Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni férfiak miért vannak azon kiakadva, hogy a nők a jóképű, jól kinéző férfiaknak írnak vissza?

Figyelt kérdés

Nem rég regisztráltam a Tinderre kíváncsiságból, és tényleg a szemem szám tátva maradt olyan férfiak vannak fent, ráadásul nem egy nem kettő.

Őszinte leszek nem tudom elképzelni, hogy ekkora választék mellett olyan pasikat húzzak jobbra, mint akik itt keseregnek, és szerintem ezért nem vagyok egyáltalán rossz ember. Szerintem mindenkinek joga van olyanokkal ismerkedni, akik már kép alapján bejönnek nekik. Az sem világos számomra, hogy miért baj az. ha az első ami alapján a nők döntenek az a kép, mivel ezt róják fel állandóan a magukat csúnyának tartó férfiak.


2020. dec. 29. 18:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
80%
Mert azt hiszik, hogy a szexuális vonzalom valamiféle erkölcsi kérdés vagy a gyönyörű szép lelkükre majd egyből nedvesedni kezdünk.
2020. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 anonim ***** válasza:
94%
Kicsit értelmetlen a kérdés, mert tinderen eleve nem is írhat olyan, akivel a nő nem áll párban.
2020. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/103 A kérdező kommentje:

Valóban igazad van bocsánat!


Akkor úgy mondom, hogy Tinderen nem húzzák őket jobbra, illetve más társkeresőkön nem írnak vissza :)

2020. dec. 29. 18:44
 4/103 anonim ***** válasza:
42%

"gyönyörű szép lelkükre majd egyből nedvesedni kezdünk."


Az ocsmány nők sem értik ezt, hogy miért :D


Ugye a férfi ugy szeresse a nőt ahogy van..

2020. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/103 anonim ***** válasza:
24%
WTF? :)
2020. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/103 Noren1989 ***** válasza:
22%
Én pont leszarom, h kinek írsz vissza. 6làjkom van, ami nem match. A.k.a olyan nők làjkoltak, akiket én nem. Na innentől kiderült, h màs ligàban jàtszunk, ergo az ott fennlevő nőknek az önértékelése olyannyira reàlis, mint Vitya Covid programja.
2020. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 anonim ***** válasza:
34%

Nem az a baj, hogy alfa csődörökkel pakoltatod magad, egészségedre, te tényleg!

A baj az, amikor kidobnak, mert találnak nálad jobbat, és olyankor jön e 3 verzió:

A.: Nyomni kezded, hogy minden pasi rohadféreggerinctelenösztönlénybarom...

B.: Onnantól kezdve csak az ilyenekre hajtasz, még akkor is, ha 4 évig nem rak meg senki, de te akkor is vársz türelemmel a Havanna lakótelepi Rájengoszlingra. És azon sipítozol, hogy miért nincs kanid?

C.: Az A+B keveréke.

2020. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/103 anonim ***** válasza:
90%

Azoknak a 80%-a kamu modellkép de mindegy :D


Ahogy a nőknél is.

2020. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 A kérdező kommentje:

"még akkor is, ha 4 évig nem rak meg senki,"


Aha, szóval az egy szemét krva, aki nem veletek rakatja meg magát, hanem a jó pasikkal. Értem:D

2020. dec. 29. 18:56
 10/103 anonim ***** válasza:
90%

Én egyáltalán nem vagyok ezen kiakadva!


Azon vagyok kiakadva, amikor rinyálnak a csajok, hogy őket minden pasi csak megdugja, és mocsok az összes. Pedig nem az összes pasas a mocsok, hanem akiknek ők visszaírnak.


Meg azon, amikor előadják, hogy ők mennyire nem kellenek senkinek, és milyen pocsék az életük. Pedig valójában csak annak a 2-3 pasasnak nem kellenek akit 100-ból ők kiválasztottak



A magam részéről én férfit-nőt is biztatok, hogy kizárólag olyan emberrel álljon le, akihez külsőleg, és belsőleg is vonzódik, viszont ha a választásáról kiderül, hogy gáz volt, azért nem az összes férfi/nő a hibás, csak és kizárólag ő, hogy olyan embert választott.

2020. dec. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!