Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni férfiak miért vannak azon kiakadva, hogy a nők a jóképű, jól kinéző férfiaknak írnak vissza?

Figyelt kérdés

Nem rég regisztráltam a Tinderre kíváncsiságból, és tényleg a szemem szám tátva maradt olyan férfiak vannak fent, ráadásul nem egy nem kettő.

Őszinte leszek nem tudom elképzelni, hogy ekkora választék mellett olyan pasikat húzzak jobbra, mint akik itt keseregnek, és szerintem ezért nem vagyok egyáltalán rossz ember. Szerintem mindenkinek joga van olyanokkal ismerkedni, akik már kép alapján bejönnek nekik. Az sem világos számomra, hogy miért baj az. ha az első ami alapján a nők döntenek az a kép, mivel ezt róják fel állandóan a magukat csúnyának tartó férfiak.


2020. dec. 29. 18:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/103 anonim ***** válasza:
23%
"Az meg, hogy normális vagy az a te esetedben nem érték" ha normális valaki érték.lehet te valami elcseszett dolgot értettél normális alatt.
2020. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/103 anonim ***** válasza:
0%
De amugy itt is érték.Attól hogy flegma a csaj és ő még ennek ellenére is normális az mi ha nem türelem és érték?
2020. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/103 anonim ***** válasza:
54%

37: "Középkorú 30-as nők :D idióta..."

Ezzel konkrétan mi is a baj?

2020. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/103 anonim ***** válasza:
20%

Az, hogy nem vagy tisztában a fogalmakkal?

Mondjuk konkrétan ez a te bajod, incelke.

Mi jót kacagunk rajtatok:)

2020. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/103 anonim ***** válasza:
69%
Kacaghatsz, de attól még láthatóan nem vagy tisztában a középérték fogalmával és/vagy a mai 30-as emberek várható élettartamával.:)
2020. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/103 anonim ***** válasza:
61%

Az itteni férfiak miért vannak azon kiakadva, hogy a nők a jóképű, jól kinéző férfiaknak írnak vissza?


Mert kb 10 ezer válasz van ezen az oldalon nőktől férfiaknak különböző kérdéseknél, hogy neked sem a külsőddel van baj, hanem a belsőd rohad. Tehát ezek szerint a külső miatt vissza kellene írniuk és csak a bels ő miatt nem (azt meg nem ismerik az elején).

2020. dec. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/103 anonim ***** válasza:
77%

#33: "mégis mit várnak? Se kívül, se belül nem tudnak nyújtani semmit, de nekik jár a p*na alanyi jogon :D"


Egyik alpári stílusú választ sem én írtam, de annyit érdemesnek tartok megjegyezni, hogy ez a való életben továbbra sem kizáró oka annak, hogy valakinek legyen nője, sőt!


De tovább megyek, nem egy jóképű sráctól hallottam más szavakkal hasonló mondatokat, például mikor a többedik bántalmazás után végre elhagyta őket a nő "Sebaj, majd beállsz huszadik f@sztartónak a BMW-s megmentő lovagodhoz.."


vagy


"Én szurkolok az összes gazdag pasinak, hogy minél több ilyen beképzelt nőt baxanak át a palánkon. :D"


#40: Akarni akarhatsz te is bármit, a kérdés, hogy van-e rá reális esélyed.


Itt inkább azért megy az állandó, végeláthatatlan vita, hogy sok nő panaszkodik, hogy nincs normális férfi, aztán mikor ezt kiírják újra és újra és megmagyarázzák, hogy így meg úgy meg itt nem ismerkednek meg sehol nem ismerkednek meg ilyen meg olyan feltételeik vannak. Jogosan jön a - sokkal rosszabb helyzetben lévő - férfiak száján ki az, hogy "hát akkor b...szd meg, ha semmi sem jó!"


A Nők Lapja Cafén vagy a Hoxán lehet vergődni, ott biztos több léleksimogató választ fog kapni.


Itt a Gyakorin viszont nagyon rossz közegben van. Mintha a budai milliárdos családból származó fiú Észak-Kelet Magyarországon lévő falvakban próbálna szolidaritást kicsikarni az ottani lakosságtól, amikor elpanaszkodja nekik, hogy milyen szemét az apja, amiért kitűnő osztályzathoz köti az X6-os BMW-t és amiért 4-es lett csak egy szar 3 éves Volvót kapott.


Szerinted mennyire fognak együttérezni vele, átérezni a fájdalmát szegénykének?


#41: Valóban? Akkor erről világosítsd már fel légyszíves a környezetemben lévő "nincs veled semmi baj, csak nincs kémia, de nem hiszem el, hogy egyetlen nőnek sem jössz be, olyan nem létezik" nőket is.

2020. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/103 anonim ***** válasza:
80%

Akkor erről világosítsd már fel légyszíves a környezetemben lévő "nincs veled semmi baj, csak nincs kémia, de nem hiszem el, hogy egyetlen nőnek sem jössz be, olyan nem létezik" nőket is.


Minden egyes nő ilyen a környezetemben is, nincs veled semmi baj, de nincs kémia. Aztán ha kapsz 20/20 ilyet, az elég elkeserítő. De ha megkérded miben kéne jobbnak lenned, hogy ne csak nincs vele baj legyen a válasz, hanem nem vagy rossz pasi válasz jöjjön, akkor nem tudják megmondani, vagy hallgatnak, vagy kitérő választ mondanak. Valszeg arra gondolnak, hogy újra kellenne születned helyes pasiként, csak ugye ezt nem merik megmondani a szemedbe. Tehát a nincs vele baj, a leggányabb válasz amit 10/9 nő alkalmaz, egy hatalmas hazugság csak a nők 90%-a nem szeret igazat mondani (vagyis de, a szépfiújuknak, hogy szeretlek édes).

2020. dec. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/103 A kérdező kommentje:

"Szerinted mennyire fognak együttérezni vele, átérezni a fájdalmát szegénykének?"


Gondolom ezek a kérdezők a többi nőtől várnak együttérzést, tapasztalatokat, etc, nem a kanos rosszindulatú férfiaktól.


"Itt inkább azért megy az állandó, végeláthatatlan vita, hogy sok nő panaszkodik, hogy nincs normális férfi, aztán mikor ezt kiírják újra és újra és megmagyarázzák, hogy így meg úgy meg itt nem ismerkednek meg sehol nem ismerkednek meg ilyen meg olyan feltételeik vannak. Jogosan jön a - sokkal rosszabb helyzetben lévő - férfiak száján ki az, hogy "hát akkor b...szd meg, ha semmi sem jó!""


Ezzel az a baromi nagy probléma, hogy attól mert valaki jóképű, vonzó férfi nem lesz automatikusan szemétláda, és a csúnya arcú, alacsony kopaszodó, pocakos férfiak sem lesznek automatikusan kedves, aranyos, szerető megértő emberek. Egyszer én is megpróbáltam olyannal összejönni, akihez nem vonzódtam, csak jófejnek, intelligensnek és viccesnek tartottam. Az első adandó alkalomnál átbszott. Köszi soha többet.

2020. dec. 31. 12:33
 50/103 A kérdező kommentje:
48-asnak: Mit mondjanak? Hogy csúnya vagy, és sosem feküdnének le veled? Jobban éreznéd magad?
2020. dec. 31. 12:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!