Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlag feletti kinézetű férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag feletti kinézetű férfiként miért ezt tapasztalom?

Figyelt kérdés

Kikérdeztem idegeneket kíváncsiságból a neten képes szavazó oldalon. Rendszerint 7,1-7.5/10 pontot kaptam különböző képekre, azt írja átlag feletti ez.

Személyesen is megkérdeztem embereket, ott is valamivel átlag felettinek tartottak kinézetre. Magas is vagyok, tanult ember. Állítólag jól kommunikálok, van humorom, egyedül élek. Ez persze lényegtelen, nem felvágásnak írtam.

Az érdekelne, hogy csak küllem alapján miért nem kapok idegen nőktől egy mosolyt sem az utcán, ha összenézünk. Többnyire csak néznek, mint kezdő meleg a gőzfürdőben, vagy rám sem néznek. Tudom, hogy az én dolgom a kezdeményezés, de nem egy olyan esetről hallottam már, olvastam, amikor a nő ment oda, ő adott egyértelmű érdeklődési jelzést. Pl. szemezés, mosoly.

Rám meg vagy csak a 14 év alatti lányok köszöngetnek, integetnek, incselkednek, vagy a 70 éves mamák. Vagy olyan nőknek kellek, akik dagadtak, igénytelenek, miközben én rendszeresen sportolok, no cigi, no pia és egészséges életmód jellemez.

Magam 30 körül vagyok, pontos kort nem írnék.


2021. ápr. 18. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
91%

Egy rakat jóképű pasi van. Önmagában ez semmit nem fog kiváltani.

Olyant meg, hogy valóban nagyon erős vonzzódást érzek elsőre valakihez, jó, ha félévente egyszer van.

2021. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
94%

Én sem nézek meg férfiakat az utcán pedig szingli nő vagyok. Megyek a dolgomra, átnézek az embereken mert az idegenek nekem semlegesek. Ha már kialakul valahol egy beszédhelyzet, és az illető szimpatikus, akkor szokott feltűnni, hogy egyébként jól néz ki.

De attól hogy helyes vagy én még átnézek rajtad simán. Beszélgetés nélkül, hang nélkül, illat nélkül, gesztusok nélkül nem mond semmit nekem, hogy ki hogy néz ki.

2021. ápr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:
97%
Mégsem lehetsz akkor olyan jó pali🤷🏻‍♀️
2021. ápr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
98%
Azt nem értem, hogy miért kéne idegeneket néznem. Köszönöm, de én tökéletesen jól elvagyok a könyvemmel és a fülesemmel.
2021. ápr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 A kérdező kommentje:
Rendben.
2021. ápr. 18. 16:23
 26/80 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom én. :(
2021. ápr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
74%
Egyszer láttam egy ilyen pasit az utcán.Finoman megbámultam aztán magamra néztem és szégyenkezve inkább elfordítottam a fejem,mielőtt finoman kiröhög.
2021. ápr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a 7, 7.5 az átlagos, bár ezt nem nagyon tudom értelmezni. Kettő csoport van, tetszik, nem tetszik, és ez szubjektív.
2021. ápr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
69%

A férfiak sokkal vizuálisabb típusok, ez tény. Nőket nem indítja be egy jóképű pasi látványa.

Ahogy már írták, sokat számít a helyzet, egy gesztus, illat. Önmagában nem fogok férfiakat nézegetni, feltűnően bámulni meg végképp nem.

2021. ápr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:
68%

"Nőket nem indítja be egy jóképű pasi látványa."


Saját nevedben, kérlek. Engem beindít. De ahhoz nem elég, hogy átlagon felülinek mondja a nagyija.


(Chris Evansből például elég kevés szaladgál az utcán.)

2021. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!