Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlag feletti kinézetű férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag feletti kinézetű férfiként miért ezt tapasztalom?

Figyelt kérdés

Kikérdeztem idegeneket kíváncsiságból a neten képes szavazó oldalon. Rendszerint 7,1-7.5/10 pontot kaptam különböző képekre, azt írja átlag feletti ez.

Személyesen is megkérdeztem embereket, ott is valamivel átlag felettinek tartottak kinézetre. Magas is vagyok, tanult ember. Állítólag jól kommunikálok, van humorom, egyedül élek. Ez persze lényegtelen, nem felvágásnak írtam.

Az érdekelne, hogy csak küllem alapján miért nem kapok idegen nőktől egy mosolyt sem az utcán, ha összenézünk. Többnyire csak néznek, mint kezdő meleg a gőzfürdőben, vagy rám sem néznek. Tudom, hogy az én dolgom a kezdeményezés, de nem egy olyan esetről hallottam már, olvastam, amikor a nő ment oda, ő adott egyértelmű érdeklődési jelzést. Pl. szemezés, mosoly.

Rám meg vagy csak a 14 év alatti lányok köszöngetnek, integetnek, incselkednek, vagy a 70 éves mamák. Vagy olyan nőknek kellek, akik dagadtak, igénytelenek, miközben én rendszeresen sportolok, no cigi, no pia és egészséges életmód jellemez.

Magam 30 körül vagyok, pontos kort nem írnék.


2021. ápr. 18. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
98%
Nő vagyok és utcán én sem nézem meg a férfiakat, pedig full hetero vagyok. Rájuk mosolyogni meg csak akkor szoktam, ha valami interakció volt, pl leejtettem valamit a boltban és valaki felvette nekem.
2021. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 A kérdező kommentje:
Voltak már barátnőim. Hidd el, jobban nézek ki az utca emberénél, de azt is aláírom, hogy nem a kifejezetten jóképű kategbe tartozom, ha van ilyen.
2021. ápr. 18. 15:56
 13/80 anonim ***** válasza:
85%

Okoska, olyan is volt, akit dagadtnak és igénytelennek neveztél.

Lehet, hogy némelyik csak a te mércéddel dagadt vagy igénytelen.

2021. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 A kérdező kommentje:
Objektíven dagi, nem szubjektív mérce alapján.
2021. ápr. 18. 15:57
 15/80 anonim ***** válasza:
90%
Ja és ezt a pontozgatást meg hagyjuk már, mert full hülyeség. Mindenki más számot adna, ez attól is függ, mennyire udvarias.
2021. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 A kérdező kommentje:
Jó, csak szeretném megérteni, miért képtelenek az emberek egymásra nézni az utcán, ha elmennek a másik mellett, előtt stb.
2021. ápr. 18. 15:59
 17/80 anonim ***** válasza:
98%
Én meg azt szeretném megérteni, hogy miért is kellene vadidegeneket bámulászni az utcán? Normális ember nem azért megy ki az utcára, hogy másokat bámuljon.
2021. ápr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 A kérdező kommentje:
Akkor a földet nézed végig? Értem.
2021. ápr. 18. 16:05
 19/80 anonim ***** válasza:
97%
Nem csak a föld meg a vadidegen járókelők vannak. A földet ugyanúgy nem nézem, mint random járókelőket.
2021. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
22%
Qrva mind1, engedd el. A dagadt nők is úgy járnak az utcán, mintha ők teremtették volna a világot. Mindenki elmondta nekik gyerekkorukban 53x, hogy igen, te vagy a legszebb, legügyesebb, legokosabb, miközben egyhelyben megettek egy tál csülkösbabot, tesiből ésmatekból meg megbuktak...
2021. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!