Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni férfiak miért vannak azon kiakadva, hogy a nők a jóképű, jól kinéző férfiaknak írnak vissza?

Figyelt kérdés

Nem rég regisztráltam a Tinderre kíváncsiságból, és tényleg a szemem szám tátva maradt olyan férfiak vannak fent, ráadásul nem egy nem kettő.

Őszinte leszek nem tudom elképzelni, hogy ekkora választék mellett olyan pasikat húzzak jobbra, mint akik itt keseregnek, és szerintem ezért nem vagyok egyáltalán rossz ember. Szerintem mindenkinek joga van olyanokkal ismerkedni, akik már kép alapján bejönnek nekik. Az sem világos számomra, hogy miért baj az. ha az első ami alapján a nők döntenek az a kép, mivel ezt róják fel állandóan a magukat csúnyának tartó férfiak.


2020. dec. 29. 18:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/103 anonim ***** válasza:
78%

20: nagy különbség, hogy ki kit milyen stílusban utasít vissza. Megalázó, bántó, vagy udvarias?

Mert én pl nőként 10/9x olyan k*rvázást kaptam a “ne haragudj, nem szeretnék megismerkedni”-re, hogy öröm volt nézni, de én sosem szitkozódtam, hogyha engem ugyanilyen stílusban utasítottak vissza. Sőt, még akkor sem veszekedtem, mikor s*ggfej módon reagált. Csak elkönyveltem, hogy nagyszerű, nem kell bánkódnom sem, mert egy f*sz utasított el, aki meg se érdemelne a stílusból ítélve.

2020. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/103 anonim ***** válasza:
67%

21: szó nem volt #1 és #17 visszautasításában sem arról, hogy hogyan teszi. Egyszerűen annyit mondtak, hogy "nem nedvesedem rá" vs "nem áll fel rá".


A visszautasítás módja gondolom mindkettőnél habitus függő, valami miatt mégis azt dícséretes mondani, hogy a pasast vissza kell utasítani, mert a szép lelkéért nem jár nedves bugyi, a kövér csajt viszont a jelek szerint mégsem illik... (vagy akinek gyereke van, mert az még enné is nagyobb balhét vált ki)

2020. dec. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/103 anonim ***** válasza:
67%

Azt húzol jobbra, akit akarsz. Az utána történő panaszkodással van a probléma, amikor jobbra húzod a három legszebbet, akiket amúgy az összes többi nő is, aztán csodálkozol, hogy ők csak szexet akarnak. Nyilván nem fognak összejönni mind a több száz nővel, akikkel matcheltek.

Azokkal a nőkkel nekem nincs problémám, akik tisztában vannak vele, hogy nagyon magasak az igényeik a külsőt illetően és csendben viselik a következményeit ennek.

2020. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/103 anonim ***** válasza:
37%
Én szurkolok az összes adonisznak, hogy minél több ilyen beképzelt nőt baxanak át a palánkon. :D
2020. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/103 anonim ***** válasza:
32%

24.-nek.


Adom!

2020. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/103 anonim ***** válasza:
33%
24: Nekem erről az a vicc jut eszembe, mikor az öreg bácsi prostit rendel, aki ki is megy hozzá, elkéri a pénzt előre, majd elszalad, mire a bácsi elkezd kiabálni: dugja meg valaki, ki van fizetve! :DDD
2020. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/103 anonim ***** válasza:
30%

Nem az a baj, hogy alfa csődörökkel pakoltatod magad, egészségedre, te tényleg!


A baj az, amikor kidobnak, mert találnak nálad jobbat, és olyankor jön e 3 verzió:


A.: Nyomni kezded, hogy minden pasi rohadféreggerinctelenösztönlénybarom...


B.: Onnantól kezdve csak az ilyenekre hajtasz, még akkor is, ha 4 évig nem rak meg senki, de te akkor is vársz türelemmel a Havanna lakótelepi Rájengoszlingra. És azon sipítozol, hogy miért nincs kanid?


C.: Az A+B keveréke.


Ez a legjobb, és így is van. Ezt látom sajna én is

2020. dec. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/103 anonim ***** válasza:
53%

#23: Az egyetlen értelmes válasz! Én is ugyanígy vagyok, de szerintem sok más férfi is, csak már kikészülnek az állandó félremagyarázástól meg keresztbe érveléstől.


Az a baj, hogy úgy lehetetlen is vitatkozni, ha mi férfiak racionálisan álunk hozzá a témához (vannak kivételek, de azokat mi is le szoktuk pontozni) és a megfelelő módon használjuk a szavakat, mint átlag = középérték, stb. míg a nők meg totál érzelemvezérelten a realitásoktól messze elrugaszkodva.


Azt kéne már felfogniuk a nőknek, hogy ha az utcán elhaladó random 100 férfi közül alig jön be néhány, akkor MAGASAK AZ IGÉNYEID. Pont. Nem kell belelátni semmit. Nem kell védekezőállásba állnod, hogy "akkorsefogoklefeküdniolyanokkalakikheznemvonzódom" mert ezt senki nem kérte. Van elég prostituált, jut mindenkinek, akinek erre van igénye. A legtöbb férfi azért panaszkodik itt, mert őszinte érzelmekre lenne igénye, nem prostituáltakra.


Egyszerűen annyit kérünk, hogy ismerjétek el a dolgot. És hogy ettől nekünk mitől lesz jobb? Attól, hogy nem úgy fogjátok szapulni a férfiakat úgy kollektíven, hogy az összes egy mocskosféreg, hanem eszetekbe jut, hogy abból a számotokra vonzó pár százalékból azok, akikkel összejöttetek, azok mocskosférgek. De az messze nem mind.


És igen, ugyanez vontakozik a férfiak túlzó általánosítására is, csak tudod akkor nehéz nem általánosítani, ha 1000 jobbra húzásból keletkezik 3 match vagy annyi se, ellenben mikor te utasítasz vissza 1000 férfit, akkor lehet, hogy érdemes lenne számot vetned, hogy valami nagyon nem oké, hiszen NEM VAGY BOLDOG. Érted? Tehát ha boldog vagy akár azért, mert egyáltalán nem kell senki aki az igényeid alatt van, akkor jó. Akkor is, ha találsz az igényeidnek megfelelőt. Akkor nem oké, ha te is nő létedre itt rinyálsz, ahelyett, hogy kicsit gondolkoznál.


Egy férfinek annyi lehetősége van, hogy megfogad pár itteni tanácsot, mint fogyás, edzés, normális ruhák, de ha ezek megvannak és már az ismerkedés legelső fázisánál elakad, akkor azon hogyan segítesz? Várom a választ! Hogyan???


Ellenben egy nőnél mindig ott van az, hogy fogja az 1000 elutasítottat és FELÜLRŐL lefelé (tehát nem a csövessel vagy az öreg bácsival kezdi) elkezd haladni egészen addig a pontig, amíg rá nem talál a megfelelőre.


Az itteni férfiak még férfiaktól is simán elfogadják a segítő kezet, bármilyen kis reménysugárba belekapaszkodnak. Lehet rájuk köpködni, némelyikük tényleg belebetegedett a frusztrációba, de többségük igyekszik változni, fejlődni olyan irányba, hogy legyen társa. Még akkor is, ha ezért is csak belerúgnak mert egy férfi manapság akkor is utolsó senki, ha a barátnő reményéért tesz bármit is nem pedig önmagáért. (mintha a kettő nem függhetne össze).


Ellenben az itteni panaszkodó nők szerintem még soha senkinek nem válaszoltak a privát üzenetére, legalábbis én már többször kiírtam, hogy szívesen bármelyik nőnek segítek a társkeresésben és nem, nem magamat ajánlgatnám, csak egyszerűen rávilágítanék a valóságtorzítására. Nos, ettől rettegnek.


Mert egy férfi bármikor ismeretlenül megmutatja nekem a Tinderét, hogy kiket húzott jobbra, balra, mennyi match jött össze, megmutatja akár azt is, hogy tök normálisan írogat a lányoknak és mégis hirtelen eltűnnek és ha mondom nekik, hogy lehet nem kéne számonkérni vagy rámutatok ahol ők hibáztak akkor többségében teljesen normálisan reagálnak.


Az itteni panaszkodó nők pedig elérhetetlen fantomok, nem hajlandók kommunikálni, nem vevők a segítségre. Nem tartom magam gurunak vagy tévedhetetlennek, de az rengeteget elmond egy másik ember jelleméről, hogy még az esélyét sem adja meg, hogy valaki más nézőpontjából is megvizsgálja a dolgokat.


Mire lehet ilyenkor gondolni azonkívül, hogy kamu vagy túlzás volt az egész és ő maga is tudja, hogy mi lenne az eredmény és csak beszorongana, amikor be kellene vallania magának a kegyetlen igazságot, hogy valóban csak a férfiak 2-3%-a az, aki bejött neki meg valóban olyan férfiakkal bunkózott és hátrált ki a beszélgetésből, akik nem érdemelték meg meg valóban ultrafelszínesen ítél, amit tökéletesen demonstrál a kérdező stílusa is.


És ahogy a 23-as megfogalmazta, joga van, de akkor vagy vállalja be, hogy igényes és azért szenved, vagy ne itt rinyáljon, vagy ha rinyál, akkor fogadja el a segítséget, mert a rinyáló férfiakat is le szokták oltani, amikor nem fogadja meg a tancsokat és azzal jön, hogy ő nem fog lefogyni, mert ha gazdag lenne akkor kövéren is lenne nője. Ugyanúgy megkapja ő is az oltást, hogy "De nem vagy gazdag, tehát vagy lefogysz, vagy meggazdagszol vagy beéred az olcsó prostikkal amit mamahotelben kigazdálkodsz, de ne itt rinyálj, mert már unalmas."

2020. dec. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/103 anonim ***** válasza:
61%

Az itteni férfiak szerintem nem ezen vannak kiakadva.


Hanem azon, hogy ti, nők rinyáltok folyton, hogy nincsenek normális férfiak.


És mindezt azért, mert csak a szupermeneket húzzátok jobbra, akik persze simán megtehetik, és meg is teszik, hogy egyszerre 3-4-5 nőt hülyítenek, hogy minden héten másik nőt dugnak, hogy az esetlegesen komoly barátnőjük mellett 2-3 szeretőt tartanak.


Nektek az lenne az elvárásotok, hogy egy alfahím hercegnőként a tenyerén hordozzon titeket, és más nőre rá se nézzen, és olyan erkölcsös és rendíthetetlen legyen, mint egy pap.

De egy alfahímnek épp az a lényege, az eszenciája, hogy falja a nőket, egyiket a másik után dugja. Mert annyira jó pasi, hogy megteheti.


Ez így megy, mióta világ a világ, csak hát mondjuk az ősembereknél a nők nem rinyáltak, hogy az alfa miért nem csak és kizárólag őket dugja és rajongja körbe, hanem elfogadták a szerepüket, mint egy hárem tagjai.


De ma már minden nő mesebeli hercegnőnek képzeli magát, csak mert egy alfahím hajlandó volt egy patront eldurrantani rá, és akkor jönnek itt a kérdések, hogy szeretőként hogyan hódítsam el a szuperpasit, meg zavar, hogy mellettem 10 másikkal is beszélget, meg messengeren más nőkkel flörtölget, és a társai.


Azért bmeg, mert megteheti.


Mert ez szimpla közgazdaságtani alapvetés:

minél nagyobb a kínálat, annál kisebb a szubjektív értéke valaminek.

Ha teli vagy pénzzel, vagy csak épp minden sarkon van egy cipőbolt, ahol vehetsz olcsón egy cipőt, akkor egyáltalán nem fogsz vigyázni a cipődre és ragaszkodni hozzá, sőt, nem is egy cipőd lesz, hanem minimum 5, vagy inkább 10.


Ha viszont csóró vagy, vagy a 200 évvel ezelőtti vidéki világban élsz, ahol nincsenek cipőboltok, és a legközelebbi suszter is 3 napnyi utazásra van tőled, és ő is egy kisebb vagyonért csinál neked egy új csizmát, akkor nagyon meg fogod becsülni azt az egy pár csizmádat is, ami van, vigyázni fogsz rá, ápolod a bőrét, megragasztod a talpát, megjavítod, stb.


Egy alfahím - amiben ti persze nem hisztek, úgyhogy nevezzük inkább úgy, hogy nagyon jó pasi - szemszögéből a p-na pont ilyen; bármikor hozzájuthat, bármikor lecserélheti jobbra, és megteheti, hogy tart belőle 5öt is akár.

Ezért aztán nem is becsüli meg. Minek? Majd lesz másik.


Ezt nem értitek meg ti, nők.

2020. dec. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/103 anonim ***** válasza:
41%

És még valami, az okoskodó nők, akik ilyen tanácsokat osztogatnak, hogy ne rinyálj, gyúrjál, fejleszd magad, stb.


Azt kell érteni, hogy a nők alfahím-fixációja nem egy konkrét, mérhető, számokkal kifejezhető szintet jelent - hanem egy relatív meghatározás.

Mindig a mindenkori merítés legfelső kb. 10%-át jelenti.

Azt a felső 10%-nyi férfit, akik a férfiak közötti állandó, örökös versenyben a legjobbak között vannak.


Ha minden férfi elkezdene komolyan edzeni, és eltüntetné magáról a zsírt és a sörhasat, és egy olyan sportos kinézetet összehozna, ami ma az alfahím kategóriába a beugró a külsőt tekintve, akkor nem az történne, hogy onnantól mindegyikük könnyen csajozna.

Hanem az történne, hogy onnantól a nők szemében ez válna az átlaggá, és igényszintjük pont annyira megemelkedne, hogy a sportosak között a kiemelkedően sportosak válnának kívánatossá, az a kevés férfi, aki még az átlagnál is sokkal több energiát fektetett bele, hogy a sportossági "versenyben" az élre kerüljön, és a genetikai adottságai is megvannak hozzá.


Vagy aki a sportosságon kívül valami mást is fel tud mutatni mellé, és úgy kerül az élre a versenyben, pl. emellé tud zenélni, most ez lehet, hogy hülye példa, csak úgy írtam valamit.


Ha ezek után az összes többi, már egyébként is sportos férfi megtanulna zenélni, akkor onnantól az válna a szürke átlaggá, és az lenne a kiemelkedő, aki mondjuk a sportos kinézeten és a zenetudáson kívül még valami extrával ki tud emelkedni, pl. sikeres, vagyonos vállalkozó.


Ha ezek után az összes többi zenélő, sportoló férfi is sikeres, vagyonos vállalkozóvá IS válna egyben, akkor onnantól az lenne az alap, és nők máris arra kezdenének gerjedni, aki ezen kívül még valami extrát fel tud mutatni, mondjuk nagy a farka.


Ez is így megy, mióta világ a világ, a férfiak állandóan versengenek egymással a pináért, a nők pedig ösztönösen a győztes kaszthoz vonzódnak.


Így működik az evolúció.


És nem, egy-két kivétel példa nem cáfolja a trendet.

Ezt jobb, ha megérti mindenki.

Már legalábbis a férfiak jobb, ha megértik, a nők nyilván nem fogják megérteni, mert nem racionális lények, és ha meg is értik, akkor körömszakadtukig tagadni fogják.

2020. dec. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!