Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlag feletti kinézetű férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag feletti kinézetű férfiként miért ezt tapasztalom?

Figyelt kérdés

Kikérdeztem idegeneket kíváncsiságból a neten képes szavazó oldalon. Rendszerint 7,1-7.5/10 pontot kaptam különböző képekre, azt írja átlag feletti ez.

Személyesen is megkérdeztem embereket, ott is valamivel átlag felettinek tartottak kinézetre. Magas is vagyok, tanult ember. Állítólag jól kommunikálok, van humorom, egyedül élek. Ez persze lényegtelen, nem felvágásnak írtam.

Az érdekelne, hogy csak küllem alapján miért nem kapok idegen nőktől egy mosolyt sem az utcán, ha összenézünk. Többnyire csak néznek, mint kezdő meleg a gőzfürdőben, vagy rám sem néznek. Tudom, hogy az én dolgom a kezdeményezés, de nem egy olyan esetről hallottam már, olvastam, amikor a nő ment oda, ő adott egyértelmű érdeklődési jelzést. Pl. szemezés, mosoly.

Rám meg vagy csak a 14 év alatti lányok köszöngetnek, integetnek, incselkednek, vagy a 70 éves mamák. Vagy olyan nőknek kellek, akik dagadtak, igénytelenek, miközben én rendszeresen sportolok, no cigi, no pia és egészséges életmód jellemez.

Magam 30 körül vagyok, pontos kort nem írnék.


2021. ápr. 18. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
70%
Lol lol lol.
2021. ápr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
100%

Küldenél nekem egy képet magadról? Kíváncsi lennék, mi lehet a probléma.

De egyébként ismerkednék is akár veled szívesen!

2021. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
88%

Picit visszataszítóak a kommentjeid amúgy. A kisugárzáson sok múlik élőben. Utcán én sem szeretek mások szemébe visszanézni, gyűlölöm ha bámulnak,inkább elfoglalom magam valami mással.

23l

2021. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 A kérdező kommentje:
73: írj képért. Nem szeretnék ismerősbe botlani.
2021. ápr. 19. 14:10
 75/80 A kérdező kommentje:
Mára már beléptem a top 20%ba. Haha. [link]
2021. ápr. 19. 14:25
 76/80 anonim ***** válasza:
79%

69.komment: elmennek a jó qva anyjukba

71.komment: mindig tisztelettudó vagyok a nőkkel.

Mondd csak, te értelmi fogyatékos vagy?

2021. ápr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 A kérdező kommentje:
A normális nőkkel...
2021. ápr. 19. 15:14
 78/80 anonim ***** válasza:
80%

Miért sunnyogsz kérdező?


Szerintem egy képet vállalni magadról nem akkora probléma, főleg, ha átlag feletti a kinézeted.


Továbbra is várom a fotód, és nem e-mailben, hanem itt.

Ha nem kapom meg, akkor sajnos nem hiszem, hogy ennyire jó parti vagy, ahogy írod.

2021. ápr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
90%

Ez a photofeeler vagy hülyeség vagy kis kedves lelki önbizalom tuning.

8,3-nak értékelt engem, de megbízhatóság meg értelmi szint is szerinte 8,5 feletti. (Utóbbi kettő metg reális is lehet)

Én magam totálisan átlagosnak tartom kinézetre, sportolok, nem vagyok elhízva, de férfiasnak nem mondanának, talán ez a legnagyobb baj. A nők világ életemben leszartak. Volt pár barátnőm, szépek is voltak, de 1000 kidobás után jöttem össze velük. És ők is kidobták / megcsaltak.


Tinderen ugyan ezekkel a fotókkal heti 2-3 matchem van, pedig több mint a nők felét jobbra húzom.

2021. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:
78%
szerintem mostanra mindenkinek egyertelmu lett, miert nincs a kerdezonek senkije.
2021. ápr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!