ez is egyre szűkül (mint a szupergazdagok köre).


Te a 7-es pontszámoddal csúcsbéta vagy. És mivel alfának hiszed magad és valószínűleg szigorú, maszkulin tekinteted van, két szék közé kerülsz.


Hiszen a szexre éhes, laza csajok találnak nálad jobbat is, te azért még nem éred el azt a szintet, hogy jelet kapj tőlük. Azt csak a "WoW! Félisten!!!" pasik kapják.


A komoly kapcsolatra vadászó nők meg két csoportra oszthatók. A hercegnőkre, akik még Brad Pittnél is maximum leöntik magukat meg dadognak meg elpirulnak, de utcán elsétálva direkt másfele néznek pont ezért.


Meg a céltudatos emancipáltakra, akik meg tisztában vannak a saját szintjükkel és az igényeikkel és te csúcsbétaként túl nagy falat lennél nekik. Ha a külső fontos számukra, akkor inkább egy mamlasz, jóllakott óvodás fejű kis macit választanak, vagy egy asztmás fejű gizdát, aki mellett szabadon kavarászhatnak, mert vagy meg sem fordul a fejében, hogy csalja őt, vagy még élvezi is (cuckold fétis).


Akinek meg kevésbé szexuális beállítottságú, az úgyis le fogja építeni a szexuális aktusok számát, legkésőbb a terhesség alatt, szülés után. Így neki is csak annyi a lényeg, hogy az illető ápolt legyen meg ne legyen extrém torz, illetve utána meg már a többi belső tulajdonság, legyen művelt, megbízható, stabil állása legyen, stb. Ebből szerintem az is látható, hogy ez a típus nem utcán fog keresgélni, mert a legkevésbé hatékony számára.


Utcán olyan nők fognak szemezni veled, akik nyitottak a kalandokra. Arra meg a 8/10 is alsó kategória, ami alatta van, az már nem éri el a nők szexuális ingerküszöbét.

2021. ápr. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 A kérdező kommentje:
LOL, tehát már az is baj, ha valaki átlagosnál jobban néz ki, sportol, egészségesen eszik, nem egy teleszart búvárruha. Szóval akkor inkább legyél vagy keczi ronda, ápolatlan és jöjj össze egy hasonló nővel, vagy legyél Chris Evans és várd a kezdeményezést a nőktől. Értem én, hogy Maseratirq vágyik valaki, és nem ülne be egy trabantba emiatt, de ha előbbit nem kapja meg, ne már, hogy levegőnek nézzen egy Hyundai Elantra-t. 😃
2021. ápr. 19. 08:50
 65/80 anonim ***** válasza:
46%

De épp ez a szomorú, hogy megkapja. Mert olyan mértékben lettek szánalmas, csúszó-mászó papucsállatkák a férfiak, hogy a nők 5 ponttal a szintjük fölé tudnak lőni, ha csak a szex a céljuk.


Egy nő pedig két esetben hajlandó háttérbe szorítani a külsővel szemben támasztott igényeit. A leendő gyerekéért és a saját kényelméért.


Előbbire pont a külsőd miatt nem tartanak alkalmasnak, hiszen nagyobb esélye van, hogy félrelépsz, elhagyod, lecseréled, ő meg egyedül marad a gyerekkel, mintha egy csúnya férfit választanának. Ha pedig csak a gének kellenek, akkor boldogan teherbe ejti őket bármelyik 8/10-es vagy 9/10-es férfi is.


Utóbbira meg szintén részben a külsőd miatt, egy csúnyább férfiből sokkal szolgalelkűbb embert lehet csinálni, illetve hajlamosabb pénzzel kompenzálni a külső hiányosságait.


Tudom, hogy szomorú a helyzet, de sajnos ez van. Az autós példáddal élve, a Maseratival jól fel lehet vágni, de a trágyát kiszállítani a tanyára jó lesz a régi Lada is, vagy valami olcsóbb és strapabíróbb 4 kerék meghajtású használt SUV, így a Hyundainak nincs funkciója.


Aki a tanyára szállítja a trágyát, annak a Hyundai Elantra csak hátrány, mert elkapar a földúton meg drágább a szervizelése meg ilyen célra semmilyen szempontból nem alkalmas, maximum ha céljármű nem lenne, akkor választaná a Maseratival szemben, ami el sem indul a göröngyös úton, de mivel céljármű trágyaszállításra mindig akad, így megfontolni sem fogja, maximum ha ingyen vágják hozzá.


Aki felvágni akar, annak meg Maserati akad, még ha haver autója vagy lízingelt példány is, de még ha muszáj is lejjebb adnia az igényt, akkor is kicsi az esély, hogy pont ezt választja, nem egy más márkát hasonló kategóriában. Illetve a Hyundai kereskedésben sem fognak az összehugyozott csövesnek próbakört engedni, tehát azért az is számít, hogy ki ül bele.


Aki pedig a kettőt egyben akarja, az vagy Hummerrel fogja kihordani a trágyát a tanyára és azzal is fog felvágni, vagy rájön, hogy a kettőt külön-külön is megveheti, tehát számára megint nem képvisel értéket a Hyundai Elantra, vesz egy haszongépjárművet meg egy Maserattit.

2021. ápr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
100%

64.


Milyen válaszra számítottál itt? :D

2021. ápr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
24%

hogy a nők 5 ponttal a szintjük fölé tudnak lőni, ha csak a szex a céljuk


Így igaz, laza dagi 10/4es női ismerőseim, akik szerintem deót nem láttak még és borotvát sem használtak a lábukra, hónaljukra és ott sem, azok is megkapnak szexre 10/8 as pasit. Rengeteg ilyen női ismerősöm van. Pár hete tette fel itt egy kérdést a Badooról. Volt egy csaj, se nem szép, 20 kg túlsúly. Én átlagos arcú vagyok (de 100 szor rondább pasik is vannak ismerősi körben átlag fizetéssel szép nőkkel), de eléggé sportos, szóval 10/6.5 re simán tenném magamat. Ráírtam a nőre. Közli, bocsi, de nem vagy esetem. Mondom milyen pasik jönnek be neki? Erre megmutatott 3 képet az exével, az az igazi szexi szépfiú volt, az a 10/ 9 es (mert nem volt sportos, azért csak ennyi) barnahajú, barnaszemű Hollywoodi tinibálvány. ÉS amíg a kb 10/4-5ös nők is szexre lazán megkapják a jobb pasikat (vagy hosszabb távra is, ha okosak, jól főznek és jók az ágyban) addig ne reméljen átlag pasi semmit a netes társkereséstől.

2021. ápr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
4%
Viszont kérdező, én már 30-as vagyok és az ennyi idős ismerős nőknek egyiknek sincs szépfiú párja. Sőt, ha ránézek majd mindig a szépség és szörnyeteg jut eszembe minden második párról ismerősi körben. Ocsmány pasi, széparcú csinos nő. Persze ezen pasik mindegyike vállalkozó, vezető közgázos, IT-s, gyógyszerészeti patikája van, stb. 28-30 felett nem a jópasit keresik a nők. Addig sajnos viszont csak azt.
2021. ápr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, szerintem nem a kinézeteddel van a baj. Van az úgy, hogy az ember hiába néz ki jól, valahogy mégis érezni rajta, hogy valami nem stimmel...

A hozzállásodon kellene változtatni és akkor kisugárzásod is más lenne.

2021. ápr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 A kérdező kommentje:
Lol. Miféle hozzaallas? Mindig korrekt, tisztelettudó vagyok a nőkkel. Normális életet élek, sportolok, mint írtam, egészséges életmódot követek. Igényes, ápolt vagyok magamra és a környezetemre. Való igaz, hogy az emberi butaságot, igénytelenséget nem tudom elviselni a környezetemben. Egyedül tartom fent magam, minden adott, hogy egy szép nőnek is tetsszek már meg végre. A barátnőim azok voltak, de sosem direkt ismerkedéssel születtek a kapcsolatok. Én nem vagyok egy nagyképű, hatalmas hangú, egy fogú buta Jóska, hogy előadjam magamról, ami távolról sem igaz. 🙂
2021. ápr. 19. 13:04
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!