Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni férfiak miért vannak azon kiakadva, hogy a nők a jóképű, jól kinéző férfiaknak írnak vissza?

Figyelt kérdés

Nem rég regisztráltam a Tinderre kíváncsiságból, és tényleg a szemem szám tátva maradt olyan férfiak vannak fent, ráadásul nem egy nem kettő.

Őszinte leszek nem tudom elképzelni, hogy ekkora választék mellett olyan pasikat húzzak jobbra, mint akik itt keseregnek, és szerintem ezért nem vagyok egyáltalán rossz ember. Szerintem mindenkinek joga van olyanokkal ismerkedni, akik már kép alapján bejönnek nekik. Az sem világos számomra, hogy miért baj az. ha az első ami alapján a nők döntenek az a kép, mivel ezt róják fel állandóan a magukat csúnyának tartó férfiak.


2020. dec. 29. 18:34
 71/103 anonim ***** válasza:
96%
Én nem reklámoznám a szexuális bűnöző haveromat, aki akkora primitív ösztönlény, hogy meg is drogozna egy ártatlan nőt, aztán vállalná a börtönt is egy dugásért...
2020. dec. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/103 A kérdező kommentje:
Pedig Laci "annyira okos, annyira rendes, annyira imádjuk, annyira sikeres"
2020. dec. 31. 17:39
 73/103 anonim ***** válasza:
3%
Miért, buliban mi megy? Legtöbb pasi itatja a nőket addig amíg azok szinte ki nem dőlnek. Utána felviszik magukhoz.
2021. jan. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/103 anonim ***** válasza:
3%
#73: Arról nem beszélve, hogy mennyi nő van, aki szándékosan játssza meg magát, hogy részeg pedig nagyon is észnél van, hogy aztán áldozatszerepben tetszeleghessen.
2021. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/103 anonim ***** válasza:
4%

Nekem aztán mind1.


Engem amúgy egyáltalán nem zavar hogy a nők a legkigyurtabb és leggazdagabb férfiakat akarják. Csak akkor ne siránkozzanak hogy ők csak 1 nő a sok háremhölgy közül. Meg ne tagadják a "hipergámia" fogalmát.


Aztán meg azt mondják hogy minden pasi szemét... Közbe nem csak nem kéne kitartott ágyasnőnek lenni ennyi. De ha leakarnak menni a "nőstényállat" szintre az az ő dolguk. Engem tuti nem érdekel.


Neten nézelődtem és a 35-40-es korosztályban nagyon sok nő van aki még nem szült gyereket és kb 10/10-es. Formásak csinosak jó karrierjük és boldogok férfi nélkül is komfortosan élnek.


Na az ilyen nőket kerülöm el nagy ívben. Ezek szerint olyan magasak az elvárásaik amelyet kb 1 férfi sem tud megugrani. Meg már jócskán túl vannak azon a koron is amikor optimális lenne a szülés. Tehát ha valami ilyesmi látok csak az én fiatalabb korosztályomban akkor lehet tudni hogy arra nőre mi már kb 10 év múlva.


De mint már mondtam nem zavar. Csak akkor ne siránkozzanak hogy nincs normális férfi sehol sem.

2021. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/103 anonim ***** válasza:
100%

A Tinder képi megjelenítésre ment rá és többnyire olyan nőket vonz, akik ott a jó pasi fogalmát a kép alapján határozzák meg. Ez az egyszerűbb és nincs jogunk számon kérni rajtuk, hogy nem bonyolítják az életüket.


Kinek nem a látható képi megjelenítése az értéke, hanem rejtett lelki vagy akár testi (khm.) adottságai (pl. jók az ágyban), a dumája, a humora, a karizmája, a pénze az előnye, az keresen más platformot például javaslom erre az olyan offline applikációkat, mint mondjuk egy baráti vagy hobbista kör.


(Pénzt nyilván lehet képi megjelenítéssel is kifejezni, de ezek a legtöbbször karikatúrákba fulladnak).

2021. jan. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/103 A kérdező kommentje:

Senki sem beszélt sem a legkigyúrtabbról, sem a leggazdagabbról.


Olyan férfiakról van szó, akik jóképűek, és adnak a megjelenésükre.


Nincs szükség ferdítsére!

2021. jan. 8. 13:42
 78/103 anonim ***** válasza:
3%
Te ne ferdíts kedves kérdező. Akkor cseréld ki a mondatban a "legkigyúrtabbról, sem a leggazdagabbról." -> "akik jóképűek, és adnak a megjelenésükre" erre. Mindenki tudja hogy miről szólt az írás csak te nem fogtad fel a lényegét.
2021. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/103 A kérdező kommentje:
Tehát a jóképű, jó megjelenésű férfiak alja rohadékok, és a rondák kedves, aranyos, tünemények. Így gondoltad?
2021. jan. 8. 13:54
 80/103 anonim ***** válasza:
50%
Párhuzamos génkészletű szexpartner-rétegeket fog a Tinder kiállítani, az evolúció újabb foka. Lesznek a tinder toposok, meg akik nem azok. Mint régen a nemesek, meg a jobbágyok vagy a polgárok és a szegények.
2021. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!