Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni férfiak miért vannak azon kiakadva, hogy a nők a jóképű, jól kinéző férfiaknak írnak vissza?

Figyelt kérdés

Nem rég regisztráltam a Tinderre kíváncsiságból, és tényleg a szemem szám tátva maradt olyan férfiak vannak fent, ráadásul nem egy nem kettő.

Őszinte leszek nem tudom elképzelni, hogy ekkora választék mellett olyan pasikat húzzak jobbra, mint akik itt keseregnek, és szerintem ezért nem vagyok egyáltalán rossz ember. Szerintem mindenkinek joga van olyanokkal ismerkedni, akik már kép alapján bejönnek nekik. Az sem világos számomra, hogy miért baj az. ha az első ami alapján a nők döntenek az a kép, mivel ezt róják fel állandóan a magukat csúnyának tartó férfiak.


2020. dec. 29. 18:34
 61/103 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy ha valakinek jó a teste az automatikusan tetszeni fog, hanem hogy javítja az esélyeit.
2020. dec. 31. 17:02
 62/103 anonim ***** válasza:
63%

Néhányuk megpróbálja racionálisnak beállítani a döntését, amit kb. fél perc alatt tudsz darabokra szedni, csak éppen értelme nincs, mert ettől nem leszel vonzó. Sőt, még inkább taszítónak fognak tartani, mert valahol belül tudják, hogy egyébként igazad van.


Így van, ha nem jössz be a nőnek az alatt pár mp alatt, akkor te utána hiába bizonyítod be, h pl hegedűművész vagy vagy perfektül beszélsz franciául. ÉS hiába próbálod bizonyítani, h te vagy a tökéletes párjelölt, csak szánalmasnak fogsz látszani a nő szemében, mert ő pár mp alatt eldöntötte, hogy ebből nem lesz semmi és csak még mélyebbre kerülsz a szemében, akkor is ha tudja h igazad van.(max ha kiderül h multimilliomos vagy, na olyanról sokat tudok, hogy ocsmány pasi, nő mindig elhajtotta a haveromat, aztán mikor elkezdte mutogatni a társaságban az új autóját, az új házat, akkor hirtelen a nő elkezdett érdeklődni iránta).

2020. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/103 A kérdező kommentje:

"hegedűművész vagy vagy perfektül beszélsz franciául."


Komolyan nem hiszem el, hogy nem lehet felfogni, hogy a szexuális vonzalom az nem attól függ, hogy játszol-e valamilyen hangszeren.

2020. dec. 31. 17:07
 64/103 anonim ***** válasza:
60%

Szerinted mennyivel jobb benyögni, hogy alacsony vagy, nyomott a fejed, férfiatlan a testalkatod, vagy taszít a férfiatlan kisugárzásod?


Sokkal, mert legalább jobban látja a hibáit s legközelebb pl még alacsonyabb nővel kezd.

2020. dec. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/103 anonim ***** válasza:
94%

Ízlésben, ha neki nem tetszel, nem lehet igazad, és nem lehetsz tökéletes párjelölt, ha fejre állsz, akkor sem, mert ő nem így érzi.

Ahol az ízlés dönt, ott nincs igaza senkinek, vagy mindkettőnek igaza van a maga módján.

2020. dec. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/103 anonim ***** válasza:
77%

Komolyan nem hiszem el, hogy nem lehet felfogni, hogy a szexuális vonzalom az nem attól függ, hogy játszol-e valamilyen hangszeren.


Ez csak egy példa volt. Pont ezért írtam, hogy hiába próbálja ott bebizonyítani a nőnek, hogy ő jópasi, mert okos, ügyes művész. Csak lejebb kerül a nő szemében. Addig amíg ki nem derül h ő tényleg egy sikeres ember és ebből jó pénzeket keres. Pl Ganxta Zolit amíg nem volt sikeres, addig a feleségjelöltje 4 szer utasította el. Amint mondta, hogy egy feltörekvő banda tagja (mert addig nem tud a nő, nem követte nyomon), addig elutasította. És ezt ő mondta egyszer egy műsorban. Azóta persze beleszeretett az asszony...

2020. dec. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/103 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy vonzóbb, aki jómódú. Jó esetben a vagyon megszerzéséhez kellett némi életrevalóság ès ész, és ez persze vonzó, meg az is, hogy sikeres valaki.
2020. dec. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/103 A kérdező kommentje:

Azt, hogy valaki jól néz ki nem bizonygatni kell. Ránézel, látod, hogy jól néz-e ki avagy sem. PONT A szexuális vonzalom nem megbeszélés, meg győzködés kérdése.


"Azóta persze beleszeretett az asszony..." A normális nőket meg a vonzalmat ne keverd össze az aranyásóval légyszi!

2020. dec. 31. 17:16
 69/103 anonim ***** válasza:
24%
Meg a nők elég sokáig birkaéletmódban élnek. Annó Debrecenben az egyetemen tanultam, koliban volt egy srác, átlagos volt. Ilyen ikerszobák voltak, 2-2 ember egy-egy szobában, közük kis elválasztó fürdőhelysiség volt. Bulizott mindig, heti 1 szer mint sokan. Volt egy csaj, aki nagyon tetszett neki, de a csakjank abszolót nem jött be. A csaj sokat járt oda abba a szobába, mert a barátnőjének a párja ennek a pasinak a szobatársa volt. Na mindegy, a lényeg az h állandóan fűzte a csajt, de az folyton elutasította. Erre mondta nekünk ez a LAci, hogy csináljunk már valamit, mert annyira akarja azt a nőt legalább 1 alkalomra, hogy ha kell akkor bedrogozza, csak legyen valami. Erre mi 3 an haverok elkezdtük együtt és külön külön győzködni a csajt, hogy ez a LAci annyira okos, annyira rendes, annyira imádjuk, annyira sikeres, h ha kihagyod, boldogtalan leszel. A csaj eleinte hajthatatlan volt. De aztán egyik reggel pár hónap múlva láttuk, h csak sikerül Lacinak a buliban rávenni, h igyon a csaj és megvolt neki. Persze szégyellte magát a csaj, de a tömeg nyomóereje hatott rá. És ez nem egy alibi buta büfészakos csaj volt, hanem mérnöknek tanult az egyik karon.
2020. dec. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/103 A kérdező kommentje:

"Rávette, hogy igyon"


Magyarul Laci, megkrta a csatak részeg csajt.


Én a helyedben öt percig nem csodálkoznék azon, hogy nincs nőm, mert eszed is annyi, mint egy hintalónak.

2020. dec. 31. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!