Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a férfiaknak a szép arcú, vékony nők kb. mind tetszenek, de a nőknek 10 jóképű, normál vagy sportos testalkatú férfiból csak max.2 jön be külsőre?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Biztos pasi vagy ilyen szintű gondolkodással...
2020. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Mert a nők Viagrája a pénz!


Hiába néz ki a pasi úgy, mint egy férfimodell, ha csóró.

2020. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Én nem ezt tapasztalom. Nem mindenkinek jönnek be a vékony nők; sok férfi van, aki a teltebbeket preferálja. De ugyanez igaz a legtöbb tulajdonságra: pici/nagy mellek, fenék, stb. Ha pl. ide kitesz valaki egy képet egy nőről, mindig olyan fele-fele arányban lesznek a válaszok, hogy kinek tetszik, kinek nem. Talán az előbbiből kicsit több szokott lenni, de nem számottevően. Ha férfiról szól a kérdés, akkor sokkal egységesebbek a válaszok: vagy tetszik a többségnek, vagy nem tetszik. Én ezt tapasztalom.
2020. ápr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Ezt én is észrevettem nőként. Nekem nagyon ritka, hogy tetsszen egy férfi. Azt látom, ha valaki jóképű, izmos, stb. De ettől még simán hidegen hagy. Hogy tetsszen is nekem, valami megfogjon benne, az nagyon ritka.

Nekem inkább az a furcsa, hogy a férfiaknak kb. mindenki tetszik, aki megüti az átlagot.

2020. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

#3 és #4: Egyszer egy vegyes baráti társasággal ültünk egy elég forgalmas helyen (30 körüli emberek), és felmerült a velünk lévő lány barátban, hogy kit tartunk csinosnak, mutassunk olyan nőt, és akkor ő is mutat nekünk jóképű férfit.


Mi férfiak bele is feledkeztünk a játékba, a 18-40 közötti nők egészen nagy részére mondtuk, hogy csinos, vagy legalábbis azt, hogy van benne fantázia, csak kellene egy másik frizura, egy másik stílusú ruha.


Már kb 15 perce szórakoztunk, amikor a társaság lány tagja megszólalt, hogy, na AZ a férfi az jóképű... Eddig tartott neki, amíg a Margit-szigeten talált egy pasast, akire azt mondta, hogy igen, az nagyon ott van a szeren. Eddigre mi tucatnyi nagyon csinos, és legalább 3x annyi "van benne fantázia" nőt tudtunk összeszedni... (és nem, nem az volt az oka, hogy aznap csak nők voltak kint :))

2020. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem inkább az a furcsa, hogy a férfiaknak kb. mindenki tetszik, aki megüti az átlagot."


Ez nem igaz amúgy!


2 féle nőt látok aki szép:

- az egyik, aki csinos, de nem az estem. Őt persze megnézem, de nem szeretnék tőle semmit (most csak kinézetről beszélek).

- a másik tetszik is


A fő különbség szerintem, hogy nekünk férfiaknak sokkal szélesebb skálán jönnek be a nők. Például volt barátnőm, akinek kb az összes exe, és utánam jövő párja is 185 körüli volt. Nekem 155-178-ig volt mindenféle barátnőm. De ugyanez hajszínnel, bármi mással is igaz.


A nők szigorú listákat húznak elő, ha az a kérdés, hogy milyen típusú férfi tetszik nekik, a férfiak meg hebegnek-habognak, mert csinos az az alacsony, bögyös csajszi is, meg az a magas vékony...

2020. ápr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert a férfiak azt nézik, hogy kit fektetnének meg, és erre sok nőt látnak alkalmasnak. Pl 30 éves srácnak megfelel a 40 éves, telt nő is - egy menetre. Vagy egy 18 éves srác szívesen felpróbálna egy 30 éves nőt. Teljesen más a szemléletük, mint a nőknek.
2020. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire azért ne egyszerűsítsük le a féfiakat ösztönlény szintre...


Ti nők is megsértődtök, ha a férfiak teszik ezt fordítva.

2020. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
És meg is teszitek, úgyhogy hiába ez a rossz duma :) De persze lehet, te vagy a kivétel, a 100-ból 1,aki nemcsak azt nézi, hogy melyik nőt hogyan tömné meg.
2020. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert a nők sokkal válogatósabbak, mint a férfiak. A férfiak nem válogatnak úgy, mint a nők.


A nők nagyon a minőséget nézik egy férfiban, mihez ért, mit és hol dolgozik stb.


A férfiakban meg sok az olyan, hogy nem baj, ha nem túl gyönyörű, nem baj, ha nem nagyon okos, csak legyen valakije, hogy ne legyen szingli.

2022. máj. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!