Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni férfiak miért vannak azon kiakadva, hogy a nők a jóképű, jól kinéző férfiaknak írnak vissza?

Figyelt kérdés

Nem rég regisztráltam a Tinderre kíváncsiságból, és tényleg a szemem szám tátva maradt olyan férfiak vannak fent, ráadásul nem egy nem kettő.

Őszinte leszek nem tudom elképzelni, hogy ekkora választék mellett olyan pasikat húzzak jobbra, mint akik itt keseregnek, és szerintem ezért nem vagyok egyáltalán rossz ember. Szerintem mindenkinek joga van olyanokkal ismerkedni, akik már kép alapján bejönnek nekik. Az sem világos számomra, hogy miért baj az. ha az első ami alapján a nők döntenek az a kép, mivel ezt róják fel állandóan a magukat csúnyának tartó férfiak.


2020. dec. 29. 18:34
 51/103 anonim ***** válasza:
80%

Ez azért parttalan vita, mert a nők egyáltalán nem racionális érvek mentén tartanak valakit vonzónak vagy épp taszítónak. Van az a bizonyos 5 másodperces szabály, kb. ennyi idő alatt döntik el, hogy egy férfit vonzónak tartanak vagy sem. Nevezhetjük ezt első benyomásnak is. Ez teljesen ösztönös náluk, sokan maguk sem tudnak róla és nem is értik. Innentől fogva ugyanaz a férfi lehet jó pasi vagy rossz. A kettő között később van átjárás, de inkább csak lefele.


Ha jó pasinak lett nyilvánítva:

- jóképű, szép a mosolya: magabiztos, látszik, hogy foglalkozik magával, igényes és olyan szexi

- sportos: imádom az olyan férfiakat, akik foglalkoznak a testükkel és ennek látszatja is van. Egy férfi legyen férfi.

- prémium autó, karóra, öltöny: Ez igen, sikeres, van stílusa, kiállása és nem csak az edzőcipő, póló farmer kombót ismeri.


Ha pedig rossz pasinak:

- nagyra van magával meg vigyorog itt összevissza. Most azt hiszi, hogy megnyer azzal, hogy megvannak a fogai???

- jah, lejár az edzőterembe, mert mással nem tud kitűnni a tömegből. Egyébként se tetszenek a felfújt pasik, meg biztos öntelt.

- na a nyomi itt menőzik a kocsijával meg az órájával. Biztos kölcsönbe vannak nála..., az az öltöny meg egyenesen túlzás. Sokkal jobban bejönnek a természetes pasik, akik nem az anyagi helyzetükkel akarnak felvágni.


Innentől fogva pedig hiába hozol fel milliónyi racionális érvet, nem tudod meggyőzni a nőket az ellenkezőjéről. Néhányuk megpróbálja racionálisnak beállítani a döntését, amit kb. fél perc alatt tudsz darabokra szedni, csak éppen értelme nincs, mert ettől nem leszel vonzó. Sőt, még inkább taszítónak fognak tartani, mert valahol belül tudják, hogy egyébként igazad van.

2020. dec. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/103 A kérdező kommentje:

"Innentől fogva pedig hiába hozol fel milliónyi racionális érvet, nem tudod meggyőzni a nőket az ellenkezőjéről"


Mert ha egy nőre nem áll fel a farkad, de ő racionálisan elmagyarázza, hogy ő amúgy egy tök jó vonzó nő, akkor egyből felugrik igaz?

2020. dec. 31. 14:04
 53/103 anonim ***** válasza:
76%

Ha egy nőre "nem áll fel", akkor nyilván nem. De van egy óriási különbség: ha férfiként azt mondom, hogy nem jön be a nő, mert (most úgyis megsértek egy csoportot, szóval teljesen mindegy mit írok) pl. túl izmos és így már nem találom nőiesnek, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem csak őt nem találom vonzónak, de az összes többi hasonló nőt sem. Tehát elém hozhatsz másik 300 ilyen nőt, egyikük sem fog tetszeni és pontosan meg tudom mondani, hogy miért. Ellenben veletek, akik csípőből rámondjátok Pistire, hogy nem tetszik, mert mondjuk vékony, nem jönnek be a szakállas pasik és nincs diplomája, majd 1 hónap múlva összejöttök Gézával, aki vékony, szakállas és nincs diplomája. Persze lesz valami racionálisnak tűnő magyarázatotok, de erre írtam, hogy ezt kb. fél perc szétszedni.


Lényeg a lényeg: a nők kevésbé racionális, sokkal inkább érzelmi alapon döntenek és ezzel semmi baj nincs, csak fogadjátok el. Pontosan ezért parttalan egy ilyen vita.

2020. dec. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/103 A kérdező kommentje:

"Ellenben veletek, akik csípőből rámondjátok Pistire, hogy nem tetszik, mert mondjuk vékony, nem jönnek be a szakállas pasik és nincs diplomája, majd 1 hónap múlva összejöttök Gézával, aki vékony, szakállas és nincs diplomája. Persze lesz valami racionálisnak tűnő magyarázatotok, de erre írtam, hogy ezt kb. fél perc szétszedni."


Ránézel, nem tetszik, akkor nem tetszik PONT. Szakállas vékony diploma nélküli férfi és szakállas vékony diploma nélküli férfi között is akkora különbség lehet, mint Makó és Jeruzsálem között.

2020. dec. 31. 15:04
 55/103 anonim ***** válasza:
76%
Vagy nem érted, vagy nem akarod megérteni: igen, van különbség, csak akkor nem azt mondom, hogy az egyik azért nem tetszett, ami a másiknál nem probléma.
2020. dec. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/103 A kérdező kommentje:

Azért, mert ez veled egyszer személyesen megtörtént, nem azt jelenti, hogy mindenki így gondolkodik. Gondolom valaki kedves akart veled lenni, amikor kikosarazott, és nem akarta az arcodba vágni, hogy ronda vagy, hanem azt mondta, hogy bocs de nem tetszenek a vékony pasik. Ettől függetlenül még összejöhet egy jóképű vékony pasival.

Nekem pl nincsen kifejezett ideálom, hanem mindig ránézek az adott emberre és eldöntöm, hogy tetszik-e.

2020. dec. 31. 15:20
 57/103 anonim ***** válasza:
68%

Ezt nem csupán egy és nem csak személyes tapasztalat alapján írtam.


"Nekem pl nincsen kifejezett ideálom, hanem mindig ránézek az adott emberre és eldöntöm, hogy tetszik-e."

Éppen ezt írtam 3 hozzászólással ezelőtt. Van egy értékrended, ami alapján hozol egy gyors döntést és amibe a tudatos énednek is csak minimális beleszólása van. Ez teljesen logikus, fiatal nőként nincs arra lehetőség (főleg a mai világban), hogy minden férfira hosszabb időt rászánjatok.


"Gondolom valaki kedves akart veled lenni, amikor kikosarazott, és nem akarta az arcodba vágni, hogy ronda vagy"

Na ez az, ami viszont rettentően kontraproduktív, mivel a férfiak egy része tisztában van azzal, hogy nem ronda (más nőknél sikere van), a másik része meg komolyan veszi és elhiszi akkor is, ha nem igaz (önbizalom nullázódik és nem is fog próbálkozni). De ezt gyorsan oda lehet vágni, bízva abban, hogy megsértődik a pasi és eloldalog. Valójában viszont nem ez az ok, mivel ugyanez a nő egy másik hasonló külsejű pasit meg nem utasít el. De könnyebb ezt odavágni, mint belegondolni és azt mondani, hogy pl. a gesztusaival van baj, a testbeszédjén kellene javítani, vagy hiányzott az a bizonyos magabiztos, férfias kisugárzás. Ha ezeket hallja egy férfi, azzal már tud mit kezdeni és javítani önmagán, hogy majd más nőknél sikere lehessen.

2020. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/103 anonim ***** válasza:
25%

Szerinted mennyivel jobb benyögni, hogy alacsony vagy, nyomott a fejed, férfiatlan a testalkatod, vagy taszít a férfiatlan kisugárzásod?

Én pont azért nem vágtam ezeket oda, mert ezek szubjektív észlelések, és lenulláznák szerencsétlent, holott más nőhöz nem alacsony, más nő számára nem férfiatlan. Minek megbántani tök fölöslegesen? Nem az esetem, de amúgy tényleg nincs baj vele. Ha ez az igazság, mit mondjon az ember?

2020. dec. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/103 A kérdező kommentje:
58-as: le kell feküdni vele, mert neki az jár, máskülönben egy felszínes sz*r alak vagy:D
2020. dec. 31. 16:33
 60/103 anonim ***** válasza:
41%

- sportos: imádom az olyan férfiakat, akik foglalkoznak a testükkel és ennek látszatja is van. Egy férfi legyen férfi.


Ez azonnal cáfolva, csak az arc számít. Ha nem tetszik nektek az arca, akkor lehet sportos, kigyúrt, bármilyen, akkor is elutasítjátok. Itt olvashatod:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2020. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!