Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni férfiak miért vannak azon kiakadva, hogy a nők a jóképű, jól kinéző férfiaknak írnak vissza?

Figyelt kérdés

Nem rég regisztráltam a Tinderre kíváncsiságból, és tényleg a szemem szám tátva maradt olyan férfiak vannak fent, ráadásul nem egy nem kettő.

Őszinte leszek nem tudom elképzelni, hogy ekkora választék mellett olyan pasikat húzzak jobbra, mint akik itt keseregnek, és szerintem ezért nem vagyok egyáltalán rossz ember. Szerintem mindenkinek joga van olyanokkal ismerkedni, akik már kép alapján bejönnek nekik. Az sem világos számomra, hogy miért baj az. ha az első ami alapján a nők döntenek az a kép, mivel ezt róják fel állandóan a magukat csúnyának tartó férfiak.


2020. dec. 29. 18:34
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/103 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább próbáld fejleszteni magad, és szerezz egy nőt, ahelyett hogy itt fröcsögsz. Csókollak!
2021. jan. 8. 15:40
 92/103 anonim ***** válasza:
39%
Borzalmas egy nő vagy ne haragudj... :/
2021. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/103 anonim ***** válasza:
79%
Nem nézek ki jól, nem vagyok kiakadva, nem vagyok fent Tinderen, nem csajozom itt. Mindig vannak csajaim. Fixen 6 hónap nálam egy párkapcsolat. Utána dobom ki. Megvagyok. Köszi
2021. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/103 anonim ***** válasza:
81%

#93

Ezek szerint egyikbe se voltál szerelmes? Vagy mi ez a fixen 6 hónap?

2021. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/103 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem csak szeretne ő barátnőt, nemhogy még ő is dobja ki.
2021. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/103 anonim ***** válasza:
36%
6 hónap. Ez a szabályom 8 éve. Nem akarom, hogy komolyabbá forduljon, akár részükről, akár részemről. 8 éven nagyon csúnyán megjártam. Ez a szabályt hoztam akkor majdnem pontosan 6 hónapnyi masszív alkoholizmus után. Innen jött.
2021. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/103 anonim ***** válasza:
37%

"Az itteni férfiak miért vannak azon kiakadva"


Kösz drága,megnevettettél az itteni "férfiak" kifejezéssel. :)

Válaszolva a kérdésedre,azért,mert kvázi gyagyások.A szüleik a seggük alá toltak mindent,azt tanulták otthon,hogy hisztivel/vergődéssel mindent el lehet érni,és most pofára esnek,mert a világ nem alkalmazkodik hozzájuk.Egyszóval vesztesek,akik nem képesek/akarnak felnőni.

2021. febr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/103 anonim ***** válasza:
41%
Nincsenek kiakadva. Azon vannak kiakadva, mikor egyes csajok itt sírnak a "főnyeremény" pasijuk miatt, ahol láthatóan a kinézet volt az egyetlen szűrő. Na az marha idegesítő tud lenni.
2021. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/103 anonim ***** válasza:
0%

"Nem rég regisztráltam a Tinderre kíváncsiságból, és tényleg a szemem szám tátva maradt olyan férfiak vannak fent, ráadásul nem egy nem kettő."

Ha férfiként így látod, akkor vagy látens homo vagy, vagy nem tudod objektíven megítélni a saját nemed. Egész mást lát vonzónak egy nő, mint mi egy férfin.

2021. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/103 anonim ***** válasza:
50%
100. válasz az enyém.
2022. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!