Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlag feletti kinézetű férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag feletti kinézetű férfiként miért ezt tapasztalom?

Figyelt kérdés

Kikérdeztem idegeneket kíváncsiságból a neten képes szavazó oldalon. Rendszerint 7,1-7.5/10 pontot kaptam különböző képekre, azt írja átlag feletti ez.

Személyesen is megkérdeztem embereket, ott is valamivel átlag felettinek tartottak kinézetre. Magas is vagyok, tanult ember. Állítólag jól kommunikálok, van humorom, egyedül élek. Ez persze lényegtelen, nem felvágásnak írtam.

Az érdekelne, hogy csak küllem alapján miért nem kapok idegen nőktől egy mosolyt sem az utcán, ha összenézünk. Többnyire csak néznek, mint kezdő meleg a gőzfürdőben, vagy rám sem néznek. Tudom, hogy az én dolgom a kezdeményezés, de nem egy olyan esetről hallottam már, olvastam, amikor a nő ment oda, ő adott egyértelmű érdeklődési jelzést. Pl. szemezés, mosoly.

Rám meg vagy csak a 14 év alatti lányok köszöngetnek, integetnek, incselkednek, vagy a 70 éves mamák. Vagy olyan nőknek kellek, akik dagadtak, igénytelenek, miközben én rendszeresen sportolok, no cigi, no pia és egészséges életmód jellemez.

Magam 30 körül vagyok, pontos kort nem írnék.


2021. ápr. 18. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
35%
Talán mert nem vagy vonzó. Amúgy a nőknek csak a felső 20% jön be, szóval ha te csak 10/7-es vagy, akkor nem vagy toppasi a nők nagy részének a szemében.
2021. ápr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 A kérdező kommentje:
Anyád.
2021. ápr. 18. 19:01
 33/80 anonim ***** válasza:
77%

10/7 sztem is harmatgyenge.


De tisztábban láttunk ha beteszel

Ide egy képet magadról!


27/N

2021. ápr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
96%

Ha jól értem, akkor valamivel átlag feletti a külsőd, de nem kimagaslóan jó. Azt gondolom, hogy az emberek többségének érdeklődését, ha vadidegenről van szó és nem minden jött-menttel épp ismerkedni szeretne, legfeljebb a nagyon jó kinézetű emberek keltik fel.


Valószínűleg ezt a lécet nem ütöd meg. Hozzám sem szoktak odajönni nőként normális pasik, de ha sörözni/bulizni megyünk, akkor az elsők között kelek el, mert megközelíthető vagyok és nincsenek kifejezetten magas külső adottságokra vonatkozó igényeim. (Van párom, nem kérek privátot).


De amúgy az is lehet, hogy csak ismeretlenként nem vagy szimpatikus vagy megközelíthető és nem érzik, hogy kijöhet valami abból, ha kezdeményeznek.

2021. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
72%
Annyira szeretem ezeket az "átlag feletti pasi vagyok" kijelentéseket minden alap nélkül. Egó meg önbizalom van rendesen...
2021. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, azért egy képet én is megnéznék a kérdezőről.
2021. ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
45%

33.


10/7 harmat gyenge akkor milyen a 10/2 mondjuk? :D

2021. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem aki anyáz, annak a jellemével óriási gondok vannak,
2021. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
38%
Ki vagy e gyúrva kérdező?Van e pénzed? Ez a kettő a fontos.
2021. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, van-e olyan, aki élőben kérdezgetett másokat a saját külsejéről, és nagyrészt negatív kritikát kapott volna.
2021. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!