Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni férfiak miért vannak azon kiakadva, hogy a nők a jóképű, jól kinéző férfiaknak írnak vissza?

Figyelt kérdés

Nem rég regisztráltam a Tinderre kíváncsiságból, és tényleg a szemem szám tátva maradt olyan férfiak vannak fent, ráadásul nem egy nem kettő.

Őszinte leszek nem tudom elképzelni, hogy ekkora választék mellett olyan pasikat húzzak jobbra, mint akik itt keseregnek, és szerintem ezért nem vagyok egyáltalán rossz ember. Szerintem mindenkinek joga van olyanokkal ismerkedni, akik már kép alapján bejönnek nekik. Az sem világos számomra, hogy miért baj az. ha az első ami alapján a nők döntenek az a kép, mivel ezt róják fel állandóan a magukat csúnyának tartó férfiak.


2020. dec. 29. 18:34
 81/103 anonim ***** válasza:
3%
Kedves kérdező olvasd már #75-öst hozzászólást újra vagy tényleg ennyire tökfej vagy? Egy mondattal nincs beleírva hogy azok a féfiak alja rohadékok.
2021. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/103 A kérdező kommentje:
Szószerint nincs, csak ez volt a mondandód lényege.
2021. jan. 8. 14:31
 83/103 anonim ***** válasza:
52%

"csak ez volt a mondandód lényege."


Jó akkor megnyugodtam hogy csak hülye vagy és nem tudsz mondatot értelmezni :D


De akkor leírom újra hogy a te tökfej fejed is értse.


====

Engem nem érdekel hogy az összes ilyen jóképő/gazdag/kigyúrt/jólöltözött pasi után fut az összes nő. Csak akkor ne siránkozzanak a nők hogy kb csak ilyen kitartott ágyasok mint valami tenyészetben a nőstények.

2021. jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/103 A kérdező kommentje:

"kb csak ilyen kitartott ágyasok mint valami tenyészetben a nőstények."


Ez nem azt jelenti, hogy a jóképű férfiak rohadékok, mert így kezelik a nőket?


Amellett, hogy csúnya vagy, még buta és rosszindulatú is. Biztos azért nincs senkid, mert a nők olyanok, amilyenek...

2021. jan. 8. 14:44
 85/103 anonim ***** válasza:
78%

Itt egy kép amivel szemléltetem mire gondoltam.


[link]


[link]


Ha neked ez jó hogy így kezelnek akkor egészségedre.

2021. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/103 anonim ***** válasza:
4%
És mégegyszer mondom de úgy tűnik a retkes hülye ostoba fejed képtelen megérteni 5 szörre sem. EGY SZÓVAL SEM SZÍDTAM A FÉRFIAKAT!
2021. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/103 A kérdező kommentje:
Hú, de beteg vagy:D Igen, egy jóképű férfi csak így kezelheti a nőket:D Pontosan! A nők vagy veled, meg a hozzád hasonlókkal állnak szóba, vagy pórázra kerülnek. Ez a két véglet létezik egyedül:D Olyan jókat mosolygok rajtad:D
2021. jan. 8. 14:59
 88/103 anonim ***** válasza:
4%

Nyílván nem minden jóképő pasi tart pórázon csajokat. De mivel minden jóképű pasinál tobbzódik az össze nő így igenis hogy nagyobb arányben lesz itt olyan pasi olyan természetű aki egyszerre több nővel is szórakozik mint egy állattal.


És ezt most vagy 6.jára írom le neked hogy NEM SZÍDOM A JÓKÉPŰ FÉRFIAKAT! Nem az ÖSSZES olyan. 7. jére már nem vagyok hajladó leírni neked mert már így is úgy érzem mintha egy molylepkével beszélgetnék.

2021. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/103 A kérdező kommentje:
Hozzád képest a molylepke egy okos állat. Az volt az eredeti kérdés, hogy miér tnem lehet elfogadni, hogy mindenki olyannal akar ismerkedni, aki tetszik neki. Erre belinkelsz pórázon tartott nőket. (amik amúgy nyilván egy fotózásról vannak).
2021. jan. 8. 15:22
 90/103 anonim ***** válasza:
4%

Jó akkor bemásolom neked a #75 ös hozzászólásomat:


"Nekem aztán mind1.


Engem amúgy egyáltalán nem zavar hogy a nők a legkigyurtabb és leggazdagabb férfiakat akarják. "


Ezt olvasd el 5-ször...


Ezt meg te írod:

"Az volt az eredeti kérdés, hogy miér tnem lehet elfogadni, hogy mindenki olyannal akar ismerkedni, aki tetszik neki."

."


Ezt is olvad el 5 szor. Majd mindenkettőt egyszerre. Köszönöm szia...

2021. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!