Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni férfiak miért vannak azon kiakadva, hogy a nők a jóképű, jól kinéző férfiaknak írnak vissza?

Figyelt kérdés

Nem rég regisztráltam a Tinderre kíváncsiságból, és tényleg a szemem szám tátva maradt olyan férfiak vannak fent, ráadásul nem egy nem kettő.

Őszinte leszek nem tudom elképzelni, hogy ekkora választék mellett olyan pasikat húzzak jobbra, mint akik itt keseregnek, és szerintem ezért nem vagyok egyáltalán rossz ember. Szerintem mindenkinek joga van olyanokkal ismerkedni, akik már kép alapján bejönnek nekik. Az sem világos számomra, hogy miért baj az. ha az első ami alapján a nők döntenek az a kép, mivel ezt róják fel állandóan a magukat csúnyának tartó férfiak.


2020. dec. 29. 18:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/103 anonim ***** válasza:
20%

"9/10 A kérdező kommentje:

"még akkor is, ha 4 évig nem rak meg senki,"



Aha, szóval az egy szemét krva, aki nem veletek rakatja meg magát, hanem a jó pasikkal. Értem:D"


NEM!


Csak aztán ne sipítozz, hogy töketlenek a pasik, meg, hogy téged senki nem szeret, meg hasonló bullshit dolgokat!


Nem baj ha jó kocsit akarsz, és gyűjtesz rá, de az egy baromság, ha közben nem mész sehová, mert derogál buszozni, vagy addig venni egy használt Opelt.

2020. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/103 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, annak írsz vissza akinek akarsz. :D
2020. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/103 anonim ***** válasza:
47%

Nem kérdező, az égvilágon senki sem ítélheti el azt, ha csak a jól kinéző férfiaknak adsz esélyt. Ha valaki mégis, akkor annak nincs igaza, frusztrált, buta stb. Tehát amit teszel, azzal semmi baj, ügyes vagy.

Viszont e miatt te ne panaszkodj. Szerencsére úgy néz ki, hogy nem is tervezed. Ha mégis panaszkodnál a te szabad döntésednek a következményei miatt, na az az amit megvetünk, remélem nem is fog megtörténni, remélem nem is lesz rá okod.

2020. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/103 anonim ***** válasza:
67%

"Őszinte leszek nem tudom elképzelni, hogy ekkora választék mellett olyan pasikat húzzak jobbra, mint akik itt keseregnek..."

Mégis honnan tudod, hogy milyenek azok a pasik külsőre, akik itt "keseregnek"? Mert én sehol nem látok profil képet a válaszok mellett.

2020. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/103 anonim ***** válasza:
21%
Sebaj, majd beállsz huszadik f@sztartónak a jóképű férfihez...
2020. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/103 anonim ***** válasza:
82%

"Mégis honnan tudod, hogy milyenek azok a pasik külsőre, akik itt "keseregnek"? Mert én sehol nem látok profil képet a válaszok mellett."


Alattad lévő válasz szuper példa. Férfilogika szerint helyes pasik mind gonoszak.

2020. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/103 anonim ***** válasza:
83%

Én férfi létemre megértem a kérdezőt.


Mikor a dagadt csajnak azt mondom, hogy nem kell, akkor ugyanígy akad ki.


Annyi a különbség, hogy a csajjal együtt kiakad az összes barátnője, sőt még az ismeretlen csajok is, mert ugye neki olyan szép lelke van, meg az embert kellene látni, meg ő így érzi jól magát

2020. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/103 anonim ***** válasza:
19%
16: Na és ő milyen valójában? Szőke, barna, kopasz? Keskeny arcú, esetleg kerek fejű? Milyenek a szemei? Csak mert ő azt sugallja, hogy nem jóképű, Te elkönyvelted csúnyának.
2020. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/103 anonim ***** válasza:
93%

Első körben azt tudom mondani, hogy örülj neki, hogy van választék. Én másfél éve voltam fenn utoljára, (hálisten már nem kell🙏🏼) de valami kritikán aluli volt a felhozatal, és még köztük is volt jó pár, aki eléggé túlértékelte magát...

Másodsorban:jogod van, csinàld, egészségedre!

2020. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/103 anonim ***** válasza:
9%

Érdemes megnézni az #1 és a #17 pontozását... pedig pont ugyanazt mondják mindketten, valami miatt az egyik mégis porba van pontozva...


Vajon mi lehet a különbség?

2020. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!