Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet ismerkedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet ismerkedni a mai világban?

Figyelt kérdés
Sajnos a legtöbb fiúval ahogy velem is nagyon elutasítóak a lányok bár kedvesek de kihasználnak. Sosem volt még kapcsolatom mert bár átlag alatti vagyok de becsületes tanult nem az a tipikus hangadó hanem az értelmesebbik fajta amit sokszor mondanak is nekem hogy értelmes vagyok. Mégsem sikerült még kapcsolatot kialakítani és jövőre leszek 29 éves. Sok lány már eleve foglalt de aki nem az se akar összejönni és előbb utóbb ő is elkel. Az idő meg megy de egyszerűen képtelenség ismerkedni mert sok lány elutasító eleve. Sok átlag alatti nőnek is van kapcsolata az átlag alatti mondjuk az hogy elhízott vagy akármi mégis a kövér lányoknak is van pasijuk ha egy férfi viszont nem sportos vagy nem keres jól vagy akármi akkor a lanyoknak nem kell az ilyen. Sajnos én ezt tapasztalom sajnos.
2020. dec. 27. 15:47
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
28%

Leszólítgatás nem működik, facen ráírkálás max ritkán, tinder szintén zenész.


Ez igaz. Facen régen ha 5 nőre ráírtam 25 évesen, akkor 1 el mindig volt randi, csók, stb. Most 34 évesen ha 20 ra írok, 19 vissza sem ír, 1 meg azt, hogy honnan ismerjük egymást (ismeretlenekre írok, nem azokra, akiket ismerek és tudom h nem vagyok az esetük). Tinder rotty, csak a top 10% pasinak van esélye. Nehéz let a társkeresés manapság tényleg.

2020. dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
24%
Betegek világa van a gykn? Csak Leírtam mit tapasztaltam az elmúlt években, erre lepontoztak. Ez olyan, mintha leírnád, hogy 1 szer 1 az 1, és erre kapnál kevés százalékot. Gondolom azért, mert sokan itt azt hiszik, hogy 1 szer 1 az kettő. Beteg egy világot élünk.
2020. dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
33%
vagy inkább arra gondolok, h nekem savanyú a szőlő, akkor neked is legyen az...Ez a valószínű.
2020. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
70%

Köze nincs az írományaidnak a valósághoz.

Eleve ez a szigorú kasztrendszer (csúnya-átlagos-szép/jóképű) csak a gyakorin ilyen merev, a valóságban az emberek összetettek, több tulajdonság határozza meg őket, amit nem lehet ilyen szintre lebutítani.

2020. dec. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem minek ismerkedni akarsz? Rossz a kérdés, te v.ginát akarsz, nem nővel társalogni. Nos, van erre hivatás, műanyagipar is ráállt. Mi a probléma? (No offense nő vagyok)
2020. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!